Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez znajomych i dziewczyny

nie mam znajomych

Polecane posty

Gość bez znajomych i dziewczyny

właśnie skończyłe studia licencjackie dzienne i z przerażeniem zauważyłem, że tak naprawdę nie mam znajomych z którymi mógłbym pójść np na impreze integracja na tych stuidach była dość słaba ale udzielałem się ile mogłem kiedy studia się skończyły każdy poszedł w swoją drogą i większość wróciłą do swoich miast teraz ide na studia zaoczne ale z tego co słyszałem większość po zajęciach idzie do domu i tyle skąd Wy bierzecie znajomych ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ... ..
rozejrzyj sie po osiedlu - pewnie sa jeszcze jacys kumple z liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez znajomych
mieszkam w domu na odludziu a ludzie z liceum to w wiekszosci dojezdzajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemianie są do du.y
z kosmosu biorę znajomych i czerpię energię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... ... ..
no to odnów znajomości ze studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnów znajomości buabauahaha
bauhahahaha a jak znajomi sa z 2 konca polski ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci napiszę prawde
Są ludzie którzy nic takiego nie robią a mają znajomych od cholery. Tak po prostu. A są ludezie co jak to napisałeś starają się jak mogą, fikołki skaczą i znajomych jak nie mieli tak nie mają. Taki los, taki charakter, takie przeznaczenie, czy chuj wie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPIERAM W 100 PROCENTACH
a ja ci napiszę prawde Są ludzie którzy nic takiego nie robią a mają znajomych od cholery. Tak po prostu. A są ludezie co jak to napisałeś starają się jak mogą, fikołki skaczą i znajomych jak nie mieli tak nie mają. Taki los, taki charakter, takie przeznaczenie, czy ch*j wie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi235
zapisz sie na jakies dodatkowe kursy moze tam sie uda kogos poznac,internet jest sposobem na znajomosci:d,no i oczywiscie w pracy poznaje sie grupke znajomych.A tak naprawde towarzystwo znajomych nie jest ci mocno potrzebne,szukasz dziewczyny badz chlopaka(nie zwrocilam uwagi jakiej jestes plci)gdy znajdzie sie odpowiedniego partnera wieksze dowarzystwo nie jest tak mocno potrzebne,gdy znajdziesz napewno sie o tym przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piehdol to
poco ci znajmi? rodzina wazniejsza ... a jqak sie hajtniesz to zona o to zadba ...wiesz jacys rodzice innych dzieciw szkole czy przedszkolu twoich dzieci itd ...... zajmij sie robota , tam tez mozna ciekawych ludzi poznac , rodzina przyszlej zony to tez mozliwosc jakis szwagier itd ...nie lam sie, jak bedziesz szukal nie znajdziesz ...totak jak milosc ...samo przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic pozytywnego nie napiszę
masz przerąbane i lepiej nie będzie, zapomnij o studiach i znajomych kilkaset kilometrów dalej, teraz jesteś sam i z tego punktu musisz startować, przypuszczam że szukasz pracy...to na tym sie skup i tam szukaj choc cudów nie oczekuj chłopie! wiem co pisze sama to przerabiałam i sama jestem nadal juz po 30 syf kiła i mogiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zajebiście
to nie pozostaje mi nic innego jak sie powiesic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaaakakakakkak
no w sumie najlepiej to wyjedz za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic pozytywnego nie napiszę
ee zaraz wieszać po prostu licz na siebie tylko od tej pory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aia22
Daj się odnaleźć, pokaż siebie! Samotność coraz bardziej Ci doskwiera? Czujesz, że nadszedł czas na miłość i spotkanie z kimś wyjątkowym? Może właśnie dziś odmieni się Twoje życie. Nie zwlekaj! ZAMIEŚĆ BEZPŁATNIE OFERTĘ MATRYMONIALNĄ http://iduo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×