Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidka_t

zrobić tak ? ? ?

Polecane posty

Gość lidka_t

Jutro mam wizyte u gina - taka kontrolną po połogu, akurat tak wypadło ze nie ma mi kto z dzidzią zostac, mąż nie moze - myslicie ze mogłabym pójść z Małą np. z wózkiem i wyjąć gondole i wejsc z nią do gabinetu(kurcze, jest troche duza - nie wiem czy bedzi emiejsce zeby ją położyć tam...) Mogłabym tez Ją wziąć w chuście - ale to już chyba większy mętlik by z tym był - bo trzeba ją później zamotać, no i gdzies dzidzie musze położyć zeby nie przeszkadzała... Myslicie ze doktorek moze miec coś przeciwko, dziwnie to bedzie wyglądało? i wyjde na jakąś no nie wiem... Czy ginek bada tylko na fotelu przy takiej wizycie?czy USG tez bedzie mi robił? Niebardzo chce przesuwać wizyte, bo czeka się miesiąc na kolejną:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniam zdanie
spokojnie możesz wziąć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyy mumyyyy
wiesz ja mysle ze spokojnie mozesz zabrac mala , ja z synkiem wszedzie chodzilam jak tatus byl w pracy :) i nie bylo problemu a u dentysty nawet recepcjonistka go pilnowala :) mozesz wzias fotelik tylko jesli masz taki wozek z mozliwoscia montowania fotelika :) bedzie sprawniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym wzięła :) jeśli to Twój lekarz prowadzący to Cie kojarzy i nie powinien mieć sprzeciwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób tak
na pewno nie Ty jedna miałaś taki dylemat, może będziesz mogła poprosić o pobycie przez te kilka minut z dzieckiem panią z rejestracji. A jeśli nie to lekarz na pewno Cie nie wyprosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka_t
hmmm no chyba tak zrobie, bo lepiej odbebnic tą wizyte i mieć z głowy... niestety - nie ma jak zamątowac fotelika do wózka...moge jedynie wziac fotelik w łape i pojechac tak - pare przystanków autobusem - myslicie ze bedzie bardzo niewygodnie w drodze na przystanek itd. - jeszcze nie łaziłam z Nią po dworze w foteliku - zawsze w chuście albo z wózkiem a moze z całym wózkiem do gabinetu sie wgramolic?;/albo fotelik włozyc do wózka, do niego dziecko i pozniej wyjac fotelik? czy juz zabardzo mące?:)do koszyka na dole fotelik sie nie zmiesci... mysle jeszcze o tej chuscie...moge połozyc Ja na łóżku do usg...bo ta gondole to jakas ogromna mam od Baby Smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku wez wozek
nie rob z igly widly :P przeciez cie lekarz nie wyprosi, bo z dzieckiem przyszlas :) ja tez zawsze biore malego z wozkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku wez wozek
tfuuu: w wozku* poprawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka wjezdzaj bryka do gabinetu:P jeszcze nie raz bedziesz musiala gdzies dziecko ze soba zabrac teraz w wozku.pozniej chodzace:) ja nawet na lekcje dzienne do szkoly wjezdzalam wozkiem gdy nie mialam z kim zostawic synka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupna jestes brzydula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiem nie chcialam
zebys mnie zle zrozumiala ale to mnie rozbawilo ile syn ma juz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończył 15naście:) 3 kl.gimnazjum:) wszedzie musial chodzic ze mna:) na prawo jazdy do lekarza do szkoly czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to juz duzy chlop z niego
pozdrawiam cieplutko i zaraz zmyklam spac, dobranoc brzydula🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania jestem
:) jeszcze raz dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha_cc
sama kiedys miałam tak zrobic- ale na szczescie w ostatniej chwili ciotka mnie uratowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×