Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agniesia11121985

Jak mam odzyskać Ukochanego

Polecane posty

Gość Agniesia11121985

Mam problem chce odzyskac byłego meżczyznę było nam ze soba dobrze a rozstalismy sie bo wrócił do swojej byłej dziewczyny.Zazdrosciłam jej ze jest z nią bo go Kocham dalej.On twierdzi ze ja Kocha.Ale zadzwonil do mnie teraz i zaprosił mnie do siebie on jest z Krakowa u polski a ja mieszkam w centralnej polsce.I znowu nagle wszystko powróciło ta czysta Miłośc do niego byłam z nim dwa tygodnie czasu i spędzilismy cudowny czas ze sobą.A na początku jak do niego przyjechałam nawet mi powiedział że mnie Kocha.A cały czas twierdzi że Kocha tą dziewczyne z którą jest.A mi znowu mówi ze Kocha mnie jako siostrę.Ale ja wiem swoje że on mnie Kocha tylko ze sie pogubił bo tamta dziewczyna jest ciężko chora i że dlatego nie chce jej teraz dostawic,zeby sie nie załamała.Czuje jak mu Serce bije do mnie jak jestesmy razem i wiem,ze mnie Kocha to może ją Kocha jako siostrę.Pomurzczie mi co mam zrobić,żebysmy byli razem on narazie twierdzi,że będziemy przyjaciółmi.Pomózcie mi proszę i bo go naprawdę Kocham i chce,żebyśmy byli znowu razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoffana
musisz z Nim porozmawiac..skoro jest z tamta to moze to ją kocha i tyle..nie daj sie zwiesc pozorom..moze nie serce mu bioje a sperma do glowy i tyle;(zastanow sie..a jesli Ci daje szczera nadzieje to walcz jak go kochasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia1112
Pani laydess proszę bez głupicj komentazry ciekawe jakbys była na moim iejscu mogę być pewna,żebyś nie odpusciła.Rozmawiam z nim cały czas i mam ndzijeę ciągle bo wiem,że nie za dobrze że się im układa ciągle sie kłóca ona go okłamuje a on tego nie znosi i popad w szał wtedy.Nazrazie to on wie jak jest i dam mu troszkę czasu do zastanowienia bo wiem że w koncu tak sie stanie że będziemy razem ale sama bym tak chciała zrobić żeby ich skłocic albo cos w tym rodzaju bo ona zrobiła tak ze rozbiła nasz zwiazek bo bylismy wtedy razem i bylismy bardzo szczęsliwi teraz ja chcę się odegrać.Macie jakiś pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem uczuciowa i wiem że jak kogoś kocham to kocham i już. Ale gdyby jakis facet mi powiedział że kocha inną kobietę na pewno bym odpuściła. Bo ja chcę byc tą jedną jedyną a nie jedną z wielu.... Jakby kochał Ciebie to nie odchodziłby do innej, to jest takie proste że hej, i co więcej jest juz strasznie bezczelny mówiąc Wam obu że kocha! To jest dla mnie jakiś absurd. Miłośc miloscia, rozumiem że go kochasz, ale gdzie dziewczyno honor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje dziewczynko
ze nie piszesz o moim facecie,bo cos ten mail za znajomi mi😡 jak i historia,po 2gie nie jestem tak obloznie chora jakby sie wydawalo;) po trzecie jestesmy tak dlugo i tak zzyci ze soba,ze nie masz cienia szans,wiec lepiej siedz na dupci ,a po 4 jeszcze ciut ciutek i bede zdrowa,a on zabiera mnie na wakacje :P I nie zapominaj kim bylas,kaprysem,chwila slabosci,gdy nie radzil sobie z moja choroba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia1112
Tylko nie dziewczynko a po za tym skad możesz wiedzieć skąd jestem i wogóle.Pewnie nawet jesteś młodszą gówniarą odemnie i piszesz takie bzdety na mój temat jak nawet nie wiesz kim ja jestem i mnie nie znasz.Zstanów się co piszesz bo piszesz jak 13 nastolatka.Jak nie jesteś do końca pewna kim jestem bo nie dowiesz się to nie pisz głupot jak kura pazurem i nie bede siedziec na dupci jak bede chciała to będę robić co mi się podoba.Mogę sie załozyć,że jesteś zasmarkaną gówniarą!!Więc daj se spokuj i wejdz na forum dla 13 nastolatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzt
agniesia, dorosnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia1112
Boze co za ludzie na tym forum nikt Ci nie doradzi a ni nic tylko wszsyscy zeby zalamać człowieka.Nie odpisze juz nikomu tutaj piszcie sobie co chcecie.Ja i tak wiem ze będziemy razem i że on mnie Kocha.Żegnam i wiem że w tym Bóg mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekaj sie wsciekaj
Bóg? Buahahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia11121985
Dziewczynko daj se juz spokój nie wiadomo kim jestes i mi tez daj spokój wróć się z powrotem do przedszkola chyba bo nic ci nie pomoze i daj mi spokoj jak nawet mnie nie znasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe dzieci neoooooooooo
agniesia mialas sobie isc. po co tu wciaz zagladasz? nie mozesz sie oderwac od kompa? kafeteria uzaleznia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×