Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiiitaa

Co na Dzień Chłopaka???

Polecane posty

Gość martiiitaa

Dziewczyny, pomocy! Co kupujecie swoim facetom na Dzień Chłopaka?? Nie mam zbyt wiele kasy i zbyt wiele pomysłów :/ Help me.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz kasy, mozesz zrobić coś od siebie: np. dobrą kolację, coś słodkiego, kąpiel w pianie i wino to zawsze dobry pomysł ;) Możesz dodać jakiś śmieszny gadżet, ja kupiłam coś takiego: http://www.soxo.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=27&products_id=533 W sumie zależy od chłopaka, inny pomysł to krata piwa i mecz, niektórzy to najbardziej lubią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - wielkie dzięki, że przypomniałaś mi o dniu chłopaka! Pewnie znowu zapomniałabym na śmierć, że takie świeto w ogóle istnieje, tak mało się o nim mówi... A jaki prezent... myślę, że drobiazg w postaci... hm... książki, może stylowego krawata, albo... modnego szalika (w końcu zima się zbliża) jest całkiem sensownym pomysłem. Do tego, jak wspomniała molo- kolacja przy świecach i zostaniesz królową jego serca na zawsze i na wieczność, jak śpiewają Wilki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę o zegarku lub jakiejś książce. Tak naprawdę mam nadzieję, że przy tym jak wygląda ostatnio moje życie - praca itp. po raz trzeci pod rząd (bo dwa lata zapomniałam o Dniu chłopaka w ogóle:() nie pominę tego dnia:) Dlatego najpóźniej jutro będę musiała coś wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulcia19
A kiedy jest dzien chłopaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby w przyszłym roku już nikt nie zapomniał - dzień chłopaka - 30.09 ;) niektórzy jeszcze obchodzą go chyba jakoś w marcu.. ale myślę, że wrześniowy termin jest bardziej powszechny. Ja swojemu kupiłam fajny film na DVD Anioły i demony. I nie był to dla mnie jakiś wielki problem, gdyż zakupu dokonałam za pomocą jednego smsa, paczkę dostarczono mi do domu, a całe przedsięwzięcie okazało się nie takie drogie ;) Do tego dobra kolacja - i mój facet był szczęśliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
moim zdaniem na dzień chłopaka nie daje się prezentów praktycznych, ale raczej romantyczne, ja dla swojego zamówiłam fotoksiążkę z naszymi zdjęciami na superfoto.pl, mój luby był zachwycony, także drogie Panie, jeżeli nie będziecie wiedziały co kupił chłopakom za rok, to właśnie polecam taki prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu kupiłam książkę, na którą długo polował i nie udało mu się to:) Za to mnie poszło zdecydowanie lepiej :D Kiedyś również myślałam o zegarku, ale obecnie fundusze mi na to nie pozwoliły, ale mam już jeden na oku:) ~daisy mum - jeśli jeszcze nie kupiłaś zegarka, a nosisz się z zamiarem, to sprawdź ofertę zegarki.com, wybrałam tam zegarek dla Mojego, mają spory wybór, więc może i Ty coś znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×