Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makowa panienka22

moj chlopak czasami gada glupoty np wczoraj...

Polecane posty

Gość makowa panienka22

..spytalam sie go jak czapke na zime lubi u dziewczyn chodzilo mi o taka z pomponem, kaszkiet czy moze zwykla jakas a on mi powiedzial ze... dziewczyny nie musza nosic czapek bo maja dlugie wlosy! ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby powiedział, że nie podobaja mu się czapki to dziś założyłabyś temat "mój chłopak chce żebym się rozchorowała i umarła" :P Ewentualnie "nie podobam sie mojemu facetowi":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
czyli jak sie jemu nie podobaja czapki bo tak akurat w danej chwili sie mu tak powiedzialo to teraz ty bedziesz marznac w ten glupi leb by mu sie podobac??:-) ...gratuluje glupoty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież autorce nie chodzi o to, że on powiedział tak, bo ma nie chodzić w czapkach i marznąć tylko, że on chyba naprawdę pomyślał, że kobietę skutecznie grzeją włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowa panienka22
Dokladnie o to mi chodzilo. Ale kazdemu z reszta zdarza sie cos palnac ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowa panienka22
hehe dokladnie! Niedawno zostalam zapytana dlaczego Irlandia jest nazywana szmaragdowa wyspa.. I wiesz co odpowiedzialam? Ze tam sie wydobywa szmaragdy, (a chodzilo o kolor) i to na uczelni! Myslalam, ze sie spale ze wstydu :) kazdy ma czasami takie momenty :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxyxy

Mój facet ciągle gada głupoty, pytam go o coś poważnie, a on odpowiada żartami, chociaż nie jest to obraźliwe. Ciągle wymyśla jakieś teorie spiskowe na każdy temat. Potrafi  długo gadać o wszystkim i o niczym. Rzadko się z nim zgadzam. Czy wasi faceci też tak mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ja lubie z pomponem, to slodie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkk

A z tamponem slone...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×