Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelek0

WEEKEND!!!! GDZIE POJECHAĆ, SPA

Polecane posty

Gość gość
koleżanka ostatnio polecała mi spa w muszynie, w hotelu klimek bodajże. podobno mają duzy wybór zabiegów i jakąś solną krainę, także chyba sama sie ta wybiorę, bo kumpela wróciła zadowolona co jej się rzadko zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić grand lubicz, byłam tam już kilka razy i bardzo mi się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z siostrą kupiłam rodzicom weekend w Ustce w hotelu Grand Lubicz. Bardzo im się podobało tam. Byli zachwyceni okolicą i położeniem hotelu. Mamie bardzo podobało się w spa, a tata był zachwycony hotelowym basenem. Posiłki w restauracji hotelowej pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sapcia13
Mieszkam w Warszawie i zawsze mam wrażenie, że u siebie najlepiej. Dlatego zamiast jeździć i narażać się na niedogodności po prostu wybieram się do mojego ulubionego Samui Spa w Novotelu ;) Czasami kupuję sobie jeden z pakietów Day Spa i wtedy zamieniam w świątynię całe moje ciało. Pakiety są bardzo różne, w najlepszej opcji składają się z peelingu, masażu, zabiegu na twarz oraz manicureu. Tę opcję polecam najbardziej, bo powoduje, że ciało się rozluźnia, a my robimy się coraz piękniejsze ;) Warto śledzić ich stronę, bo często mają obłędne promocje i można kupić sobie więcej zabiegów, bo przecież na sobie nie wolno oszczędzać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o hotele spa to nie mam zbyt duzego doświadczenia w tym temacie, dopiero co zaczełam odwiedzać takie miejsca, ale jako pierwsze zachęciło mnie do siebie miejsce w mielnie dokłanie hotel spa - www.unitral.pl i wyjeżdżając stamtąd czułam się wypoczeta i usatsfakcjonowana wyjazdem a co już coś znaczy, na pewno warto odwiedzić i samemu się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graaazia
Naprawdę fajne spa jest też w Pałacyku Łąkomin koło Gorzowa Wlkp. Jest tam pięknie, zielone okolice, dużo do zobaczenia i super klimat na weekendowy wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie weekendowe wyjazdy do SPA sa najlepsze. Ja raz po raz lubię zorganizować taki wyjazd dla siebie i dla męża. Jest sporo ciekawych miejsc w Polsce, w ktorych mozna skorzyatc z dobrodziejstw SPA. Ostatnio znalazłam hotel http://villabohema.pl/spa/ w Kazimierzu dolnym oferujący włąsnie pakiety zabiegów na ciało i twarz, do tęgo maja saunę, basen, rózne terapie kąpielowe. Zawsze przy okazji możną zwiedzić Kazimierz. To idealne miejsce na romantyczne spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję Termy Rzymskie w Czeladzi. Piękny obiekt z 9cioma saunami 2 jakuzzi na zewnątrz 2ma w środku obiektu z tym jedno z morską wodą. Ponad to o każdej pełnej godzinie prowadzone są seanse parowo zapachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarówno na weekend jak i na dłuższy wypad dla mnie wygrywa absolutnie unitral w Mielnie, pierwszy raz byliśmy tam właśnie na weekend z okazji walentynek a potem postanowiliśmy jechać na wakacje z dzieciakami i za każdym razem było cudowanie, mają super ofertę zabiegów, dla dzieciaków nawet jest coś przygotowane, bardzo dobre jedzenie no i nie ma co ukrywać standard wysoki więc o niedociągnięciach nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny hotel w Pokrzywnej , nazywa się Gorzelanny. Spędziliśmy tam z rodziną miły weekend. Mają naprawdę genialne spa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zertyyy
Ja polecam każdemu kto szuka ciszy i spokoju Hotel Przedwiośnie w Mąchocicach Kapitulnych. To doskonale miejsce na rodzinny urlop. Mimo, że wygląda jak z pocztówki z okresu PRL-u to wbrew pozorom pokoje ma dobrze wyposażone, kuchnię smaczną a skorzystać można z basenu, siłowni, oraz sauny. Ofertę można znaleźć pod adresem http://hotelprzedwiosnie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spa zdecydowanie jest najlepsze w Ustce- http://www.hotel-lubicz.pl/, chociaż jak dla mnie weekend to zdecydowanie za mało jak na pobyt tam i bardzo żałowałabym że nie mogłam skorzystać ze wszystkich zabiegów, wiem, że mają też różne pakiety weekendowe więc można sobie coś fajnego relaksacyjnego wybrać, do tego mają cudowną kuchnię no a plaża w pobliżu jak dla mnie ostatecznie przeważa szalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super mają spa w Ciechocinku, http://www.abidar.pl/, pierwszy raz byli tam moi rodzice, bo mnie się jakoś tak ten Ciechocinek sanatoryjnie kojarzył i nigdy o spa tam nie myślałam ale okazało się, że faktycznie trzymają poziom