Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ej noooo

Najbardziej wkurzajace rzeczy, które nie znosicie w Waszych OBECNYCH facetach!

Polecane posty

Gość Alojzy Chujeba
ale o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej noooo
Moj jest: troche skapy (czasem pyta dlaczego ja nie stawiam) na poziomie przedszkola (ostatnio z kolegami wyginał znaki drogowe) łysieje ( zaczynaja mu sie robic kólka na czole a ma dopiero 23 lata) je jak swinia ( czasem, gdy jestesmy w restauracji je jakby mial mu ktos zaraz zabrac talerz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie
Mój z kolei odwleka załatwianie różnych spraw, w konsekwencji czego obraca się to na jego niekorzyść. Np. nie ustawił zbieznosci kol w samochodzie na czas i nowe opony po poltorej miesiaca musial w d.... wsadzic. Nie napisal pracy dyplomowej na czas i teraz musi doplacac, i wiele,wiele innych. Jakiekolwiek prosby i napominania nie pomagaja..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjlvgjh
"ej noo, zakola to nie jego wina, ty tepa gowniaro!!! ma duzo testosternou, nieuku pieprzony! jak ci sie nie podoba taki, jaki jest to go rzuc." haha odezwal sie zakompleksiony "lysiejacy" chyba zaczynam rozumiec facetow wysmiewajacych grubsze kobiety ktore zaciekle bronia tuszy aha nie mam nic przeciwko ludziom z nadwaga czy z zakolami, lysym tylko, kolego zwroc uwage na kulture wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjlvgjh
lkjlvgjh - widac, ze ty takze jestes popie**olona/y ja nie mam kompleksow, tylko tlumacze tej gowniarze w czym rzecz a ty jak wiekszosc tepakow interenetowych - nie umiesz czytac ze zrozumieniem." nie wiem co lepsze? byc tepakiem internetowym, czy prostakiem urzywajacym wulgarnego jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe popatrz no dobrze
"urzywajacym"... No cóż... Gdzieś Cię można zaszufladkować. Poza tym nie odpisałaś na argumenty, widać, że ktoś trafił celnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcasdf
Fakt lysienie nie jego wina to tak jakby miec pretensje ze jest za wysoki , za niski albo ze ma za male piersi , ale reszta to jego wina , moze dorosnac , nauczyc sie normalnie jesc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafffffti
Miał byc lekki, śmieszny temat... Zawsze musi pojawić sie ktoś kto zaczyna się wyzywać i rzucać o wszystko. Boże, porażka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ta czarna
1.Zostawi,rzuci coś gdzieś po sobie i nie posprząta 2.Nikt go nie przegada,wszystko wie najlepiej 3.Nie dotrzymuje obietnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja cos od siebie
1.gdy jest problem...on nigdy go nie widzi... 2. zawsze wszystko wymusza ...jak dziecko.... 3. nie sprzata za soba... 4. nie umie powiedziec sobie "dosc" mimo iz za moment zetnie go z nog 5. nie mowi mi o roznych sprawach...waznych...i mniej waznych....w gruncie rzeczy nie mamy o czym ze soba rozmawiac...:-( 6. jestesmy obok siebie a nie ze soba...:-( 7. w lozku tez mnie denerwuje....mimo przezytych 8 lat ze soba....:-( ...az serce sciska... 8. nie umie zyc z kims....jesli zrobi cos zle...a mnie to wkurzylo...bierze mnie na milczenie....zamiast porozmawiac... i ogolnie jest tego wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książkowiec jeden taki
John Gray - "Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus." Czytać i się uczyć, a nie na kafe się wymądrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ta czarna
Skoro ugodziłyśmy panów w ich czuły punkt to możeby założyć topik o zaletach mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaahhahahahaiaoapals
1. Mój pryka (puszcza baki) i udaje że to nie on, a co gorsza zwala na psa, 2 podbiera mi damskie kolorowe pisma jak idzie do ubikacji, porzuca je tam a potem twierdzi że to nie on bo on tego nie czyta 3i to chyba najgorsze- zanim kupi cos drobnego np kabel jeżdzi po całym miescie (ze 3 h samochodem) i szuka po sklepach zeby kupić go taniej o 50 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicjaeee
"urzywajacym"... No cóż... Gdzieś Cię można zaszufladkować. Poza tym nie odpisałaś na argumenty, widać, że ktoś trafił celnie..." nie rozumiem ludzi ktorzy wypominaja innym bledy jezykowe, podczas gdy sami nie potrafia wyrazic sie w sposob kulturalny no ale taak, przeciez wiedza jak poprawnie pisze sie "głupek":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vereee
Czy będę dziwna jeśli napiszę że nie ma w nim nic co mnie wkurza? W poprzednich facetach zawsze coś mnie wkurzało a w obecnym nic. Ma rewelacyjny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×