Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kawoszek

MEBLE DO SALONU

Polecane posty

Gość gość

Nie wyobrażam sobie salonu bez wygodnego miejsca do wypoczynku, dlatego zdecydowaliśmy się na narożnik Madras z Moderno Meble, jest bardzo wygodny i wspaniale wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjj

Ja mam z kolei meble od Kieleckiej Fabryki Mebli do salonu kupiłam właśnie stół + krzesła i teraz przymierzam się, żeby dokupić meble systemowe (jakieś półki, komody, witryny). Meble są stylowe, ale proste. Wykonane z różnych gatunków drewna, myślę, że będą pasować do każda wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania234

W sobotę kupiłam meble od Kieleckiej Fabryki Mebli i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Wszystko na ogromny plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234

Jedni preferują meble z ikei i nic mi do tego, mnie akurat podobają się meble stylowe i tak mam urządzony cały dom 🙂 Meble mam od Kieleckiej Fabryki Mebli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catt

Ja kupiłam meble do salonu, pokoju syna i do mojego biura od Kieleckiej Fabryki Mebli. Poleciła mi ich znajoma i jestem jej bardzo wdzięczna , bo meble rewelacja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dast

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Gniezna polecam wybrać się do centrum wyposażenia wnętrz https://goja.pl/ W ich ofercie znajdziecie świetne meble i dodatki do salonu oraz innych pomieszczeń w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz dobrej jakości mebli to teraz jest najlepszy czas na zakup wyposażenia w dobrej cenie. Dotyczy to praktycznie wszystkich meblowych. My ostatnio odwiedziliśmy Jyska i byliśmy bardzo zadowoleni z zakupów. Jeśli szukasz inspiracji to aktualną gazetkę znajdziesz tutaj: www.kupino.pl/jysk. 

Edytowano przez lusia85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Bardzo ładne meble do salonu, meble wypoczynkowe, dziecięce sypialniane można kupić w firmie Meble Re-capital z miejscowości Tychy.  Firma oferuję  meble czołowych polskich producentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi zależało na solidnych i eleganckich meblach do salonu, których nie będę musiała wymieniać przez długie lata. Ostatecznie zdecydowałam się na meble od firmy www.meble-kd.pl Ich meble mają świetny design i są bardzo solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaa

Fajne meble znajdziecie w salonie meblowym Tres Meble www.tresmeble.pl/ z Garwolina. Sporo ciekawych mebli tam mają od różnych marek. Udało nam się z nimi w większości wyposażyć salon, brakuje nam raczej akcesoriów. Wszystko co u nich kupowaliśmy jest dobre jakości bo na jakość zwracamy taką samą uwagę jak na estetykę mebla.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Fajny komplet mebli do salonu można znaleźć w sklepie ePraktyk.pl - jeden taki zestaw mam już od dłuższego czasu u siebie i jak nigdy nie chciałam mieć meblościanki, tak w tej jestem zakochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karim Modrzecki

A co sadzicie o takich barwach. Żółty kolor na tle szarych ścian.

https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Najtaniej wychodzi kupować prosto od firm produkujących meble, ja polecam Unię Meble. Nie drogie bardzo profesjonalne meble, nie niszczą się, mam kanapę już 1,5 roku i wygląda cały czas jak nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zawsze można kupować bezpośrednio od producenta. W sumie to dość rzadka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia Jaworska

Często nasz wybór determinuje budżet, co zawęża trochę możliwości. https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena b

Rzadko kto nie musi zwracać uwagi na to ile kosztuja meble. Chyba większość z nas zwraca na cenę uwagę, ale warto sie tez zastanowić czy tak naprawdę nie lepiej nawet nadwyrężyć nieco ten budżet i kupić te meble, które juz na pierwszy rzut oka widać, że są dobrze zrobione i posłużą nam długie lata. Ja bynajmniej w ten sposób podchodzę do tego typu zakupów i dlayego tez jak coś to zawsze wybieram  slf24.pl. To solidna firma, która sprzedanie naprawdę dobrze wykonane meble z dobrych jakościowo materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się większość z nas ograniczają pieniądze, dlatego długo szukałam fajnego kompletu wypoczynkowego do domu w końcu znalzałam super Kanapę Madras na Moderno Meble, moim zdaniem w bardzo przyzwoitej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaJurek

Polecam https://i-meble.eu/pl/190-meble-do-salonu , ja mam w salonie całą serię Hektor i jestem z niej bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multipawel