i w tym roku sama zdecydowałam się sprawdzić po rekomendacjach mojej mamy, super kameralne miejsce, zabiegi wykonywane bardzo profesjonalnie a taniej niż w większości ośrodków w których byłam- z przyjemnością będę tam wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie ten Ciechocinek zabawnie brzmi ale może faktycznie fajnie, ja jednak za nic w świecie nie porzucę mojego ukochanego spa w Mielnie- hotel Unitral, jeżdżę tam już od jakiegoś czasu i nie sądzę by istniał jakiś bardziej godny uwagi następca, świetne jest tam wszystko od standardu, zabiegów, jedzenia przez obsługę, a samo Mielno też bardzo lubię, zdecydowanie fajnie kiedy całe miasto żyje wakacyjnie a tam tak zdecydowanie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecę jednak nie SPA. Myślę, ze fajna opcją jest wyjazd w góry. W miejsce gdzie możemy zaczerpnąć świeżym powietrzem. Ja niedawno byłam w Tatrach i było fantastycznie. Ale planując cos takiego warto poszukać dobrego noclegu. Ja skorzystałam z http://www.gorskiwierch.pl/. Jest to przecudowna willa z widokiem na Tatry. Ceny tam są bardzo przystępne, a pokoje naprawdę bardzo komfortowe. Aczkolwiek największym plusem jest ta piękna panorama Tatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygasss
Mogę ze swojej strony polecić schronisko PTTK Orlica. To jest w Szczawnicy przy drodze Pienińskiej, jak się idzie na Sokolicę szlakiem. Jak ktoś nie szuka noclegu, tylko dobre jadło w Szczawnicy to też ich mogę polecić. Mają restaurację ze świeżymy pstrągami, bardzo fajnie im ta rybka wychodzi, a raczej za rybkami nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z czystym sumieniem polecam Tristan Hotel w Kątach Rybackich. Nie jest on najtańszy bo **** gwiazdkowy,ale wart uwagi. Tymczasem bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety Ankieta dotyczy właśnie takich miejsc m.in jak Tristan   http://www.survio.com/survey/d/K4A2Z8R3K4S9S3R1L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ulubionym wciąż pozostaje jednak spa unitral w Mielnie, bardzo szeroką mają ofertę zabiegów wszystkie super profesjonalnie wykonywane, a basen solankowy o tak dużym zasoleniu mają jedyni w Polsce, do tego jedzenie świetne, obsługa przemiła-jak dla mnie same korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj mnie by się weekend w spa zdecydowanie przydał tym bardziej że w tymroku urlop poświęciłam na remont ;) ale może uda mi się wyrwać na weekend właśnie jak dzieciaki pójdą już do szkoły do http://www.hotel-lubicz.pl/ mojego ulubionego to jak będę miała szczęście to nawet jeszcze trochę słońca złapię, normalnie spędzamy tam wakacje bo miejsce jest świetne i z wysokim poziomem ale niezależnie czy na weekend czy na dłużej zdecydowanie warto wpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcemy uderzać w góry, to może http://www.kopieniec.pl/ ?? Murzasichle, cicho, spokojnie, idealne miejsce na wypoczynek, SPA jak i cały hotel na poziomie, do tego taras widokowy i tego typu dodatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Bielsko Białą. Ja się tam zatrzymuję w Dot Hostel. Bardzo przyjemny, zadbany i tani hotelik. Miło się spędzam tam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam hotel mercure racławice k/krakowa. super miejsce! bogata oferta spa, balijskie masaże ktore robią Balijki :-) byłysmy z przyjaciolka na takim pakiecie, fajne zabiegi SPA i pyszne jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopieniec bardzo polecam, zarówno sam hotel (jest mega ładny!) jak i oczywiście ich SPA. Plus jest taki, że to bardzo kameralne miejsce, więc tłum nie będzie nam przeszkadzał. Dla dwoje - idealnie. No i klimat jest, okolic piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta4aa
1500 zł za dwa dni to faktycznie dużo. Ja byłam nie tak dawno w spa w Pałacyku Łąkomin koło gorzowa wielkopolskiego i cenowo jest naprawdę bardzo ok :) Poza tym ich spa jest rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaa79
Ekstra spa jest w Unitral w Mielnie. Jeżdzę tam już od jakiegoś czasu na babskie wypady z koleżankami :) Ceny są naprawdę w porządku, a zabiegi rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia777
Lublin jest podobno ładny więc na pewno można to wziąć pod uwagę. Wiesz jak tam z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Hotel Piramida w Tychach , mają spa, odnowę biologiczną, zabiegi na twarz, na ciało, masaze, nawet bioenergoteraputa., A budynek wart uwagi- zrobiony na wzór piramidy . Śliczne wnętrza http://www.hotelpiramida.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×