Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jelka

czy to bardzo glupie, jak niby przypadkiem zaprosze faceta do znajomych na n-k

Polecane posty

Gość jelka

pozniej napisze wiadomosc, ze przepraszam, ze niechacy, bo przegladalm profil kumpla itp itd bedzie grubymi nicmi szyte? prawda jest taka, ze chce go po prostu poznac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
dodam, zejestemy sasiadami, wiec pewnie niedlugo znow sie spotkamy:O on na mnie zerka, ja na niego, cos wisi w powietrzu, ale sie nie rusza, wiec nie wiem, nie chce sipey narobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kweijew
w taki sam sposób poznałam mojego obecnego narzeczonego :D i nie powiem od razu skumałam o co kaman:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
mam tylko jedno zdjecie, czy to jakos poprawi moj wizerunek w Twoich oczach?:O:P kurde, boje sie. powiedzialam sobie, ze juz nigdy nie zainicjuje znajomosci z facetem, a teraz wlasnie mam zlamac swoje przyzeczenie:D az sie trzese:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
no wlansie, on sie skuma o co chdzi i wyjde na idiotke:O:O jaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny doradca
Nie ma mam konta na nk więc zaproszenia w ogóle bym nie zauważył. nie jest to głupie, ale bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kweijew
no mój narzeczony na idiotę nie wyszedł :) kurde ale chyba to lepiej że skuma o co chodzi bo od razu powie nie albo tak i po sprawie :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
troche o to chodzi, ale tez nie za bardzo. boje sie. nie, tym razem nie zaryzykuje, boje sie porazki. dobranoc, moi mili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobiłam coś podobnego
tzn. napisałam maila. Też z soba walczyłam, bo z natury jestem nieśmiała w stosunku do facetów i nie inicjuję znajomości. Olał mnie, a ja teraz czuję niesmak. Do siebie. Więc zastanów się, bo jeśli Cie zignoruje, to zostaje bardzo nieprzyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale takie sytuacje się
zdarzają... ja NA PRAWDĘ przez przypadek zaprosiłam pewnego człowieczka... i jest sobie w gronie znajomych... choć kontaktu z nim nie utrzymuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna wycofac zaproszenia
ktosi tak je dostanie, tylko, ze bedzie nieaktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×