Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszczeedna

ile płacicie za prąd?

Polecane posty

Gość oszczeedna

bo ja 230 zł co drugi msc i wydaje mi sie to masakrycznie drogo 47 metrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijan
213 zl co drugi miesiac, mieszkanie 37m, ale mam wszystko na prad, nie mam gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 220 m. dom wolnostojący
300zł m-ąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliaaaaaa
150-180 zł m-c, 60m2, druga taryfa, ogrzewanie elektryczne, trochę zimno w zimie, ale tylko jeden piec akumulecyjny, będzie drugi, ale i wtedy opłaty wzrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dom wolnostojący 120m2, płace co drugi miesiąc 170-80zł, ogrzewanie centralne plus kominek, woda grzana przez piecyk gazowy (ok 40zł miesięcznie), staram się wyłączać na noc i w dzień prawie wszystko tzn. nie zostawiam telewizora na czuwaniu ani tego typu innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
220-240 co miesiąc ,jak przychodzi rozliczenie po zimie to zawsze mam dopłat ę ok 1000-1300 zł ,czyli jak przychodzi pierwszy rachunek to mam ok1200-1300 zl do zapłacenia na raz :O ogrzewam mieszkanie prądem bo nie mam innej możliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx111xxxx222
70zł co 3 mies.24m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUTIKFRUTIK
A my za ok 320 m placimy jakies 330 co 2 miesiac do tego gaz jakies 700 na 6 mcy grrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpusta czy też nie
180-190 zł co drugi miesiąc, 53 m2, jakoś specjalnie nie pilnuję zużycia, aha i kuchnia elektryczna, czajnik takiż, itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 120-150zł co 2 miesiąc, używam jedynie lodówki, pralki ok 3x w tyg, no i telewizor, komputer, czajnik elektryczny (b. mało gotuję) i oczywiście światło-staram się oszczędzać. W tamtym roku płaciłam ok 80-100zł. Strasznie prąd zdrożał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaciłam w mieszkaniu 48 m2 około 220 zł miesięcznie, ale był stary bojler, stara instalacja elektryczna, stara lodówka, pralka itd. Potem jak kupiłam nową lodówkę i pralkę zużycie spadło do około 190 zł miesięcznie. Teraz dom około 100 m2 płacę około 250 za dwa miesiące. Do tego gaz, w zimie nawet około 800 zł za dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 zł co drugi miesiąc
Mam dom 250 m, nie mam gazu-wszystkie urządzenia na prąd. Ogrzewanie olejowe ale wiadomo piec olejowy też chodzi na prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
460 co 2 miesiące i 770 co miesiąc za gaz (zaliczkowo) dom 300m.Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie 38m
ok. 30 zł Mieszkam sama, rzadko bywam w domu, nie mam lodówki. Pralka - raz na tydzień, telewizor - tylko gdy coś oglądam - czyli rzadko, komputery (2) cały czas :-) , żarówki energooszczędne, czajnik elektryczny, bo gaz wychodzi za drogo. Więcej grzechów nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie 51 m
dwie osoby, do tej pory 150 zł/2 mce, ale czekam na rozliczenie - na pewno będzie dopłata i nowa - wyższa - prognoza. Trzy komputery (z czego 2 prawie non-stop chodzą), 2 telewizory, lodówka, piekarnik (często), pralka (1-2 razy w tygodniu), zmywarka co drugi dzień, czajnik elektryczny. Kuchenka gazowa na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany za co wy tyle płacicie
my we dwoje mieszkamy 5 lat i rachunek co miesiąc nie wychodzi więcej niż 50 -60 zł. w życiu więcej nie zapłaciłam a odkąd wymieniliśmy żarówki na energooszczędne to płacimy jeszcze mniej. komp gra prawie 24 h/dobe, czasem 2 na raz, do tego telewizor. pralka, zmywarka i lodówka. kuchenkę mamy na gaz (koszt 5 zł miesięcznie) a mikrofali nie mamy bo nie lubię, i dobrze bo to straszny pozeracz prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skdlkll
57m mieszkanie co 2 miesiąc 120zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaewusialat44
mieszkanie w bloku,3 pokoje,230-250 zl co 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dio rany
jak to 50 zł płacisz? czy tu w ogóle światło świecisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do koleżanki która płaci 5 zł za gaz. A gotujesz coś? Czy raczej odgrzewasz? To nie złośliwe pytanie tylko ciekawość, zeby nie było. Ponieważ ja gotując, mając tylko kuchenkę na gaz płaciłam około 30 zł mieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwarcowa
Ludzie wy powaznie tak mało płacicie za prąd??? Aż mi się wierzyć nie chce... U mnie wygląda to tak. Dom 220 m (podzielony tak jakby na 2 mieszkania), łącznie 7 domowników. Rachunek 780 co 2 miesiące. 2 lodówki, bojler elektryczny, piec c.o. zasilany prądem, czasem mikrofala, rzadko piekarnik, tv i komp bardzo często i światło. Pralka ok. 6x na tydzień. No wiadomo, czasem żelazko. Tyle. Osattnio rachunki były po 550 więc jak zobaczyłam prawie 8 stów to się za głowę złapałam. Aha, 2 taryfy... Czy cena prądu jest uzalezniona od regionu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwarcowa
Aha i dodam, że praktycznie wszystkie sprzęty są klasy A lub A+, jedynie bojler ma 10 lat i pewnie jest mocno zakamieniony:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny gazu na pewno sie różnią, zależnie od dostawcy, pewnie tak samo jest z prądem, ale nie są to tak znaczace róznice. Bojler z własnego doświadczenia wiem, że ciągnie mega ilośc prądu, szczególnie jak ma kamień. Ale twój jest stosunkowo nowy. 7 domowników to naprawdę dużo. To praktycznie dwie rodziny, popatrz ile płąci jedna rodzina. Ja teraz też mam te dwie taryfy, ale średnio z tego korzystam. Natomist, 2 lodówki, większość ma jedną, pranie 6x w tygodniu przeciętnie z tego co piszemy to 3-4 max razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwarcowa
Nie no oczywiście ja zdaję sobie sprawę że zużycie jest duże to i rachunki duże. Ale dziw mnie bierze jak widzę że ludzie płacą po 200 - 300 zł co 2 miesiące. A przeceiż ja cudów niewidów w domu nie mam, to samo co przeciętna rodzina. Nawet mnożąc to przez 2 rodziny powinno być ok. 600 zł a nie prawie 800. a już "rany za co wy tyle płacicie" to chyba czyste przegięcie... po 30zł na głowę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijan
rachunki za prad tez zaleza od regionu - moja tesciowa mieszka sama w 27 m2 mieszkaniu, nie ma gazu, wszystko na prad (jest sama wiec rzadko gotuje, bo obiad zje w pracy) , ma bojler na wode, po poludniu ma wlaczony telewizor i komputer a miesiecznie placi ok 100 zl tesciowa mieszka na slasku, a jej znajoma ma taka sama sytuacje mieszka na pomorzu i placi 50 zl miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka23krakowianka
mieszkanie 30m2 - mieszkam sama z chlopakiem prad placimy 60zł za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×