Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość załamana .

POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY .

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny mam tabletki do sprzedania które zamowilam na women on web.tabletki są w oryginalnych blistrach.ja z nich nie skorzystałam poniewaz poroniłam samoistnie.jesli któraś potrzebuje ich to proszę pisać na kejti301@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos zamawial rabletki ze strony porobne.pl? Albo z jakiejś innej zaufanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinika Eskulap
Skuteczne tabletki wczesnoporonne Witam. Posiadam skuteczny zestaw wczesnoporonny 1) Zestaw pierwszy to 12szt tab.wczesnoporonnych Arthrotec (90% skutecznosci) 2) Zestaw drugi to 12szt. tab.wczesnoporonnych Arthrotec plus Ru 486 (99% skutecznosci) Tabletki sa orginalne sprowadzane z Holandii poniewaz moj partner jest lekarzem i wspólpracuje z Holenderska klinika aborcyjna. Zestaw mozna odebrac osobiscie jak rowiez prowadzimy wysyłke na terenie kraju. Udzielamy profesjonalnej porady ginekologicznej jak również udzielamy porady jak stosowac tabletki poronne . Kontakt pod numerem 502-427-780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna358
Tabletke RU-486 można bez problemu kupić na internecie i zamówić. Trzeba tylko uwazać gdzie gdyż łatwo trafić na oszustów, którzy sprzedają wapno :/ Mi na szczęście udało się trafić na dobre źródło i otrzymała oryginalny Mifegest (oryginalnie zapakowany i tabletka w blistrze z kodem produkcyjnym i datą ważności). Cały zestaw: Mifepristone i Misoprostol udało mi się zamówić tutaj - https://women-rights.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważasz aborcję? Masz pytania? www.netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recepte sprzedam
Posiadam receptę na Arthrotek wazna do 17.10.2018 i chetnie odsprzedam poniewaz nie jest juz mi potrzebna a komus moze sie przyda. Zainteresowanym moge wyslac zdjecie recepty. Cena 200zł kontakt meilowy parka2830bb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam zestaw z whw a-care, skuteczny w 98%. Wiecej info meil 8plus1zestaw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie polecam pana 514 698 050 solidny i uczciwy (przywiózł do domu tego samego dnia co zadzwoniłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś w potrzebie ??? BEZPIECZNE I SKUTECZNE TABLETKI PORONNE Wieloletnie doświadczenie !! Wsparcie w trakcie kuracji !! KONTAKT: ☎ 577_405_474 TABLETKI PORONNE: Misoprostol (CYTOTEC lub ARTHROTEC) i Mifepristone (RU486) WYSYŁKA Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się. w końcu za drugim razem trafiłam na uczciwych i rzetelnych ludzi, którzy mi pomogli. za pierwszym razem zamówiłam jakieś tabletki ale nie pomogły nic nie zadziałały, kontakt się urwał. Dlatego szukałam dalej i znalazłam numer 502-427-780, i tam znalazłam najbardziej kompetentną osobe która mi pomogła i wszystko się dobrze skonczyło bo byłam w dramatycznej sytuacji. Pisze to aby ułatwić wam znalezienie rzetelnej wiedzy na ten temat i polecic ludzi godnych zaufania ktorzy mi naprawde pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne tabletki poronne
Oferujemy Państwu skuteczne i bezpieczne środki wczesnoporonne które mamy naprawde sprawdzone i ktore możemy polecic z czystym sercem swoim bliskim. Leki są wypisywane przez naszego ginekologa z ktorym jestesmy w scisłej wspołpracy i pochodza z polskiej apteki. Oferujemy rowniez Pańswtu stały kontakt z ginekologogiem podczas trwania zabiegu jak rowniez oferujemy wizyte kontrolną po zabiegu. Cena zestawu tabletek ktora jest potrzebna do skutecznego zabiegu to 200zl. Preferujemy odbiór osobisty jak rowniez prowadzimy wysyłke na terenie kraju. Kontakt 502-427-780 . Ps. Ze wzgledu na duża ilosc sygnałow od osob ktore zostały oszukane proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolym napisem obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam zestaw z WHW. Kontakt kkasia19851985@wp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam stronę https://women-rights.org bardzo dobry kontakt, pani na czacie odpisuję praktycznie od razu i odpowiada na wszystkie pytania. najważniejsze jednak, że przyszły tabletki tak jak obiecane i to już po 2 dniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzone i skuteczne
Oferujemy Państwu skuteczne i bezpieczne środki wczesnoporonne które mamy naprawde sprawdzone i ktore możemy polecic z czystym sercem swoim bliskim. Leki są wypisywane przez naszego ginekologa z ktorym jestesmy w scisłej wspołpracy i pochodza z polskiej apteki. Oferujemy rowniez Pańswtu stały kontakt z ginekologogiem podczas stosowania tabletej jak rowniez oferujemy wizyte kontrolną po zabiegu. Cena zestawu tabletek ktora jest potrzebna do skutecznego zabiegu to 250zl. Preferujemy odbiór osobisty jak rowniez prowadzimy wysyłke na terenie kraju. Kontakt 506-801-433 Ps. Proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolnym napisem obok bo jest tu wielu oszustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga. pewniak.org Niestety ale nie przesłali mi przesyłki, ani nie odpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na numer z poczatkiem 502 oszukała mnie. Korzystalam Z innego fora Z 533141847 udalo sie. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Eskulap Clinik
Diewczyny jesli szukacie sprawdzone i pewne zrodlo to polecam wam Eskulap Klinik i doktora Jakuba. Zadzwonilam do p,Jakuba powiedzialam o swojej trudnej sytuacji i o niechcianej ciaży. Po 3 dniach otrzymałam tabletki ktore bardzo mi pomogły w przystepnej cenie (250zł plus 30zł wysyłka) Leki orginalne bezpieczne a przede wszystkim bezpieczne. Wszystko orginalnie zapakowane oraz dyskretna wysyłka. Jestem 3 tydodnie po udanym zabiegu i wszystko jest ok czuje wielka ulge ze mi sie udało. Jesli ktora z was jest w podobnej sytuacji to polecam dr,Jakuba ktory rozumie kobietew trudnej sytuacji na pewno wam pomoze. Dr.Jakub Żrebiec 506-801-433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, mam na sprzedaż tabletki za 300 zł, które kupiłam od whw. Odbiór osobisty Kraków lub wysyłka. Kontakt: katarzyna.anna91@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieplanowana ciążą
Jesteś w ciąży i chcesz o tym porozmawiać. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i czekamy, aby Cię wesprzeć. Kobietawpigulce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiii789

