Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość załamana .

POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY .

Polecane posty

Gość uwaga na OSZUST

Dziewczyny uwazajcie na dwie osoby ktore tu oszukuja .
Oszustem jest pan z rosyjskim akcentem oraz pani o imieniu Ewelina.
Dziewczyny tabletka RU846 jest w polsce nie do kupienia a osoba ktora ja oferuje to OSZUST !!!
Proście zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek a zwłaszcza zdjecie tabletki RU486

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny posiadam skuteczny zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek i oceniam jego skutecznośc na 100%

. Podziele sie doswiadczeniem z przebiegu mojego zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2017 o 20:55, Gość Osoba prywatna napisał:

Ktoś potrzebuje pomocy?

Ja polecam 533141847 wszystko wyjaśni pyta o kazdy szczegół widać naprawdę konkretnie się tym zajmuje. Mi sie udalo polecam wam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netporadnia

Jesteś w trudnej sytuacji? Nie wiesz co robić?

Napisz na nasz darmowy chat lub email lub zadzwoń 586 915 915!

www.kobietawpigulce.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

533141847 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja kupiłam u pani Eweliny

Jestem już po kuracji,, byłam u ginekologa i  wszystko jest w najlepszym porządku.

mogę z czystym sumieniem ją polecić dziewczyny.

Jej tel 577_405_474

Tośka Ktoś-ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

577405474. Oszust oddaj mi kasę ty lazjzo a nie się sama reklamujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw poronny

Odsprzedam zestaw wczesnoporonny SKUTECZNY w 100%

Dziewczyny posiadam skuteczny zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek i oceniam jego skutecznośc na 100%. Podziele sie doswiadczeniem z przebiegu mojego zabiegu oraz na zyczenie wysle zdjecie tabletek. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tab

Posiadam tabletki ze strony women help women w 100% skuteczne. Mi się udało.

Napisz chętnie pomogę. 723787497

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi pomogł Arthotec

Ja stosowałam Arthrotec w 9 tyg. Uwazam ze jest to bardzo skuteczny lek i mi osobiscie bardzo pomogł. wiec jesli macie mozliwosc zakupu to naprawde polecam. Wczesniej zamawiałam przez srone women web (WHW) wpłaciłam 90 euro zaliczki i do dzis nic nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki poronne

Posiadam skuteczne tabletki wczesnoporonne ktory osobiscie stosowałam jakis czas temu i okazały sie bardzo skuteczne. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji to chetnie odsprzedam za cene 250zl. Oceniam skutecznośc tego leku na 100% bynajmiej tak było w moim przypadku. Podziele sie doswiadczeniem z przebiegu mojego zabiegu. Justyna 502 427 780
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff udało sie

Mi sie udało z Arthrotec bylam w 7tyg i po drugiej dawce w sumie juz bylo po wszystkim wiec nawet trzeciej dawki nie stosowałam. W srode brałam Arthrotec a dzis juz tylko lekkie plamienie i czuje sie dobrze . Jutro zrobie test zobaczymy co pokaze ale mysle ze skoro wyleciały takie jakby dwa skrzepy to z pewnoscia był to zarodek. Zostało mi sie opakowanie tych magicznych tabletek wiec jak ktos potrzebuje to podaje meila parka2830bb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba godna zaufajnia

Dziewczyny jesli szukacie sprawdzone i pewne tabletki z wiarygodnego zródła to polecam pania Justyne. Osoba godna zaufania ktora polecam poniewaz mi bardzo pomogła . Leki dostałam w dyskretnej kopercie ktore okazaly sie bardzo skuteczne w przyzwoitej cenie do tego mogłam liczyc na wsparcie i na odpowiedz na wszystkie nurtujace mnie pytania. Jak ktos potrzebuje pomocy to polecam 502427780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletki poronne

Jeśli ktoś potrzebuje to sprzedam tabletki za pół ceny od dziewczyn z women help women.
Ja nie mogłam czekać za długo i kupiłam tabletki od jednej z Pań wyżej. ( jest to ta jedna tabletka która się polyka i te 8 misoprostolu). Mogę wysłać zdjęcia. Tabletki mam jeszcze w ich kopercie.
Mogę jeszcze dodać że u mnie wszystko poszło ok. Chętnie powiem co i jak.
magdalena.os@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DAJ SIE OSZUKAC

JAK NIE DAC SIE OSZUKAC?
1)proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek zdowonym napisem obok
2) ktos kto oferuje wam tzw tabletke Ru486 to oszust poniewaz taka tabletka jest w Polsce nie osiagalna i
zawsze wystepuje z 8 innymi zapakowana w jedno orginalne blistro apteczne w raz 
z ulotka i opakowaniem. Tzw tabletka Ru486 nie jest lekiem poronnym a jedynie blokuje
wytwarzanie sie progesteronu.
3) Polska to nie eldorado aborcyjne i jedyny lek jaki wywołuje poronienie i jest legalny i bezpieczny
nazywa sie Arthrotec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RECEPTA

Witam. W raz z moim partnerem pracujemy w słuzbie zdrowia ja jako instrumentariuszka a moj partner jest ratownikiem medycznym. Mamy dostep do roznych lekow jak rowniez mozemy wypisac recepte na dowolny lek. Jesli ktos cos potrzebuje to prosze o meila parka2830bb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi pomogł Arthotec

