Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wściekle wściekła żona

Czy on szuka kochanki?????

Polecane posty

Gość wściekle wściekła żona

Mój mąż... :O Ostatnio jestem świadkiem dziwnych zdarzeń. Nie wiem co mam o tym myśleć. Napiszę Wam 3 sytuacje, które miały miejsce na przestrzenie września. 1. Jedziemy samochodem i w pewnym momencie dzwoni jego służbowa komórka. On zdziwiony, ja z zdziwiona bo zazwyczaj interesanci dzwonią a nie wysyłają smsy. Czyta tego smsa i zaczyna się śmiać. Pytam co takiego śmiesznego On mi pokazuje telefon i patrze a tam numer niezidentyfikowany a sms o treści: "Dlaczego Pan do mnie nie przyjechał. :( Karolina" No to się zagotowałam i pytam co za Karolina?? On mi mówi, że byli z kolegą na kontroli (przeprowadza kontrole w pewnej filli banków) i tam kierowniczką była Karolina X. I wyszły jakieś nieprawidłowości i mieli jeszcze raz zajechać celem wyjaśnienia sprawy. Ale tak się zdarzyło, że mąż miał inną pracę akurat i pojechał do tego banku tylko jego kolega. Wszytko wyjaśnione a baba pisze do mojego męża smsy... z jakimiś buźkami durnymi!! 2. Zostaliśmy zaproszeni do znajomego na ognisko. Ale, że zajechaliśmy dość spóźnieni to towarzystwo było już nieźle podchmielone. No i mąż wysiadł z samochodu a ja zbierałam zakupy z podłogi na tylnym siedzeniu bo mi siatka pękła. No i słyszę jakiś babski pisk, podnoszę głowę a ta jakaś pijana baba wisi mojemu mężowi na szyi. No to ja wylazłam z samochodu i mówię: "Kochanie, pomożesz mi z zakupami?" A babie mina zrzedła i pyta mojego męża: "A to kto?" A On do niej: "Moja żona". A ta walnęła focha i zaczęła lamentować, że wszyscy fajni faceci są zajęci. Jak później pytałam męża twierdził, że widzi ją pierwszy raz na oczy. 3. I ostatnia, z ubiegłej niedzieli. Pojechaliśmy z naszym 4 letnim synem do kina a po kinie obiecaliśmy mu frytki z McDonalda. Ale, że Małemu zachciało się siku a kolejka w środku była aż do drzwi to powiedziałam mężowi, żeby nas wysadził przed wejściem to skoczymy do toalety a sam niech jedzie do McDriva a później poczeka na nas na parkingu. No i wracamy z Wc, wsiadamy do samochodu i mąż daje małemu torebkę z frytkami. W drodze do zoo Mały z tyłu literuje: S-Y-L-W-I-A... Raz, drugi, trzeci... W końcu pytam jaka Sylwia a ten mi pokazuje torebkę z MCDonalda a tam flamastrem napisane: "Jeśli Tobie też się miło rozmawiało - zadzwoń - SYLWIA - tel. xxx xxx xxx" No to dostałam pieniaczki, mąż się obraził bo twierdzi, że nic prócz zwykłych uprzejmości nie było i nawet nie widział tego numeru... poza tym jak mógłby podrywać babę z dwoma fotelikami dziecięcymi na tylnym siedzeniu. Jesteśmy razem 8 lat. Mieszkamy razem od 6. Mamy 2 dzieci - 4 letniego synka i 5 miesięczną córeczkę. I zaczynam wpadać w paranoję. Zawsze wydawało mi się, że jest raczej przeciwieństwem kobieciarza. Jest raczej domatorem, ciężko go wyciągnąć z domu. Idealny wieczór to wieczór w domu z dziećmi, przed TV. Jestem zdezorientowana. Boję się, że zaczyna się rozglądać za jakąś babą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjhnm
No zobaczcie jaki teraz nam narybek zdolny rośnie :D 4 ro letnie dzieci już czytają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggj
chyba sobie coś ubzdurałaś. to że dziewczyny lecą na twojego faceta nie znaczy że on szuka kobity. To dobry znak bo oznacza że twój facet jest atrakcyjny --- a wybrał ciebie!!!! ciesz się i nie wmawiaj sobie bzdetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajankali
Twój Mąż jest atrakjcyjny dla inncych kobiet,ale ich zachowanie też nie bierze się z niczego. Dlaczego mówią,że przyjemnie mu się rozmawiało (np.). Twój Mąż moze mieć taki sposób rozmowy,ze inne kobiety odbierają to jako flirt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzzzzzzzzzzzzzzzzzzzia
" 09:07 [zgłoś do usunięcia] hbjhnm No zobaczcie jaki teraz nam narybek zdolny rośnie 4 ro letnie dzieci już czytają " ja czytałam już w wieku 3 lat. i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolopopa
sama siejesz paranoje i jeśli będziesz tak dalej postępowała, w końcu wepchasz go w ręce obcej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young men
no stres kobito;) nie masz sie czym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×