Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pati 76

Samotne i samotni z woj łódzkiego-zakładamy topik!

Polecane posty

Gość pati 76

Niniejszy topik ZAKŁADAM DLA WYŻEJ WYMIENIONYCH. ZAINTERESOWANI Z MOJEGO DRUGIEGO TOPIKU MOGĄ DOŁĄCZYĆ. Zapraszam "ONYCH" I '"ONE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon75
To i ja dołączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setunio
Ja jestem gotowa postawić, nie 100, ale 500 lub nawet wielokrotność 750 mililitrów -dlatgo topik działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek768
Serwis matrymonialny iDuo to nie typowe biuro matrymonialne, ani jeden z wielu portali randkowych. Serwis matrymonialny iDuo to nowoczesne rozwiązania w zakresie świadczenia usług matrymonialnych. Serwis matrymonialny iDuo to poważne oferty matrymonialne oraz profesjonalny dobór partnerski. http://iduo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i panowie sie pojawili...
a samotnych jak widać...nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka n9n
Hej co wy mieliscie któregos rodzica z zespolem dauna cowam pozostalo amoze ziewiesiliscie sie niedorozwoje. Pozdrawiam ale fajny topik kurde. Ale jestescie fajni kurcze kocham was ale fajnie tu czadowo pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybko
Kabaretów się naoglądalo( szczególnie JEDNEGO), WIĘC ZAMIAST BEZMYŚLNIE POWTARZAĆ -STWÓRZ LEPIEJ COŚ WŁASNEGO, nawet jeśli będzie to choćby kupa- ALE ZAWSZE WŁASNA!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co z tymi
których mężowie wyjechali za granicę? Bo to chyba tez jakaś samotność, prawda? Dobrze ze taki temat jest na cafe. Przynajmniej jest się do kogo odezwać jak się ma doła. pozdrawiam dziewczyny!ps. Ja jestem z województwa, ale z prowincji, pracy nie ma i td...itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×