Posiadam skuteczne tabletki wczesnoporonne ktore osobiscie stosowałam jakis czas temu i okazały sie bardzo skuteczne. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji to chetnie odsprzedam za cene 250zl. Oceniam skutecznośc tego leku na 100% bynajmiej tak było w moim przypadku. Mi sie udało wiec uda sie i Tobie. Podziele sie doswiadczeniem z przebiegu mojego zabiegu. Lek orginalny posiadam paragon. Justyna 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff udało sie

dziewczyny ja brałam Arthrotec w 7 tygodniu i wszystko sie udało. Lek zadzialał w 100% i w ten sam dzien doszło do wydalenia zaodka. Dzis jeszcze mam lekkie plemienie ale czuje sie szczcesliwa ze wszystko poszlo po mojej mysli. Stosowałam sam Artkrotec doustnie , genialny lek polecam !!! Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi

Hej. Która z was kupiła zestaw ze strony girlinneed.com?? W jaki sposób przychodzi paczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne tabletki

Odsprzedam lek wczesnoporonny o nazwie Arthrotec. Stosowałam ten lek sama jakis czas temu bedac w 7tyg.ciazy. Moge powiedziec ze lek uratował mi zycie bo nie mogłaamsobie pozwolic na kolejna ciaze z przyczyn zdrowotnych. Od zabiegu mineło pare dni plamienie w zupelnosci ustało i czuje sie dobrze a przede wszystkim wielka ulge ze sie udało. Jesli jest ktos w trudnej sytuacji i potrzebuje ten lek to chetnie odsprzedam za 250zł oraz podziele sie dowiadczeniem z zabiegu. Zainteresowanym wysle zdjecie tabletek orginalnie zapakowanych w orginalne blistra apteczne w raz z ulotka. Kontakt 506-801-433 Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malami

Polecam przeczytać ten artykuł: 9tygodni.pl/arthrotec-cytotec-cena/

Dużo się dowiecie ciekawych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam ten kontakt 533141847 babka najpierw pisała sms a jak odebrałam paczke ustalila harmonogram. wszystko sie powiodlo a dzwonila i tak do ostatniej kropli , pyta o szczególy widac ze zalezy jej na pacjencie. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2009 o 20:49, Komediant napisał:

W Polsce jest nielegalna i nigdzie jej nie dostaniesz.

polecam napisac tutaj 533-141-847 . Napewno Ci sie uda. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2009 o 20:47, Gość załamana . napisał:

Potrzebuję informacji na temat tabletki poronnej RU-486. Gdzie mogę ją dostać ? Ile może ona kosztować ? Jaka jest skuteczność ? Jakie jest zagrożenie ? I jak to działa ? Błagam ... w kilku zdaniach poproszę. To naprawdę ważne. Pozdrawiam

Ja jestem już po i pozostawiam Wam numer do osoby która mi w tym pomogła . 514563846 Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam numer 514-482-839. Jak ktoś mi pisze ze za piguły chce 300-400 zł to wiadomo ze coś nie gra . Samo załatwienie ich liczy się z ryzykiem . Polecam babka może i nie tania ale skuteczna a o to chyba chodzi . Byłam w 7 tyg i się udało. Bardzo mnie ucieszył fakt ze była ze mną w kontakcie o takim jakim myślałam . Czułam się bezpieczna . Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2009 o 20:47, Gość załamana . napisał:

Potrzebuję informacji na temat tabletki poronnej RU-486. Gdzie mogę ją dostać ? Ile może ona kosztować ? Jaka jest skuteczność ? Jakie jest zagrożenie ? I jak to działa ? Błagam ... w kilku zdaniach poproszę. To naprawdę ważne. Pozdrawiam

514 482 839 POMOGŁY  . Szybka wysyłka kontakt ok. bardzo dziękuje za pomoc i troskę . Zostawiam numer 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2009 o 20:47, Gość załamana . napisał:

Potrzebuję informacji na temat tabletki poronnej RU-486. Gdzie mogę ją dostać ? Ile może ona kosztować ? Jaka jest skuteczność ? Jakie jest zagrożenie ? I jak to działa ? Błagam ... w kilku zdaniach poproszę. To naprawdę ważne. Pozdrawiam

 

Dnia 15.03.2015 o 16:54, Gość ola mama napisał:

hej chce się włączyć do tematu ponieważ jestem w 8 tc a nie mogę mieć dziecka potrzebuje tabletkiam już roczne dziecko które przez mojego chłopaka chcą mi zabrać bo ja pracowałam po porodzie prawie całymi dniami a on siedział przed komputerem w końcu to zgłosili musiałam zrezygnować z pracy a on nadal nie pracuje jeżeli urodze teraz dziecko to zabiorą mi jedno i drugie kocham syna i tego nie chce pieniądze tez nie jest mi łatwo ponieważ nie mogę pójść do pracy bo mój chłopak jest nieodpowiedzialny chce go zucic ale po wszystkim nie wiem co robić

Serdecznie dziękuje za pomoc . 514-482-839 . Pomogła mi w bardzo ciężkiej sytuacji bez wyjścia . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×