Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekspres

nie mam pracy, pomocy nie daję rady psychicznie...

Polecane posty

Gość ekspres

...mam nerwicę depresyjną od szukania. skonczyłem prawo. szukam w urzedach byłem kilka razy i wygląda to ustawienie, wiadomo kto wygra, kilka razy widziałem jak kandydaci rozmawiają na korytarzach z pracownikami urzedu jakby sie znali, kilka razy nie zaproszono mnie na rozmowe mimo ze byłem jednym z dwoch kandydatow i wybrano ta druga osobę, to jakas farsa, brak pozorów konkurencyjnosci i oficjalnosci. nie mam sił i nie wiem gdzie szukac. rozgladam sie za dobrym psychiatra, bo jestem juz na maksa wkur....i mam dosyc zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety takie jest życie
w urzedach tylko po znajomościach, inaczej absolutnie nie :( też długo nie mogłam znaleźc pracy ale na szczęście od dziś pracuję :) bardzo się cieszę z tego powodu :) Tobie też zyczę jak najszybszego znalezienia pracy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka 8419
Dobrze wiem co czujesz bo ja też jestem bliska załamania mimo, że w tym roku skończyłam studia. I chyba jest ze mną coś nie tak skoro Ci którzy wszystko sobie olewali pracę mają ... Jak już ktoś wyżej napisał...TAKIE ŻYCIE ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracu jest pełno
Wnioskuję że jesteście po prostu leniwi i chcecie znaleźć coś takiego, aby nic nie robić ale kasę dostawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lam sie-atakuj
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie w urzedac wygrywaja i co staz skonczyli i nie uwazam ze to cos zlego bo byi na stazu obyli sie z tymi obowiazkaami , wiec nie musza sie wdrazac od poczatku jak pracownik calkiekm nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukala pracy 1 m-cy pracuje od polowy miesiaca prace te , ze tak powiem "wychodzilam" jestem na zastepstwie i w sumie to sie cieze bo mega duzo oboiazkow a kasa nijaka no i trza sie zostawac po godzinach oczywiscie nei placa za nie a premia mi sie chyba nei nalezy poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in zynier
człowieku nie szukaj pracy tylko otwórz biznes po co masz pracować na kogoś , nie rozumiem tego. Ja skończyłem polibudę założyłem firmę i sobie działam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspres
do inż....kolego ale jaki biznes, czy sądzisz , że po studiach prawniczych umiem kłaść kafelki, panele itd. a jak zatrudnie takich co potrafia to będąze mnie beke miec, i kroic na każdym kroku....tak się zastanawiam po co nasze pokichane państwo nas kształci, nie będe stawiał pytania po co tyle ludzi kończy studia bo to już padło , ale po co , chyba tylko, żeby ładnie wyglądały statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in zynier
wiesz nie wiem jak to jest z wami prawnikami , ale moim zdaniem lepiej postaraj się zrobić jakąś aplikację czy jak tam się te u was uprawnienia nazywają i wtedy proszę bardzo możesz działać notariusz itp. z tego co wiem niezła kasa a, i inwestować nie trzeba w różnego typu narzędzia techniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena81
ekspres-doskonale Cie rozumiem.Sama szukam pracy od miesiaca i jest kicha:-(Zebym jeszcze wysylala cv na ogloszenia,gdzie nie spelniam wymagan..Ale nie!Spelniam wszystkie wymagania:wyzsze,w trakcie podyplomowki,doswiadczenie,biegly ang i nikt nie oddzwania!Szlag mnie niedlugo trafi..A w urzedach niestety rzadko kiedy przyjmuja kogos z zewnatrz.Bylam kiedys na stazu w jednym urzedzie i mimo ze nie strartowalam w konkursie,ktory akurat tam organizowali,to i tak potem dostaly sie na etacik byle stazystki..Kazdy powtarza,ze w koncu cos znajdziesz,a mnie sie to wydaje coraz bardziej niemozliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspres
...wiecie tak się zastanawiam, jak myślicie jak dzwonią i zapraszają na rozmowę to czy wypada sięzapytać czy już wiadomo kto wygra?czy jest ustawione ?czy to głupio zabrzmi?pytam sie bo wiecie trochę ustaw tzreba sobie przyswoić na taką rozmowę.Z drugiej strony czy nie uwazacie, ze takie pytanie jest idiotyczne , moze zabawne ?jestesmy w Unii Europejskiej w państwie demokratycznym a tu bach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ekspres-doskonale Cie rozumiem.Sama szukam pracy od miesiaca i jest kicha " Miesiąc to na dzisiejsze czasy nic. Jesli juz teraz jesteś załamana to radzę ci weź się w garść . ja szukałem ok7 miesięcy mając doświadczenie itp. ... jest cięzko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspres
Co obiecał "Mirek" - Drzewiecki załatwiał pracę córce biznesmena? - cyt WP.PL......o to Polska własnie, jak na górze takie szambo to i na dole również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" to czy wypada sięzapytać czy już wiadomo kto wygra? " Skoro taki sarkazm coś ci da to pytaj , ale nie spodziewaj się że wtedy dadzą ci tą pracę :-P po prostu idź i próbuj , każda rozmowa kwalif. powoduje że jestes coraz lepszy i coraz lepiej wypadasz - uczysz się na błedach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspres
rwq zapytać to sie nie zapytam, bo jesli tak to ktos powie nie i jak mowisz to juz bedzie pozamiatane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agani
