Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maqer

Toksyczny mąż i ojciec

Polecane posty

Gość maqer

Mój mąż nie akceptuje wyborów swoich dzieci Nie akceptuje wyboru naszego syna, który ma już dwoje dzieci z poprzedniego związku że bierze sobie za żone kobiete z dzieckiem! Nie akceptuje wyboru naszej córki która ma już dziecko,wychodzi za mąż za bezpłodnego mężczyzne i po ślubie zamierzają adoptowac dziecko. Synowi postawił warunek że nie ożeni się z tą kobietą! Córce że nigdy nie zaadoptuje dziecko! Bo on nie życzy sobie by obce dzieci mówiły do niego dziadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja nieee
??? bo taki natłok sytuacji zdarza sie tylko w telenowelach.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqer
To nie prowokacja! Próbowałam rozmawiac z mezem kilka razy, by to wszystko zaakceptował! To powiedział mi że nie! Jeśli dzieci nie zrobią to czego on chce to wtedy zerwie z nimi kontakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nie provo to po ile
lat mają wasze dzieci? chyba są już dorosłe :D skoro mają własne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyy boskieee
co to go wszystko obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Módl sie do Sw Rity
Ona cuda działa przeczytaj wpierw jej życiorys Czasem tzreba miec adwokata przed Bogiem Ona potrafi wybronic Modlitwy do niej do kupienia w ksiegarni archidiecezjalnej koszt ok 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym sie przejawia
toksyczność mężowska?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu żeby spierdalał
ze swoimi głupimi radami! szkoda że nie znam twojego męża już ja bym mu powiedziała co sądze o wtrącaniu się w życie dorosłych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqer
Jego ''mężowska toksycznosc'' przejawia się w tym że mnie obwinia o wszystko co robią już nasze dorosłe dzieci! Twierdzi że to ja popełniłam błąd w wychowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj małzonka
czy on przespał wychowanie wlasnych dzieci i dlatego teraz chce to nadrabiac, po czy olej idiotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqer
Niestety on ma pretensje zawsze do mnie! O to że córka zaszła w ciąże! O to że syn wybrał sobie ''złą'' kobiete na żone! Teraz gdy dzieci mieszkają już oddzielnie to do wszystkiego im się wtrąca! A jeśli go nie posłuchają to zerwie z nimi kontakt! tak ich szantażuje! Nie podoba mu się to że syn bierze sobie za żone kobieta która ma dziecko! Nasz syn też jest rozwodnikiem samotnie wychowującym dzieci! Córka panną z dzieckiem! Wychodzi za mąż ale jej ojciec nie akceptuje pomysłu jej przyszłego partnera o adopcji dziecka! Ich ojciec powiedział że on ma tylko trójke wnuków i tego będzie się trzymał! obcych dzieci nie ma zamiaru akceptowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie są jego sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem twojego męża w końcu
to facet a prawdziwy mężczyzna nie bedzie kochał cudzych dzieci,ciesz się że kocha swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dopiro mam toksycznego meza nie wolno mi prawie wszystkiego oprocz sprzatania gotowania prania prasowania..nie wolno palic spotykac sie ze znajomymi(jak juz wyjde toczeka na mnie i robi awantury ze dlugo ze palilam ze pilam piwo i wogole...kiedys mi wmawial ze jestem nacpana i nie pozwolil spac w pokoju dziecka, ktore spi w lozeczku) nie wolno mi poiedziec zlego slowa na jego idealna"rodzinke a zwlaszna na mamusie dodam ze jest mamin synus w je oczach to ideal a jq mam laske u boga ze mam takiego ideala, on wydal 6 tys na silnik do samochodu ja wydaje co miesiac 800 zl na rachunki on co miesiac placi alimenty 400 zł ja 150 zł. na dojazd do pracy i 1zł na bułeczki on moze ja nie i tak wkolo macieju rozmawiam z nim ale jak grochem o scian czaem go nie nawidze a 3 razy w tyg mysle o rozwodzie mam 23 lata i jestem niesczesliwa ...to tyran a w oczach rodziny znajomych sasiadow to ideal.. czasem mam ochote mu przywalic w ten ku...a ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple_
Płaci alimenty? To już była jedna ofiara przed Tobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to z pozycji córki. Mam 30 lat, jestem po rozwodzie i ojciec nie pozwala mi życ tak jak ja chcę, czyli bez ślubu z kolejnym partnerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×