Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Muchandzia

Sprzatanie mieszkan w Szczecinie

Polecane posty

Gość Muchandzia

Podejme sie sprzatania mieszkan,domow,biur w Szczecinie. Posiadam doswiadczenie.Gwarantuje dokladnosc,uczciwosc,zaangazowanie. Przyjme jednorazowe zlecenia lub podejme stala wspolprace. Ceny od 10 zl. za godzine, do uzgodnienia. Kontakt- muchandzia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz czasu,jestes zapracowana,spodziewasz sie nagle gosci? Odpocznij,ja za ciebie posprzatam twoje mieszkanie.Podejme stala wspolprace,lub przyjme jednorazowe zlecenia. Posiadam doswiadczenie,mam 40 lat,sprzatanie to moje hobby :) Oferuje niskie ceny,dostosowane indywidualnie do klienta. Sprzatam wlasnymi srodkami,nie wliczajac ich w koszt uslugi. Kontakt pod nr-514 154 477.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz czasu,jestes zapracowana,spodziewasz sie nagle gosci? Odpocznij,ja za ciebie posprzatam twoje mieszkanie.Podejme stala wspolprace,lub przyjme jednorazowe zlecenia. Posiadam doswiadczenie,mam 40 lat,sprzatanie to moje hobby Oferuje niskie ceny,dostosowane indywidualnie do klienta . Sprzatam wlasnymi srodkami,nie wliczajac ich w koszt uslugi. Kontakt pod nr-514 154 477.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×