Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelajn

czy to możliwe żeby...?

Polecane posty

witam, ciekawa jestem waszych opinii, od tygodnia czekam na @, zrobiłam już 3 testy i wyszły że nie jestem w ciąży, ale zastanawiam się czy mogę byc w ciąży mimo tych testów, nigdy mi się tak nie spóźniała @ ....bardzo bym chciała byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkka22
Ja nie rozumiem jednego - KIEDY WY DZIEWCZYNY ZROZUMIECIE, ZE SZKODA KASY NA TE IDIOTYCZNE TESTY Z APTEKI?!?!?!?! idziesz do lekarza, robisz test z krwi, ktory kosztuje ok. 15 zl i masz 100% pewnosci - proste?? nie - lepiej latac do apteki 30 razy i robic testy. Szkoda ze do "BRAVO" testów nie dołączaja - niektore dziewuchy miałyby jeszcze łatwiej. Powodzenia z ciąża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek......................
testy sa wiarygodne , tym bardziej jak sie zrobi dwa w odstepie czasu i po nocy , dlaczego kazdy kto poczyta troche to wie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wieżę testą zrobiłam ich bardzo dużo, zawsze były wiarygodne, jak byłam w ciąży to pokazywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
nie "wieżę testą". :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka no trochę jesteś przemądrzała, ja mam juz jedno dziecko i też dowiedziałam się o nim z testu z apteki (nie z bravo), więc nie potrzebny był twój sarkazm, jeżeli nie miałaś ochoty mi odpowiadac trzeba było się nie odzywac...nie każdy ma czas żeby rano latac do przychodni na badanie krwi, niektórzy zaczynają pracę o 7:30 poprostu i testy z apteki to najłatwiejszy sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkka22
ewelajn - za zbytnią irytację przepraszam, ale nie rozumiem dlaczego Ty się pytasz osób na forum czy jesteś w ciąży? Jeżeli uważasz testy za wiarygodne to nie jesteś i daj sobie spokój - co Ci mają odpowiedzieć dziewczyny z forum? Możesz być w ciązy (bo ja nie wierze w te testy z doświadczenia), a możesz mieć 3 tysiące różnych chorób od których spożnia Ci się miesiączka czy też zwykły stres. Więc może jednak weź się za konkretny test, a nie marnujesz czas na wypisywanie na forum gdzie kto Ci coś poradzi? A jeżeli wieżysz w te testy to pogódz sie ze nie jestes w ciązy i żyj dalej. Moja koleżanka była w ciąży a dwa testy z apteki wykazały jej ze nie jest i poroniła bo zamiast isc do lekarza, ktory by jej powiedział, że ma guzek do usuniecia i usunac w czasie pierwszych tygodni ciazy to ona robila te głupie testy i straciła dzidziusia - czasem lepiej spoznic sie do pracy 45 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jesteś taka szczera aż do bólu? może to i dobrze, a może nie, ale masz rację, byc może test z krwi będzie najlepszy.... ale i tak uważam że mogłabyś byc trochę łagodniejsza w swoich wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×