Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swiiecka

ŚWIECZKI ZAPACHOWE, KTÓRE RZECZYWIŚCIE PACHNĄ PO ZAPALENIU

Polecane posty

Gość swiiecka

Czy znacie takie? Uwielbiam świeczki zapachowe, tylko po rozpaleniu one wcale nie pachną. Pachną, gdy są nie rozpalone . Zapalone po prostu śmierdzą ogniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
ja codziennie zapalam firmy glade świecę najlepsza jest o zapachu cynamonu i jabłek ta świąteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiiecka
I pachnie po zapaleniu? Gdzie ją można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje takie z bierdony waniliowe i pomaranczowe. Zapalam sobie podczas kapieli i naprawde pachnie. Ladniejsze sa te pomaranczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.......
ja też kupuje te wkłady z Biedronki pomarańczowe i pachną cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiiecka
Dzięki, pójdę do tej Biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuję świeczki
w IKEI-tylko waniliowe,bo tylko one pachną,a przetestowałam mnóstwo świeczek (inne zapachy tej samej firmy juz nie pachniały),w biedronce nie kupowałam,wiec nie wiem,pewnie przy okazji kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak przypomniało mi sie ,że w Biedronie są te świeczki takie małe ,jest cała paczka tego chyba za 3,98 czy jakoś tak:) miałam waniliowe i rzeczywiście pachniały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orerore
Zapach zapachowi nie równy:) Lubię Biedronkę i często tam robię zakupy, ale nie ma co się oszukiwać- super świeczek zapachowych tam nie kupisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojitohohoho
ja kupilam kiedyś w ikei taki zestaw 3 świeczek w szkle różowa fioletowa i jasno fioletowa. Pachniały cudnie. owocami leśnymi? jagodami? sama nie wiem ale zapach unosił się zarówno podczas palenia jak i wtedy gdy stały sobie na szafce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm nie wierzę
te w metalowych małych pojemniczkach są do bani. Kupuj w szkalnych dużych opakowaniach, na pewno będą miały długi i intensywny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie z Ikei - waniliowe, owoce lesne i jablko. L'Occitane The Vert tez mi sie podoba - mam w lazience. Jeszcze dostalam w prezencie swiece z USA - Yankee Candles, tez pachna, i to bardzo dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tundra
Ja też je bardzo lubię:) Yankee Candle są naprawdę fajne ( no i teraz nie trzeba ich sprowadzać zza granicy, w "moim" sklepie jest ich spory wybór). Teraz sobie siedzę i palę świeczkę- jest mega przyjemnie:) Brakuje tylko lampi czerwonego wina...Nic tak wieczorem nie "buduje" nastroju jak przyjemny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam świeczki rustykalne, kupiłam je na e-kalia.pl ślicznie pachną, ja akurat miałam o zapachu czekolady oraz wanilii. Po zapaleniu naprawdę w pokoju rozchodził się delikatny aromat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachLuxusu_pl
Polecamy Państwu świece zapachowe z naszego sklepu. Wykonane z naturalnego wosku palmowego o różnych zapachach. W swojej ofercie posiadamy również kamienie zapachowe, dyfuzory do mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję pro candle. nie mam pojęcia czy są w marketach, ja mam blisko taką hurtownie z duperelami, i tam sa, ( moje ulubione to wanilia i opium :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyfuzorka22
Mnie prawdziwą przyjemność sprawia różana serię zapachdomu.pl/wyniki-wyszukiwania.php?z=R%F3%BFa%20z%20Nantucket Kupiłam na razie sam wosk, ale planuje chyba pełną świecę kupić, bo długo się utrzymuje zapach. Normalnie rozpływam się nad tymi Kringle Candles, podobne sa do Yankee, które tez bardzo lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serkopodobna
Kringle Candle. Teraz duzo o tym slyszałam,. Widzialam filmik u rock glam princess na yt i....oszlałam:) kupilam pumpkin latte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulkon
no chyba przez ten filmik wlasnie zamowilam i .... WOW! zamowilam małe woski, zeby nie zbankrutowac, ale sie teraz powaznie zastanawiam czy na zime ne zainwestowac w taki antydepresant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosiaczka
dobra nazwa z tym antydepresantem:) czym kringle roznia sie od yankee i gdzie je zamawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykulca
zapachdomu . pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neurkaaa
i na zapachdomu są teraz fajne promocje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajs
ja trafilam rpzed swietami na promocje u nich i pokupowalam mamie i przyjaciolkom kominki plus woski, glownie kringle candle, ale yankee kilka tez. Normlanie cieszyly sie bardzo:) sama przyznam,ze chcialabym cos takiego dostac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowała, któraś z Was świeczek perfumowanych https://korleone.pl/ Może mocniej będą pachniały niż zapachowe, ale zastanawiam się czy to rzeczywiście mocniej pachnie, czy raczej taka nazwa to bardziej marketingową funkcję spełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo pachnące są świeczki z yankee candle. Ich zapach wypełnia całe mieszkanie i wystarczy zapalić je tylko na krótki czas. Polecam zaup swieczek zapachowych ze sklepu http://candlestore.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yankee candle - ja kupuję WOSKI (do rozpuszczania w kominku), a nie świeczki, bo woski są tańsze (8zł/sztuka) starczają mi na wiele tygodni/miesięcy (mam dużo różnych zapachów) a pojedyncza świeczka jest droga i przy dużej ilości zapachów i tak nie wiem czy bym zdołała zużyć ją do końca moje ulubione zapachy to oznaczone jako "świeże" - i one pachną bardzo mocno: miękki kocyk świeże pranie angel wings lubię też zapachy kwiatowe np. cherry blossom nie przepadam za słodkimi, owocowymi i wg mnie pachna one najsłabiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yankee candle sa bardzo drogie znalazlam pachnace swieczki z naszej polskiej firmy i rzeczywiscie pachna po zapaleniu na www.eswieczki.pl i cenowo nie odstraszaja :) osobiscie polecam inspiration swiece perfumowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glade i Yankee Candle są niezawodne :) W naszej aplikacji możesz sprawdzić, która drogeria ma w danej chwili najlepsze promocje na takie gadżety :) Iwona z Mojej Gazetki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wiedzieć na jaki zapach postawić. Dlatego wczesniej warto zapoznac sie z takimi cennymi informacjami http://www.airwick.pl/cz%C4%99sto-zadawane-pytania/od%C5%9Bwie%C5%BCacze-elektryczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×