Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga20dde

Jaką kupic posciel do nowego domu?

Polecane posty

Gość aga20dde

chodzi o koldre i poduszki. z jakiej firmy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
ja kupiłam niedawno swoją pościeł na multizakupy.pl jest ciepła i ładna, także jestem z niej bardzo zadowolona, także looknij sobie na ich ofertę i wybierz taką która będzie Ci najbardziej odpowiadać, bo jakiejś konkretnej nie będę Ci polecać, w sumie nie wiem jak duża ma być i z jakiego materiału wolisz, także wydaje mi się, że Ty wybierzesz najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję pościel antyalergiczną. Uważam, że są bardziej bezpieczne i zdrowsze niż te zwykłe. Kiedyś kupowałam w alergiamed.pl, więc możesz sobie zobaczyć jaką obecnie mają ofertę. Jak kupowałam, to mieli wiele rzeczy na promocjach i ciekawy asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę wybaczyć, zjadło mi kropkę:) Miało być alergia.med.pl Z ciekawości weszłam teraz na ich stronę - dzięki czemu zauważyłam tu brak kropki w nazewnictwie - i widzę, że dalej mają promocje, także może znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga20dde
a co sądzicie o poscielach wełnianych np wool star?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupowałam
w JYSK living medical - udało mi się w promocji (ok 100 zł) - antyalergiczna, ale największą zaletą jest to,że - pomimo że jest leciutka - jest niesamowicie ciepła! Na wełniane jestem uczulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuje czystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antyalergiczna pościel to rzeczywiście najlepszy pomysł z możliwych. nie zwracałabym jednak uwagi na firmę, lecz zawartość takich poduch i kołder. no i zawsze masz pewność, że nikomu nie zaszkodzisz jak będzie u Ciebie spał, nie każdy gość chwali się swoją alergią na prawo i lewo, a ja na przykład po jednej nocy w tradycyjnym pierzu po prostu umieram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozglądając się za nową pościelą zaczęłam się testować różnego rodzaju materiały. Uważam, że jedna z lepszych i miłych w dotyku pościel wykonana z satyny bawełnianej. Co o niej sądzicie? Może wolicie pościel z kory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez kupuje posciel w JYSK, Poszlam tam z ciekawosci jak wyrobilam karte Paybacka, bo wczesniej wydalwalo mi sie ze nei maja nic ciekawego. Maja tez super posciel, kupilam koldry i poduszki. Koldry sa spinane wiec zmina ma grubsza a na lato rozpinam. Leciutkie i cieple. A rok temu kupilam wiklinowy komplet do ogrodu hehe choc uwazam ze ich hitem sa wlasnie posciele i koldry, poduszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że pościel powinna być ciepła, ale nie w takim stopniu, abyś się pociła w letnie wieczory. Najlepsza byłaby w tym przypadku pościel bawełniana lub z peraklu, ponieważ są to dość dobre i nie drogie materiały. Przesyłam Ci kilka linków do pościeli nie droższych, niż dwieście złotych: http://www.kupujemy.pl/laura-160x200-cena-sklep.html http://www.kupujemy.pl/dobry-nastroj-160x200-cena-sklep.html http://www.kupujemy.pl/maria-160x200-cena-sklep.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście zawsze kupuję na www.posciel3d.com a teraz dodatkowo mają wyprzedaż, a dlczego tam? Zawsze pościel mam max w 48 godzin, pościel wygląda tak jak na zdjęciu i bez sztucznych tkanin jak mikrowłókna czy poliester brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrw
Dobrze przespana noc to w dzisiejszych czasach pełnych stresów i małej ilości czasu skarb. Jakiś czas temu zakupiłem sobie komplet pościeli na www.kolorowesny.net.pl i jestem wręcz wniebowzięty! Jeszcze nigdy nie spało mi się tak dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×