Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maleńki Żółty Kwiatek

Wróciłam!!!!!!!

Polecane posty

Gość
🖐️ Ja tez wrocilam:D Juz nie opada mi łeb na biurko/talerz z zupa, w koncu moge troche tu posiedziec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Leniwiec :D w pracy dopiero od 12:30;) czuje sie taka zagubiona:o nie wiem na jaki top sie wbic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to gdzie sie podziewaja?! no wlasnie widze, ze z lekka nudnawo. zaraz rozkrecimy towarzystwo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia gdzie są :O cholerka... pewnie relaksuje się w objęciach mena :D widelec...szlaja się po knajpach :O-mnie nie zaprosiła 😭 a ladaco...to dla mnie wielka niespodzianka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak kochaja to wroca:classic_cool: a co u Ciebie? Jak tam szef, potencjalny reproduktor i Twoje sliwki?:D (tak w telegraficznym skrocie chcialam zapytac:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boss mnie olewa---bo upomniałam się o wzrost pensji :O reprodukta brak 😭 a śliwek dziś brak...bo wczoraj przesadziłam z ich konsumpcją :O a pozatym to zbliżają się moje urodziny i jestem w depresji ;) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uuuh, Leniwiec, czy to oznacza, ze bedzie biba na kafe?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biba będzie, jeśli doczekam się Twojego zaproszenia :P :D :D ale patrząc z drugiej strony...takiego wieku nie ma co świętować :O trzeba się do piachu szykować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
doczekasz doczekasz bejbe, pewnie gdyby nie moje chorobsko juz w ten weekend bysmy imprezowaly:o ale nic stracojego, wciaz jestesmy piekne, mlode i pachnace:classic_cool: :D a ty sie nie depresjonuj tylko obczaj, gdzie bedziesz szalec w dzien urodzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
alee masz fajnie:D spokojnie, wszyscy przeciez wiemy, ze konczysz 18 lat:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×