Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mieszczuszka

Sex zabawy

Polecane posty

Macie jakieś ulubione? Czego próbowaliście co byście chcieli spróbować? Wpadliśmy ostatnio z chłopakiem żeby pobawić się w doktora i pacjentkę ;) Tylko, że ja to nie mam w ogóle pomysłu jak się za to zabrać oprócz stosownych strojów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx0000000000xxx
Mam podobny problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeeLady
Nie tylko, ale ciebie nasze pomysły zniesmaczyly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko, ale ciebie nasze pomysły zniesmaczyly A to Ty pisałaś o tych biseksualistach?? Dla mnie zdrowe i smaczne jest wszystko to co się dzieje między kobietą i mężczyzną ;) więc jeżeli macie zabawy tylko we dwoje to chętnie posłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej larwka ;) też myślałam, że ciekawy ale jak widać ludkom z kafe nie bardzo pasuje albo nie mają nic do powiedzenia. Już zaglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz my lubimy próbować czegoś nowego zawsze coś wymyslamy modzimy i seks jest o wiele przyjemniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1901
hej mieszczuszka a ty jak lubisz sie bawic? ja ostatnio bawilam sie z kolezanka w windzie bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie uprawiam seksu to nic nie wiem . a zabawy są świetne i bez tego . a w pielęgniarkę broń.... jestem jeszcze zdrowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptasiek81
Wracasz z pracy, jest ciemno, z piskiem opon zatrzymuje sie samochod i wypada twoj koles (moze byc w kominiarce), chwyta cie za rece z tylu i wrzuca do samochodu + zaklada kajdanki. Jedziecie w miejsce ktorego nie znasz (proponuje hotelik, ale najlepsza bylaby altanka na dzialce). Dalej juz sobie dopowiedz ;-) Powyzszy plan dzialania moze sie okazac trudny w wykonaniu jezeli macie Fiata126p. Aha, uwazajcie z kominiarka na ulicy, bo moze sie skonczyc wieksza przygoda :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sauron 777
ja i moja dsziewczyna umawiamy sie z panami na GANGBANG zajefajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47830w845
niewolnica i jej "pan"....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey8625
Wpadlam tu, bo szukam czegos nowego, zeby zaskoczyc mojego faceta, ale wszystko tutaj mam juz wyprobowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx85xxx
Maly pissing , np we wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×