A ja jestem w UK... i szukam pracy w szkolach jako asystent nauczyciela... studia skonczone w Polsce, biegly angielski, 1,5 roczne doswiadczenie w pracy w szkockim przedszkolu i ... nic.. :/ W sumie tak jak mowicie.. miesiac to nie dlugo ale... juz mi sie plakac chce... Powodzenia wszystkim zycze.. i zdrowia psychicznego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marks
....o tak zdrowia:) szczególnie psychicznego:D bo o to w naszym polskim bagnieto trudno , od góry do dołu wszedzie nepotyzm i etatzym. czasem mam wrazenie ze komuna nie była taka zła, pewnie byly w niej elementy dobre i złe, kazdy prace mial, konszyles to czy tamto i pracowales w zawodzie, było gow....ale po rowno:D , mieszkan nie było dla mlodych teraz tez nie ma, tzn sa ale kasy nie masz na to zeby kupic itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak komuna była super :-O nie musiałeś myślec robili to za ciebie a i na kartce miałeś ile i czego możesz kupic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marks
rwqe....naczytałas sie za duzo ksiazek od historii,ze myslano za nas, bylismy zniewoleni, rzadzono nami takie blebleble , masz racje teraz jest o wiele lepiej, nepotyzm etatyzm, kiedys kradli mala lyzka teraz to juz lycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak widzę że się stara nomenklatura na forum dostała :-P jasne praca była dla wszystkich - wszystkim po równo ale z osobna g...o :-P ps. nie musiałem niczego czytac to raz a dwa ufam relacjom moich krewnych itp. dzisiejsze bolączki naszego Państwa to właśnie efekt twoich "ukochanych " czasów i kilkudziesięciu lat drenazu mózgów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś to się nawet nie dowiedziałes że kradną a teraz takie afery przynajmniej wychodzą na jaw............................................................................................................................................................................................................................................................... bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio zdnad WISły
kolejki za papierem toaletowym były najlepsze . i oczywiście jedyna słuszna "linia myślenia" plus wentylek bezpieczeństwa w postaci kabaretów typu "Pod Egidą " żeby się troszkę społeczeństwo odstresowało. trzeba być skończonym komuchem żeby chwalić PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agani
no tak.. tyle ze ja chcialabym pracowac... bo swirem zostane, wroce do Polski i bez zadnych 'application forms ' pieniazki bede miala z Kasy Chorych... ;] :/ alkdaklsjdlkasfhasfasdasASDGOLASJDG:SAGJ:ssljdf;sdjlfs;dljf i kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szukam pracy juz 6 miesiac, mozna kota dostac :/ jestem juz bliska zalamania.codziennie wysylam gdzie swoje cv, chodze do roznych firm i gucio z tego wychodzi. dodam ze nabawilam sie depresji.nie moge spac po nocach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marks
taa teraz mamy super , takie same kolejki albo wieksze do lekarzy, emeryci nie majacy na leki, praca dla wybrańców , nawet studia Ci jej nie gwarantują, oczywiście korporacje prawnicze zamkniete obecnie dla absolwentów, bezrobotni w malych miasteczkach i we wsiach po pGRowskich ludzie wy na to patrzycie z perspektywy strajkow, solidarnosci, zrywów narodowych, manifestacji w wielkich miastach, a czy mieszkańcy powiedzmy suwałk, zambrowa, nowego sącza , zieleonej góry tez mysleli i mysła tak jak wy, oni nawt nie slyszeli mieli swoje zycie i nie interesowała ich wielka polityka tak jak teraz niektorzy o niej nie mysla i maja w de...nasze powalone państwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T-72
do mnie zadzwonili z urzedu i zaprosili na rozmowe:) ja mysle no super skoro zaprosili to moze uda sie zdobyc w koncu prace - zaznaczam ma studia i podypl- przychodze siadam na korytarzu koło mnie jakas osoba, patrze ona sobie idzie podchodzi do jakis babek z urzedu i rozmowa w najlepsze smiechy, hihy, oki prosza nas do sali piszemy test, wychodzimy po chwili prosza nas z osobna, dyrektor mowi mi napisał pan njalepiej test, potem rozmowa typu hobby zainteresowania, i pytania ustrojowe o gmine, po rozmowe poszedlem do domu, za kilka dni dzwoni tel a kobieta mowi mi ze nie dostałem pracy bo z testu zlozonego z 10 pytan miałem 275 pkt a z rozmowy 78 a tamta osoba z rozmowy 134 :) a z testu 272 historia autentyczna. mam nadzieje ze niektórym poprawiłem humor a niektorzy sie smieja przez łzy a inni sie zastanawiaja kur... gdzie ja zyję czy to republika bananowa, nie kolego to kraj unijny Polska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agani
Ja pierdziele... ale przeciez to jest CHORE! wszedzie mysle.. nie tylko w Polsce.. uklady, uladziki.. pierdulniki... mozna oszalec!!!!!!!!! a tutaj co np, brac kolejny kurs, 'poszerzac' kwalifikacje zeby tylko dokument byl stad???? Mam dzienne i podyplomowe! wiec to wiecej wiedzy niz jakikolwiek roczny tutejszy trening po ktorym jestes 'qualified' i mozesz pracowac bo MASZ KWALIFIKACJE!!!??? Buahahaha! Jestesmy w UNIIII!!! tak???!!!? wszyscy NIBY rowni!!!! Kolejna porazka! Rozwale zaraz tego kompa :P Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T-72
.....:) Agani jakiś czas temu słyszałem sytuację , że pewna osoba była dyrektorem teatru, szpitala, i szkoły podstawowej czy gimnazjalnej mysłalem ze sie zdoje ze smiechu:) nosz kur...:) wybitny fachowiec:)coz za sciezka awansu od pgr przez teatr i szpital....w mysł zasady niech sie stasiu sprawdzi na nowym stanowisku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×