Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opałowa

Ile kasy wydajecie zimą na opał?

Polecane posty

Gość opałowa

Jak w temacie. Piszcie też jakie macie piece i powierzchnię domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje ok 1600zl
w okresie zimowym dom 170m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galonak
Dobra , uściślijmy: powierzchnia mieszkania/domu, rodzaj ogrzewania i cena opału teraz ja: mieszkanie w kamienicy 60m ogrzewanie: gazowe cena: 3 000zł /od X do IV włącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten pan co napisał
że wydaje 1600 zł to na cały sezon czy na miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętrowy
dom dwurodzinny (ale dokładnej powierzchni wam nie podam), 4 tony węgla i drewno, póki co ok. 3000 zł, przydałyby się jeszcze ze dwie tony miału, to może wytrzymalibyśmy do końca zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybcia
Dom jednorodzinny ok 140 m niecałe 2 tony miału plus drzewo wychodzi jakieś 1600-2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
dom pietrowy 270 m,ekogroszek-ok 8/9 ton na sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hhhh
to ile średnio wychodzi ? Nie wiem ile groszek kosztuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjkjj.loj
160 m wysokie pomieszczenia, więc większa kubatura- zimą jak są wielkie mrozy piec zżera mi 2 tony węgla!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
300 m dom -10.000 zł gaz ziemny niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas oszczędnie
bo palimy tylko drewnem, tyle by nie zamarznąć i oby do wiosny... cóż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 3.500 zł za 4 tony węgla (ekogroszek) zamawiam u Smart Trans - bardzo dobra firma, dla zainteresowanych mogę podać numer: 503 352 341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedunio
ja w tym roku za tonę koksu płaciłem 970zł.z SmartTrans- myślę, że to dobra cena biorąc pod uwagę że w tamtym sezonie grzewczym płaciłem ponad 1050zł. Także zauważyłem na stronie SmartTransu ciekawe promocje na ten miesiąc. tu macie do nich numer 503 352 341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj nieduzy domek jest sam w sobie cieply i na sezon grzewczy wypalam 2.5 tony wegla +drewno na podpalke.Temperatura w mrozy 23 C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy węgiel mozna kupić w Smarttransie. Ja kupiłam już 3 raz i jestem bardzo zadwolona. Transport na cały kraj. Uczciwa firma. A jeśli wcześniej zamówicie to załapiecie się na promocję. Ja zawsze zamawiam wcześniej. Zawsze mi dowiozą na czas. Fajnie się pali i co najlepsze długo się pali kontakt 534-750-000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypyerdalaj z ta reklama, drozyzna u was niesamowita i jeszcze klamiesz, ze tanio hahhaaaa. :-o ja za ekogroszek place niecale 700, teraz dokupilismy tone, wiec przestan sciemniac balwanie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom dwupiętrowy 180m2 kupuję czeski ekogroszek za 3000zł i wystarcza mi spokojnie na cały rok łącznie z grzaniem wody CUW poza sezonem grzewczym. Piec w sezonie wyłączam jedynie na tydzień - w celi czyszczenia i konserwacji, wtedy grzeję bojler prądem. Za 3000zł kupuję prawie 7 ton czeskiego ekogroszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swwee
Energoret to ekogroszek który mogę polecić każdemu posiadającemu piec retortowy. Jest to naprawdę dobre i sprawdzone paliwo. Możesz o nim poczytać na www.energoret.pl . Poleciłem go wszystkim moim znajomym, i jak do tej pory nikt nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwesterrKrK
My ostatni sezon grzaliśmy węglem, więc koszty były spore jednorazowo, ale przechodzimy na ogrzewanie gazowe, zaczynam stawiać przede wszystkim na jakość powietrza i ekologię, dlatego biorę zbiornik w dzierżawie z amerigasu, za rok dam znać co do szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roznie - zalezy glownie od tego jaka jest zima. my ogrzewamy zawsze weglem, a ze kupujemy w http://www.multiwegiel.pl/ to ma dobra jakosc i nie jest nie wiadomo jak drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiele w porównaniu z innymi opcjami. Dzierżawimy zbiornik na gaz LPG od AmeriGas na 2700 l i przy domu 100m2 tankujemy tak 1-2 razy do roku. Rozliczamy się wg zużycia jak z gazownią, tylko ceny są niższe (ale też niezmienne na przestrzeni lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi znajomi płacą 3000-4000zł na sezon za ogrzewanie, my jednak mamy zbiornik LPG i dostawcę AmeriGas i różnica jest ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznica jest taka, ze na opal trzeba wywalic spora sumę na raz, ogrzewajac gazem, rowniez w amerigasie, placisz za zuzycie, tyle ile grzejesz tyle placisz, co miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł_sz
ja mam kocioł na ekogroszek i zakupuje sam ekogroszek w pw-d.pl (polski wegiel dystrybucja) wiec mozecie sobie zobaczyc ceny. Uwazam to za dobra inwestycje, poniewaz produkt jest bardzo dobrej jakosci, i jest to bardziej ekologiczny sposob ogrzewania domu. z tego co rozmawialam z ludzmi i czytalam rozne artykuly to wiele osob podziela moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli znajdzie się dostawce, który ma dobry opał, w dobrych cenach to można sporo zaoszczędzić. Ja mogę polecić wam www.sklep.weglosmyk.pl Zamawiam od nich ekogroszek i jest naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flordes455
To zależy jakie źródło energii wybieramy. My od kilku lat mamy kocioł na ekogroszek i od tego roku kupujemy opału w hurtowni KGM https://kgmhurtowniaopalu.pl/oferta bardzo dobre wartości opałowe, przygotowanie frakcji oraz niewielkie ilości generowanego popiołu dzięki czemu mamy więcej ciepła, a popielnik czyszczę 2-krotnie rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://drewnonatura.pl możesz zamówić dobre drewno opałowe, za dobrą cene przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka8871
Wszystko zależy gdzie się kupuje. Tutaj https://kuppanwyngiel.eu mają dobry i tani opał . Jakość jest zawsze ta sama, więc nie ma się o co martwić. Polecam szczególnie węgiel workowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×