Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcę być żoną

Mój wymarzony zestaw ślubny...

Polecane posty

Gość Chcę być żoną

Moi drodzy tak chcę, żeby wyglądał mój wymarzony zestaw ślubny: 1. Sukienka: http://stylio.pl/zdjecia/suknia-slubna/21178 2. Biżuteria: http://slubowisko.pl/products/view/1153/komplet_slubny_crystallized%E2%84%A2___swarovski_elements__wedding_day_kemonart/satff_sc/komplet_bizuteri_slubnej_bizuteria_slubna_swarovski_kemonart#main_content 3. Bukiet:http://www.green-line.com.pl/gfx/gal/bukiety_slubne/bukiet_slubny_2_1.jpg 4. Buty: http://slubowisko.pl/products/view/1815/yamilla/victoria/slub_panna_mloda#main_content Proszę o sugestie, uwagi, spostrzeżenia... Będę bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiecka ładna ale szału nie robi.. nie wiem czy taki prosty bukiet pasuje do "bombek".. buty ok, ale ja kupie cos bardziej funkcjonalnego zebym mogla zalozyc jeszcze po weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty - maja wysoki obcas i ciezko bedzie w nich przetanczyc cala noc, kup sobie jakies na zmiane bukiet - tez mialam z takich cali, tylko Tobie bym proponowala zeby to nie byla rozowa wstazka, fajnie calie wygladaja jak od dolu bedzie wypuszczone duzo dlugiej trawy, i ponawlakene na nia beda gdzieniegdzie korale - ja jeszcze mialam na gorze przyozdobione liscmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biżuteria i buty extra..
reszta do wymiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka mi się podoba, buty ujdą w tłoku ;) Natomiast bukiet i biżuteria w ogóle nie sa w moim stylu :) No ale... spełniaj swoje marzenie, w końcu to Twój ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczny zestawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biżuteria śliczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona5
zestaw typu standard, bez szału, ale i bez wtopy wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia....
za duzo bizuterii. Mialam podobno kiecke i panna z salonu zasugerowala mi krysztaly (kolczyki) dlugie swarovskiego i tyle. ten zestaw, ktory zalaczylas to za duzo to raz i moim zdaniem wyglada dosc tandetnie jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to pieknie i
z klasą, chociaz nie w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty i biżuteria śliczne, bukiet podoba mi się , ale nie do tej sukni. Ja bym poszukała innej sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaa
albo innego bukietu ;) rzeczywiście lżejsza kompozycja (z mniej mięsistych kwiatów) chyba lepiej by pasowała, reszta ładna. Rzeczywiście przemyśl, czy długo w tych szpilkach wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgf
ZESTAWIO BARDZO OK, W MOIM GUŚCIE,ALE INNY BUKIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuteria...
czy ona jest ze swarovskiego naprawde? bo dla mnie wyglada jak podroba jakas, te druciki, swarovski takiego czegos nie robi w butach tego typu - bedzie Ci sie noga slizgac w rajstopie czy ponczoszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Ktoś Ci tu radzi bukiet ze zwisem trawkowym - odradzam, po pierwsze to passe moda sprzed jakichś 10 sezonów, po drugie - na tle sukni zwis wygląda jak miotła; a miotłę to może zostaw tesciowej, niech odleci ;) Biżuteria bardzo typowa, mało oryginalna i - trochę jej za dużo. Namawiam do rezygnacji z naszyjnika, jesli kryształki i nic więcej ;) Bukiet - postuluję lżejsze kwiaty o kapryśnych, delikatnych płatkach (suknia ma sporo marszczeń i jest z gniecionej tkaniny), mięsisto-ciężkie kantedeskie pasują do sukni gładkich, prześcieradłowatych, uszytych z mięsistych, gładkich tkanin (satyna, gruba i gładka tafta etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie pan młody
na tej liście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z seremmmmm
kalie w bukiecie?rozczaruję cię,nic specjalnego i nadzwyczajnego-co druga je wybiera :) może wymyśl coś mniej oklepanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z seremmmmm
kalie w bukiecie?rozczaruję cię,nic specjalnego i nadzwyczajnego-co druga je wybiera :) może wymyśl coś mniej oklepanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm hmmmmm
Sukienka może być, ale nie w moim typie. Buty ładne, ale biżuteria i ten bukiet to mi tu jakoś nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×