Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alles gute

PODZIĘKOWANIE ŚWIADKOWEJ ?

Polecane posty

Witam! Czy któraś z Was wręczyła swojej świadkowej jakieś podziękowanie? jeśli tak, to co to było? macie jakieś pomysły? myślałam o kieliszkach z grawerem (np. dzieuję...) lub o ręcznikach (również z grawerem), tu są linki: http://allegro.pl/item720126527_2_reczniki_recznik_z_twoim_haftem_w_koszyku.html i http://www.funphoto.pl/prace/kieliszkikrysta.htm proszę o rady :) Dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez przesady może
jeszcze będę po kolei każdemu dziękować prezentem? ja swojej świadkowej podziękowałam słowami jak się z nią żegnałam, za pomoc. Ale żeby prezent kupować? wystarczy że za bardzo nie będziesz obarczać jej obowiązkami i nie bedziesz kazała jej ponosic zbyt duzysz kosztow. moja myslala ze powinna ze swiadkiem zakupic swoj bukiet i oplacic dekoracje samochodu bo tak sobie zazyczyla poprzednia para ktorej swiadkowala. bylam w szoku, w koncu to moj slub i wesele a ona ma poswiadczyc tylko zawarcie naszego zwiazku. chcialam zaplacic jej za kosmetyczkę i fryzjera, bo gdyby nie swiadkowanie to na pewno by się aż tak nie szykowała, ale kategorycznie zabroniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda - była świadkowa
nie ma potrzeby kupowania prezentu, słowne podziękowania wystarczą. Dla mnie, jako świadkowej na ślubie siostry, podziękowaniem było jej wdzięczne spojrzenie kiedy pomagałam na ślubie i weselu :)), i oczywiście przed również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina7777
ja mojej swiadkowej dalam perfume w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietakazla
a jak wygląda grawerowany ręcznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora 111
Ja kupilam swojej swiadkowej komplet srebrnych kolczykow i zawieszke , byla super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×