Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie seriale

jakie seriale oglądacie???

Polecane posty

1. Hoży doktorzy 2. On. ona i dzieciaki 3. Jim wie lepiej 4. Kasia i Tomek 5. Dr House 6. M jak Miłość 7. Na Wspólnej 8. 8 prostych zasad 9. Kryminalne zagadki Miami 10. Wzór 11. Kości 12. Usta usta 13. Klub szalonych dziewic 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m4up4
House M.D. True Blood Chuck the 4400 Lost Heroes Desperate Housewives 30 Rock Modern Family Friends Greek Huge Pretty Little Liars Criminal Minds Supernatural Dexter Nurse Jackie The Tudors Eureka The City The Hills How I Met Your Mother Lie to Me The Secret Life of the American Teenager to chyba wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethka
Ja uwielbiam serial Różowe lata siedemdziesiąte .Teraz leci on chyba tylkona HBO.Ale serial jest rewelka.Nawet zaczełam go od 3 odc.nagrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancernica
Nie oglądam regularnie, ale czasem lubię sobie obejrzeć Don Matteo Klan Brzydule jak leciała Pierwszą miłość Przyjaciół Wzór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancernica
No i Alfa i Różowe lata siedemdziesiąte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z góry piszę, że nie oglądam ich codziennie, ale jak już lecą, to chętnie obejrzę: Detektywi (prawie codziennie:P) W11 Dr House Usta Usta Hoży Doktorzy Zwariowany Świat Malkolma Wszyscy Nienawidzą Chrisa Przyjaciele! :) CSI chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethka
Ja teraz bardzo często oglądam HBO,bo znalazałam program na którym moge ogladac wreszcie dobre i najnowsze seriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_89
Jesli o mnie chodzi,to poszłam terz w stronę filmów dokumentalnych. To co ostatnio mnie wciągnęło to dokument Czekajac na sobobe na HBO. Pierwszy odcinek była bardzo ciekawy ;) szczególnie główny bohater http://www.youtube.com/watch?v=6lJ1X0OgKLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sywwwa
I jeszcze to co wazne i najfajniejsze w całym tym ogladaniu TV to True Blood na HBO.Odrzucam wszystkie polskie denne seriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakim
programie jest Zaklinacz dusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia__julia
witam ,po siadam wszystkie odcinki gotowych na wysztko, zainterrsowane osoby zapraszam 30 zl za sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Gossip girl 2. True blood 3. dr. house( juz nie) 4. jak poznałem waszą matkę 5. usta usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peretere
ludzie chudego czas honoru daleko od noszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwóch i pół, jak poznalem wasza matke, \czasami dextera i tak naj jest dwoch i pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie sledze: 30 rock, gossip girl, cougar town, desperate housewives, secret diary of a call girl (4 sezon nareszcie sie zaczal :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiuxiu
Serial "Przeznaczenie" :)) Jak na polskie warunki jest mega fajny :) Nie mam zbytnio czasu siedzieć przed telewizorem ale wciągam przed siedząc przed kompem. Jest dostępny na IPLa.pl. Polecam wszystkim fanom filmów detektywistyczno-sensacyjnych :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiuxiu
PRZEZNACZENIE super serial polecam! Niesamowita Magdalena Nieć! Super muzyka! Dla ludzi gotowych na nowe doznania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnfguy65
Dextera, ale się skończył, Usta Usta, ale też się skończyły, to sobie zaczęłam oglądać Housa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaa
kiedys ogladalam duzo ale teraz tylko ''prosto w serce''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoo
- californication - the event - boardwalk empire - blue bloods - the office

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×