Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona..

jak pomóc siostrze?

Polecane posty

Gość zmartwiona..

szukam osób, które może są w podobnej sytuacji jak ja. Moja siostra znajduje się w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej. Jest na stażu obecnie i studiuje zaocznie. W województwie o największym bezrobociu w kraju. Na stażu jak wiadomo ma te 600 zl na reke i najwidoczniej ledwo ciągnie. Ostatnio baaaardzo schudla. Podejrzewam, że niedojada, a tu jeszcze dojdzie teraz rata za studia. Stara się dorabiać na weselach, ale wyobraźcie sobie, że za 11 h pracy zaplacono jej ostatnio 50 zł. Chcę jej pomagać, staram się jak mogę, ale to nie rozwiązuje sytuacji, bo nie dość, że sama wiele nie zarabiam, to daje jej zaledwie ociupinkę...sama też nie mam mieszkania , chyba też szans na kredyt... dołuje mnie to strasznie....\ i serce mnie boli jak pomysle, że moja siostra jest może głodna, ale się nie przyzna.. Pracy szuka normalnej, ale nikt się nie odzywa do niej.. smutno mi okropnie a sama mam jeszcze kredyt studencki do spłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona..
rodzice pomoc nie mogą, także zostaje ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona..
Olsztyn doświadczenie w pracy z dziećmi studia pedagogiczne staż w urzędzie rok w Anglii jako opiekunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientuję to bary i dyskoteki potrzebują pracowników wiem że to nie jest szczyt marzeń ale tam można całkiem nieźle zarobić (szczególnie na napiwkach) a w międzyczasie szukać ormlanej sensownej pracy, bo wtym mieście akurat zbyt wielu znajomych nie mam żebym mogła coś pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona..
usługi w olsztynie to raczej w sezonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna ta Twoja siostra
niektorzy maja tak ciezko, a niektorzy tak lekko, ci drudzy na wszystko narzekaja a ci pierwsi zaciskaja zeby i jakos zyja. niech ona jedzie do anglii albo irlandii!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona..
sama? kiedys byla tam z chlopakiem, teraz nie ma do kogo, ani czego tam jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna ta Twoja siostra
czemu sama nie? ja pojechalam sama, poznalam tu mase ludzi i jest fajnie. mam wolny pokoj, siostra moze u mnie przenocowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manikaa
zawsze jest jakieś wyjście ;) pomyślcie może nad tym, co umiecie i lubicie robić. może da się na tym zarabiać, czasem trzeba wziąć los w swoje ręce i założyć własną działalność. nie orientuję się w tym na 100%, ale chyba jako zaoczna może się zarejestrować w UP i dostać nawet 20 000 na rozkręcenie firmy. Jak się utrzyma przez rok- nie musi oddawać. A jak nie firma to na pewno pośredniak ma jakieś szkolenia czy coś. i nie popadajcie w takie czarnowidztwo. negatywne myślenie to ostatnie co może pomóc zmienić sytuację na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka.....
adinka11 a może w moim miescie masz znajomych coby mogli pomoc z praca? Szczecin lub Kołobrzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
jak podajesz w województwie o największym bezrobociu w kraju są bardzo bogate złoża miodu , miodu wielokwiatowego lub gryczanego albo ciemnego leśnego oraz akacjowego i już widzę buisness , możesz sprzedawać miód przez cały rok, na początek zamawiam 10 słoików litrowych miodu gryczanego i leśnego , podaj tylko numer konta bankowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×