Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulkamłoda panna kwiecien

Czy 90 zł to duzo?

Polecane posty

Gość anulkamłoda panna kwiecien

Witam jestem z Poznania jednak znalazłam firme cateringowa z Wrocławia dowiedzialam sie ze przy weselu na 80 osob biora 90 zł od osoby nie wiem Czy to dużo czy malo ? firma ta przedstawila mi naprawde dobre menu z wieloma cieplymi i zimnymi posilkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzanie mało. Moim zdaniem. Z tego co zasłyszałam, to ceny od osoby są od 120-150 zł w górę. Ale w sumie nie znam się, bo wesela nigdy nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm mało. W mojej mieścinie ceny wahają się od 110-150 zł. Jest również manu za 80-100 zł ale stoły świecą pustkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkamłoda panna kwiecien
wlasnie tez myslalam ze bedzie malutko ale jak pokazali mi menu to naprawde jest calkiem ok 5 goracych posiłków i masa zimnych przekąsek i wlasnie sie zastanawiam czy sie zdecydowac na ten catering mam swoja sale tylko brakuje mi jedzonka skoro Twierdzicie ze tanio to sie zdecyduje , wiem tez ze maja bardzo malo wolnbych terminow na przyszly rok wiec moze naprawde warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podejrzanie mało
to że 5 posiłków, powinniście sprawdzić jakie są posiłki i co ma byc na stołach. Też byłam na weselu gdzie młodzi płacili 90 zł od osoby i pierwsza porcja była w miarę normalna a pozostałe malutkie, na stole na poczatku było jedzenie na stołach sałatki jakieś ryby po grecku ale szybko się skończyło i donosili chyba co drugi stół, a potem wcale. Nie mówie żeby sie nażreć, ale puste stoły tez nie najlepiej wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malopolska....
baaardzo podejzane, 90 zl to bardzo malo, no w sumie zalezy co w tej cenie jest, ale i tak jest to za niska cena nawet na podstawy no i pewnie bez alkoholi i ciast, u nas srednio ceny wahaja sie od 150-180 zl. bez alkoholi i ciast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha35.5
Wcale nie jest to mało jeśli jedzenie jest od Wietnamczyków lub przygotowywane w jakiejś piwnicy Po naciąganiu i oszukiwaniu w branży foto usług od jakiegoś czasu pojawiają się nie uczciwe firmy cateringowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my płącimy
180 zł = 90 to pewnie stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku płaciłam 95 zł w firmie krakowskiej, sprawdzonej już na dwóch weselach w rodzinie. Mają kilka ekip i są rozchwytywani, bo są tani, a jedzenia jest dużo i pyszne. Nie obchodziło mnie nic, tylko alkohol. Nawet ciasta dawali. Więc to nie jest tak, że jak tanio to podejrzanie. Firma nazywa się Pikolo i ma siedzibę na Mrozowej 2 w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss skalpela
ale czy to jest firma cateringowa, która dostarczy Ci jedzenie w wyznaczone miejsce czy restauracja w której robisz przyjęcie/wesele? Jak firma cateringowa to 90 zł jest jak najbardziej ok. W zeszłym roku w Warszawie mój brat zamawiając catering za 'talerzyk' płacił 100 zł. Za tą stówę jedzenia było full. Wiadomo w restauracji gdzie 'własny' kucharz przygotowuje jedzenie cena jest zawsze wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkamłoda panna kwiecien
słuchajcie własnie wrocilam z Wrocławia pojechalismy sprawdzic te firme i okazalo sie ze to naprawde Prawda wczoraj organizowali jakies wesele i dzisiaj zabierali sprzet rozmawialam z rodzicami tamtej pary i byli zadowoleni bardzo mowili ze jedzenie bylo pyszne i nie brakowalo go wogole placili coprawda 100 zl bo chcieli full do samego obiadu mieli 8 rodzaji mies wiec zdecydowalam sie i zaklepalam kucharki na swoj slub , aha to nie jest typowa firma ktora dowozi gotowe jedzenie bo maja 2 wersje albo przywoza albo gotuja na sali i podaja na swiezo ehh jestem szczesliwa ze juz mam zglowy jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesli to jest firma cateringowa to oni zapewniaja tylko jedzenie, bez sali.. wiec ta cena 90 zl jest chyba oki... bo w restauracjach placisz za wszystko za sale, wystroj, kelnerow, talerze sztucce... w sumie zalezy jakie uslugi nwam jeszcez oferuja, bo jesli nic z powyzszych to duzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleffff
Całkowity bleff. Znowu pijar na forum!!!!! Myślcie kobiety i liczcie a prawda sama wam wyjdzie. To już drugi czy trzeci temat w ostatnim czasie na forum. Komuś bardzo zależy aby był kontynuowany. Myślcie i liczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam za 95zł/os jedzenie juz razem z salą, 6 cieplych dan, masa przystawek, napoje, ciasta, owoce w cenie, wszystko b. dobre, rodzinka strasznie chwalila, no ale u mnie w miescie ceny są od 85zł do 120 (120 na salach ktpre zostaly niedawno otwarte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ślub i wesele 17. X. 2009. Wydaje mi się, że już wszystko ,,ogarnięte" :) Wesele będzie na 120 osób, płacimy 85pln za osobę - lokal wszystko zapewnia - mnóstwo smacznych posiłków itp. Dokupujemy jedynie ciasta + torty + wódka + smakołyki, bimber, kwas chlebowy, oranżadę na wiejski stół. Wydaje mi się, że mało płacimy - kawałek dalej lokal chce od osoby 140 pln... Ale wydatków i tak jest sporo - przykładowo: fotograf 1000, kamerzysta 1000, orkiestra 2000, bryczka 300 itp. Ale będzie pięknie :) Tylko trzymać kciuki za pogodę!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrychaK
koloro to chyba jaki żart to co napisałeś. Piszesz pierwszego swojego posta i to w dodatku na czarno po to aby chwalić pod niebiosa jak wszystko tanio organizujesz. Dodatkowo podajesz swój adres aby polecać swoją firmę organizująca wesela. Za 85 zł naprawdę musi być wspaniałe jedzenie. Ja dzisiaj na śniadanie w bufecie kupiłam trzy parówki po kanadyjsku i dwie bułki za co zapłaciłam 10 zł. Zdjęcia za 1000 zł tez będą pewnie przecudowne całkowicie profesjonalne:D;D Ale mamy teraz pijar na forum. Z fotografów przeszło na firmy cateringowe i organizujące śluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Krycho nie wiem czemu się tak denerwujesz i posądzasz mnie o kłamstwa. Nie mam żadnej firmy ani nie jestem fotografem... Nasz ślub i wesele odbędzie się we wschodniej Polsce, skąd pochodzi moja narzeczona (wieś w woj. lubelskim) i tam obowiązują takie ceny. Płacimy 85 pln za osobę (może także dlatego, że jest to w miarę nowy lokal, ,,zajazd", i stara się przyciągnąć klientelę - jak pisałem wcześniej niewiele dalej w loaklu płaci się już 140 za osobę) i zapewniam Cię, że jedzenia nie da się przejeść (miałem okazję być już w tym lokalu na weselu - smaczne ,,swojskie" jadło, dużo zarówno na ciepło jak i zimno) i w ogóle to takie klimatyczne miejsce. Zresztą będziemy tam jutro uzgadniać dokładne menu. Pozostałe podane przeze mnie ceny są także prawdziwe. Co do fotografa (od błogosławieństwa do oczepin)- kosztuje 1000 pln - widziałem jego zdjęcia, albumy i podobały się mi, a także mojej narzeczonej. Nie jest to może jakieś nazwisko z ,,górnej" półki o jakiś niebywale ,,artstycznych zapędach", ale ma swój klimacik, po prostu zna się na rzeczy. A co więcej w tej cenie jest także plener na który jedziemy bryczką po pierwszym tańcu... Co do ceny za bryczkę - uważam, że niska 300pln, ale to właściwie taki sąsiad stamtąd, który jeszcze będzie woził dzieciaki po okolicy. A jest tam malowniczo, przestrzeń, stawy itp. Kolejną zaletą jest możliwość noclegu w pobliskim internacie - tylko 13 pln - także część gości ma rezerwację. Ponadto my wynajmujemy autokar na dowóz i odwóz gości. Co jeszcze mogę Ci napisać... Acha, jak wspominałem u nas jeszcze będzie swojski stół - w lokalu jest tam taki specjalny kącik ,,pod strzechą", ale produkty trzeba zorganizować samemu - także dokładamy jeszcze ,,wsiowe" kiełbasy, boczek, szynki, smalec, ogórki, grzybki, papryczkę, bimber itp. No i dokupujemy ciasta, torty, wina i wódkę. To chyba tyle na ten temat. Uff. Trochę organizacji jest, ale klimacik przy tym fajny. A Twoje porównania z jakimiś fastfoodami wybacz, ale uważam nie na miejscu :) Acha i najważniejsze KOCHAM MOJĄ NARZECZONĄ !!! A reszta to tylko dodatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochnaWroc.
PIJAR,PIJAR I JESZCZE RAZ PIJAR. Tak samo było z foto książkami. Każdy fotograf który ma strony w internecie był zasypywany ofertami wykonywania foto książek i na wszystkich forach pojawiły się wpisy jaka to foto książka jest wspaniała no i oczywiście tania. Pewnie wiele dziewczyn się na to nabrało i tak samo będzie z cateringiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka......
niewyobrazam sobie zrobic przygotowac posilkow za 90 zl od osoby, nawet najmniejszym kosztem, w tym roku bralam slub, i tez w ramach oszczednosci wynajelismy remize i wlasna ekipe kucharek, w salach w resteuracjach biora w granicach 150-190 zl, nas wyszlo 130, roznica niby nie duza , jedzenia bylo bardzo duzo , ale mielismy wsyztsko sprawdzone i z artykulow ktore sami zakupilismy, mielismy pewnosc ze jemy dobre siweze rzeczy, za 90 zl no coz taka kwota daje wiele do myslenia..... ja bym sie tak nie podniecala... no a ze zdjeciami to tez dziwnie , watpie zeby byly dobrej jakosci za 1000zl, my razem z fotoksiazka zaplacilismy 4500 i bylo warto dac wiecej i miec pewnosc ze bedziemy sie mogli nimi cieszyc przez dlugi czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde widać ześ poznanianka
poznaniak z krakusem własnie drut wynależli jak ciągneli złotówkę każde w swoją strone ... jezuu ja bym sie bała ze za taką kase to podejrzane to żarło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta88166
jest tanio bo większość dań jest z kurczaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrowiec
Ja miałam ślub w małej miejscowości (19 tys. mieszkańców) w łódzkim i miałam cenę 90 zł od osoby, goście byli najedzeni, 4 ciepłe posiłki, z czego pierwszy dwudaniowy + kilkanaście rodzajów przystawek + ciepłe napoje bez limitu + lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×