POLECAM 533141847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Cześć, mam na sprzedaż zestaw tabletek od whw za 400 zł. Możliwy odbiór osobisty w Krakowie. Kontakt do mnie: magdalena.biok
@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Eskulap Clinik

Diewczyny jesli szukacie sprawdzone i pewne zrodlo to polecam wam Eskulap Klinik i doktora Jakuba. Zadzwonilam do p,Jakuba powiedzialam o swojej trudnej sytuacji i o niechcianej ciaży. Po 3 dniach otrzymałam wysyłke z tabletkami ktore bardzo mi pomogły w przystepnej cenie (250zł plus 30zł wysyłka) Leki orginalne bezpieczne a przede wszystkim skuteczne. Wszystko orginalnie zapakowane oraz dyskretna wysyłka. Jestem po udanym zabiegu i czuje wielka ulge ze mi sie udało. Jesli ktora z was jest w podobnej sytuacji to polecam dr,Jakuba ktory rozumie kobietew trudnej sytuacji na pewno wam pomoze. Dr.Jakub Żrebiec 506-801-433.

Ps. Proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolnym napisem obok.

poniewaz roi sie tu od oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aborcja? Masz pytania?

 Zadzwoń lub napisz na darmowy chat dla osób w nieplanowanej ciąży i po aborcji.

http://www.kobietawpigulce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Cześć, mam na sprzedaż zestaw tabletek od whw za 400 zł. Możliwy odbiór osobisty w Krakowie. Kontakt do mnie: magdalena.biok@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Cześć, mam na sprzedaż zestaw tabletek od whw za 400 zł. Możliwy odbiór osobisty w Krakowie. Kontakt do mnie: magdalena.biok@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza _wojda

również polecam stronę Panią Ewelinę bardzo dobry kontakt, pani  odpisuję praktycznie od razu i odpowiada na wszystkie pytania. najważniejsze jednak, że przyszły tabletki tak jak obiecane i to już po 2 dniach! jej tel to 577405474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćlaluna

Dajcie nazwę tabletki, która pomaga zajść w ciążę, najlepiej bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża?

Test wyszedł pozytywnie? Masz w związku z tym obawy? Boisz się?

Napisz lub zadzwoń do nas!

kobietawpigulce pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×