Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malenka2_

dobre menu usawiła mi firma? koszt 100zł od osoby

Polecane posty

Obiad: rosół z makaronem mięso: kotlet schabowy, dewolay, filet z kurczaka, kotlet mielony z pieczarkami ,udko pieczone, ziemniaki , bukiet surówek Deser: kawa, ciasto, lody Przekąski zimne: półmisek wiejski wędlin z sosem chrzanowym sałatka gyros , sałatka grecka , szynka z pieczarkami w galarecie galaretka drobiowa schab ze śliwką pieczony śledź w oleju ryba po grecku sałatka jarzynowa na szynce jajko z sosem czosnkowym , tatarskim jajka faszerowane pomidor w sosie czosnkowym pieczarki zapiekane patera serowa pieczywo Dania gorące: flaczki, bigos zrazy w sosie myśliwskim z kluskami śląskimi krokiet z barszczem zupa gulaszowa żurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jestes pewna ze
koszt tylko 100zl? Po pierwsze wydaje mi sie, ze to za tanio a po drugie, ze troche za duzo tego jedzenia no ale jak za taka cene to nawet bym sie nie zastanawiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 85 osob wynajeta sale i firma policzyla 100zł od osoby i takie menu bedzie do tego 3 kelnerki w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za catering to spoko
kiedy masz to wesele? Po menu wnioskuję, że w środku zimy? Upewnij się tylko, że będą te zimne donosić, jak się na stołach pokończą, a nie że tylko jeden rzut ;) Mi się podoba zwłaszcza to, że jest stosunkowo mało mięs na ciepło, a aż trzy zupy (łącznie z rosołem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za catering to spoko
sorki, nie zauważyłam flaków i gulaszowej - tym lepiej - ja na weselach najbardziej lubię ciepłe zupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre jedzonko,cena stosunkowo niska. JA mam mniej więcej podobne menu płace 140 zl/os. A co jeszcze oprócz tego musisz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam takie menu zupa : rosół z gwiazdkami/krem brokułowy z zoltym serem i groszkiem ptysiowym danie: kieszonka schabowa z pieczarkami ziemniaczki surówka przekąski zimne: Schab ze sliwką i morelą w galarecie galantyna w galarecie różki z wedliny i kremu w galarecie salatka gyros salatka z brokulem salatka pieczarkowa śledz w oleju ryba po grecku mini roladki z łososia z jajkiem i kremem schab z sosem chrzanowym w galarecie galaretki z kurczakiem (drobiowe) półmisek wędlin pomidorki pieczywo mozliwe ze bylo cos jeszcze tylko nie pamietam dania gorące: devolaj z ryzem i sosem slodko-kwasnym szaszlyki z kurczakiem, boczkiem z sosem (nie pamiętam jakim ale taki dosc pikantny) + frytki zrazy (wieprzowe mieso a w srodku mielone mięsko + marchewka) pieczone ziemniaczki surówka barszczyk czerwony z pasztecikami + kawa herbata do oporu napoje stały litrowe: cola, fanta, mirinda, sprite soki (jablkowy, pomaranczowy, multiwitamina, grejfutowy) w dzbankach woda gazowana i niegazowana w 0,5l butelkach cena za os 95zł :D wczesniej pisalam ileplace to niektorzy zarzucali mi, że robię przyjecie komunijne hehe jedzenia bylo do oporu jeszcze mnóstwo zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granda...
A ja jestem pewna że ten temat założyła firma pijarska których tu na forum jest sporo. Taka cena jest mało realna jeśli ktoś prowadzi biznes legalny. Firmy cateringowe płacą vat taż że łatwo wyliczyć że cena przy legalnym biznesie jest nie realna. Słyszałam juz o takich praktykach i wiem jak się to kończyło. To tak jak fotograf za 800/1000 zł który robi SUPER zdjęcia..... Cena 1400 to tez niska cena ale już wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to cena za wszystko
w lokalu? w tym napoje i ciasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 95 zł to cena za wszystko co podalam wczesniej i jeszcze w cenie byly ciasta, owoce, napoje ja tylko alkohol, szampan i tort jedzenie bylo naprawde pyszne nikt nie przechorował, wszyscy zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam ślub po grecku
Hej, 100 zł za osobę to bardzo niska cena, chociaż pytanie jakie to było jedzenie ;) My mieliśmy catering z łódzkiej restauracji hiszpańskiej: http://costadelmar.pl/. Z tym, że było to w zeszłe wakacje - więc ceny się pewnie zmieniły, ale jeżeli chcesz zjeść naprawdę smacznie i ciekawie, bez zbędnego "eksperymentowania" ;) to Ci tą restaurację szczerze polecę. Kuchnia grecka jest przede wszystkim zdrowa, więc żadna ciotka Cię nie wyklnie że ją wątroba boli od starego oleju ;) No a te wszystkie grzaneczki, sałatki, zupy i różne rodzaje mięsa idealnie pasują do wesela - będzie się lepiej tańczyło zorbę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

ja myśle że w Cateringu Arts o wiele bardziej oplaca sie zamawiac, szczegolnie ze robia tez zimne przekaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×