Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzia06

Picie zielonej herbaty

Polecane posty

Słyszałam że picie zielonej herbaty jest niezwykle zdrowe. W jednym z wywiadow sama Miss Polonia 2007 opowiadała że pije co najmniej 3 szklanki dziennie... Nie wiecie czasem na co to dokładnie wpływa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypłukuje toksyny z organizmu. zupełnie jak podczas detoksykacji. ja jednak do takich celów stosuję odpowiednie suplementy, a herbatkę pijam dodatkowo. zielona herbata ma dosyć specyficzny smak, trzeba się do niej przyzwyczaić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona herbata - uwielbiam! Tak naprawdę widzę w niej same plusy. Największym plusem jest działanie oczyszczające organizm, ponadto smak - który co prawda nie wszystkim odpowiada oraz działanie pobudzające (mówi się, że działa dokładnie tak jak kawa). Dodatkowo wspomaga metabolizm. Jakie lubicie najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarcik
zielona herbata ma kofeinę a jak wiadomo kofeina zatruwa a nie oczyszcza ale to jest już większa filozofia lepiej uwierzyć w cokolwiek napiszą pozytywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo lubię zieloną herbat
ma coś w sobie co mi pasuje. tak samo czerwona. dobrze się po nich czuję. natomiast czarna mi szkodzi. były czasy jak byłam mała to mnie nawet podbijało jak ją piłam dlatego przez jakieś 20 lat nie miałam jej w ustach. teraz czasem wypiję, ale bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×