Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niemm

gdzie można tanio kupić nowego laptopa?

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że lepiej się nie zadłużać, bo można znaleźć fajne promocje i rabaty. Kiedyś kupiłem telefon w lombardzie expres za bezcen i od tej pory sprawdzam tam jak potrzebuję jakiegoś sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pezet
Też swojego nabyłem w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ten lombard? Dasz jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliin
Bardzo często sprzęt kupuję właśnie na raty, korzystam oczywiście z rat 0% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze korzystam ze stronki http://sklepok.pl/ Mozesz naprawdę dorwać coś za niskie pieniadze np. ostatnio był Telewizor za 99zł 32cali, pralka nowa za 70zł, gra playstation za 45zł. telefon iphon za 18zł aparaty fotograficzne za 15zł nowa z grą, masakra taniej niz alliexpres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolik
Swojego lapka również nabyłem w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myreek
W sferisie jest fajna promocja na laptopy Lenovo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz w Media Expert, tam zawsze są jakieś promocje i ktoś doradzi na miejscu, obejrzysz wszystko, a nie przez internet, gdzie nie wiesz co Ci przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarysia267
Zobacz tutaj: https://kuponiarnia.pl/promocje/media-expert/ czy nie ma jakiejś promocji na laptopy. Nie ma sensu przepłacać, jak teraz co chwilę są jakieś przeceny. W ten sposób też calkiem tanio kupilam swojego asusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylvaylva
Fajne egzemplarze można trafić na aukcjach poleasingowych (np. EFL, PKO, WBK). Są to najczęściej sprzęty klasy biznesowej, a ceny potrafią być naprawdę konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario1989
Niezle promocje na laptopy widzialem na kuponiarnia.pl/promocja/elektronika/komputery/laptopy/ ;) Planuje wykorzystac kod rabatowy z tej stronki, bo moj sprzet szwankuje, a potrzebuje nowego do pracy. Osobiscie polecam zamawiac przez internet- wiekszy wybor, nizsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W media expert jest duży wybór laptopów i w bardzo dobrym cenach :) ja wszelkie sprzęty u nich kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję laptopy poleasingowe. Może i nie nowe, ale taniej nie znajdziesz dobrych, sprawnych i nie zniszczonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

mocnykomputer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

Na korzystneit z tego co się orientują są świetne laptopy. Mój brat do firmy kupował właśnie u nich 3 laptopy które poleca. Laptopy bardzo wytrzymałe, nie zacinają się wszystko ok i cena przyzwoita. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskalesa
Dnia 11.02.2019 o 13:55, Gość maja napisał:

Na korzystneit z tego co się orientują są świetne laptopy. Mój brat do firmy kupował właśnie u nich 3 laptopy które poleca. Laptopy bardzo wytrzymałe, nie zacinają się wszystko ok i cena przyzwoita. 

Fakt, Korzystneit.pl to dobra stronka, zamawiałam tam 2 laptopy do biura rachunkowego, które prowadzę :) mają dużo modeli typowo biznesowych, ale nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesmen

tez własnie szukam jakichś dobrych laptopów do firmy. Z tego co widzę to dużo osób bardzo sobie chwali laptopy ze sklepu korzystneit.pl z tego co widzę są bardzo wydajne i wytrzymałe. Muszę to osobiście sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa

Sprawdź sobie własnie na korzystnit.pl z tego co się orientuję można tam dostać bardzo dobrą jakość laptopów z dobrymi parametrami w rozsądnych cenach. Laptop można złożyć i dokładnie kupić to co chcemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa

korzystneit.pl - poprawka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście szukałabym używanego ale ze sprawdzonych źródeł. Sferis posiada ofertę laptopów używanych przy czym są dokładnie sprawdzone przed zakupem, czasami objęte gwarancją np. na baterię. Przykładowo model E7440 świeci za ok.1.5k złotych z oryginalnymi akcesoriami w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×