Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia222233

mój związek sie sypie

Polecane posty

Gość natalia222233

nie wiem co robic studiuje dziennie(wprawdzie mam tylko 3 dni zajec w tygodniu) i jednoczesnie pracuje,mam 1 dzien wolny w tygodnu w niedziele.myslalam ze moj chlopak to zrozumie i kiedy bede w domu,to bedziemy spedzac ten czas razem, ale przeliczylam sie,czesto ten czas spedzam sama, bo on twierdzi ze nie bedzie dostosowywal sie pode mnie i czesto bywa tak ze ja siedze sama a on gdzies z kumplami.w przyszly weekend mielismy zaplanowane wyjscie, ale oznajmil mi ze jedzie na caly weekend do wujka i jego dzieci .nie rozmumiem takiego postepowania, odkad zaczely sie studia to bardzo malo czasu spedzamy razem, ja jestem ciagle przez to smutna i placze a on wyzywa mnie od histeryczek...nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia222233
on tylko studiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale studiuje 7 dni w tygodniu :/ mieszkacie razem? czy jak? wieczory macie wolne i jestescie wtedy w domu? a on mimo to wychodzi? za malo danych podałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia222233
studiuje 5 dni w tygodniu,ale nie ma jakiego przeladowanego planu.nie mieszkamy razem,ale mieszkamy w jednym akademiku wiec bardzo blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia222233
on ma wolne caly wekendu a w tygodniu juz tak od poludnia ma wolne, a ja w zwiazku z tym ze pracuje i jednoczesnie studiuje to 2 razy w tygodnu jestem wolna dopiero ok 22,dwa razy po 19,a piatek i sobote od popoludnia, niedziele mam calkowicie wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli po prostu mu nie zalezy na tych spotkaniach... moze mu wtedy nudno? dla mnie to chore bo skoro wie ze masz wolna tylko niedziele powinien umawiac sie na piatek by weekend spedzic z Toba - widocznie mu nie zależy. Pomysl sobie ze inni jeżdza do siebie do miast oddalonych o kilkaset km zeby sie zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno pytanko
a jesteś pewna że to "Twój chłopak" bo z tego co piszesz wynika inaczej.... daj sobie spokój z takimi dylematami i tak masz dość problemów, pracy i nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia222233
tylko ,że ja go kocham...kiedys taki nie byl...odkad zaczelam studiowac i jednoczesnie pracowac to nie potrafi sie do mnie dostoswac...kiedy tylko studiowalam to spedzalismy duzo czasu razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze Ty go kochasz nie zapewni Ci szczescia - oboje musicie dbac o zwiazek. Skoro kiedys taki nie był to ja proponuje rozmowe - co sie stalo, dlaczego nie ma dla Ciebie czasu. Woli kumpli? Ty mu sie znudziałas? poznał inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia222233
juz rozmawialam,on twierdzi ze mnie kocha i ze kiedys tez spotykal sie z kumplami ale ja mialam wiecej czasu i mogl to rodzielic zeby duzo czasu spedzac ze mna i jednoczesnie uczestniczyc w tych meskich wypadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porazka z takim facetem... z kumplami moze isc kiedy chce i ma na to cay tydzien ale zeby rezygnowac z tego jednego dnia ktory Ty chcesz mu poswiecic... Nie wiem czy facet ktory kocha bedzie rezygnował ze spotkan z ukochana dziewczyna. Nie potrzebuje zeby sie przytulic? nie zalezy mu na seksie? co, moze kumple mu to daja skoro nie potrzebuje tego od Ciebie. Nie no dla mnie to jest niepojęte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×