Ja swoje kupiłem w salonie Design Expo w HC w Warszawie. Żona sobie upatrzyła i się na nie uparła 😄  nie są najtańsze ale musze stwierdzić, że naprawde dobra jakość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krynnka1

Meble mam akurat na wymiar, ale najważniejszy element salonu czyli narożnik zamawiany był z allmeblo i tu Ci mogę poświadczyc, ze jakosc super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polena

super meble robione na zamówienie ma też producent George Azzar. To klient decyduje czy dany mebel ma być zrobiony bardziej w stylu loftowym czy skandynawskim 🙂 Jest lite drewno, metal w kolorze białym cz\y czarnym. Jeśli chodzi o wybór to można to kupić meble w zasadzie do każdego pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sporo mebli znajdziesz z firmy puszman, ja sofe od nich kupilam przez internet. jest przepiękna ! www.puszman-meble.com.pl/venice-sofa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia

Osobiście naszukałam się fajnych mebelków, Ikea, BRW itd. niestety jakoś słaba i słaby design udało mi się trafić do sklepu www.bench4home.pl jestem mega zadowolona kasa nie dość że mała to wydana w najlepszy możliwy sposób. Będę wszędzie polecała ten sklep! Goście się bardzo zachwycają. Czekam jeszcze na fotele oraz Sofy ponieważ tez mają być wkrótce w ofercie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kupowałam w sklepie meble-allegro.pl całe wyposażenie mojego domu jeśli chodzi o meble i wydaje mi się, że też będziecie zadowoleni jeśli zdecydujecie się tam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o meble do salonu to polecam   https://www.meblar.com.pl/o-firmie/. Znajdziesz tam wszystko czego szukasz. I zestawy wypoczynkowe, komody i regały. Jakość świetna, wiem, bo sama korzystam już długi czas. No i spory wybór różnych styli, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie i pod swój gust.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania trochę ekskluzywnych mebli / zestawów z wyższej klasy.
Sytuacja wygląda tak, że kiedyś miałem własną firme z ekskluzywnymi meblami i po jakimś czasie przestałem się tym zajmować z powodów osobistych.
Do tych czas je trzymałem w budynku który był w trakcie budowy/renowacji ( w dobbrych warunkach oczywiście, zapakowane, brak wilgoci i tp. ) 
I właśnię nadszedł czas kiedy już bliżej końca i muszę je sprzedać.
Nie będę się zbytnio rozpisywać poprostu jeśli ktoś był by zainteresowany ich zakupem w linku poniżej podaję wam moją starą stronę,

na której po przejściu do zakładki ''Produkty'' możecie se coś wybrać ( ceny do negocjacji ). Strona: dreamplace.pl

Przy większych zamówieniach / bądz zakupu wszystkiego będzie wieksza zniżka 🙂
Dostawa przez moją ekipe z montażem ( czas wysyłki około 3 dni ), bądz odbiór osobisty.

Link do strony - dreamplace.pl ( kontakty na stronie są nieaktualne !!! )
Także możecie mnie znalezć na takich portalach jak - allegro bądz olx po wpisaniu frazy - Dream Place
Jeśli jesteś zainteresowany pisz najlepiej na Email - bDaniel32DS@gmail.com

Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja z kolei mogę śmiało polecić ich http://www.orionmeble.pl/. Mają duży wybór katalogowych mebli do salonu ale równie dobrze sprawdzają się w opcji mebli na wymiar. Cenię sobie ich terminowość oraz to, że można na nich liczyć w kwestii cen. Jak zwykle niezawodni bo ostatnio zamawialiśmy u nich garderobę. W sumie wiem że w salonie może kiepsko wyglądać ale tak nam ją dopasowali do wnętrza że niemal się w nie wkomponowała więc jestem jak najbardziej zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania trochę ekskluzywnych luksusowych mebli / zestawów z wyższej klasy.
Sytuacja wygląda tak, że kiedyś miałem własną firme z ekskluzywnymi meblami i po jakimś czasie przestałem się tym zajmować z powodów osobistych.
Do tych czas je trzymałem w budynku który był w trakcie budowy/renowacji ( w dobrych warunkach oczywiście, zapakowane, brak wilgoci i tp. ) 
I właśnię nadszedł czas kiedy już bliżej końca i muszę je sprzedać.
Nie będę się zbytnio rozpisywać poprostu jeśli ktoś był by zainteresowany ich zakupem w linku poniżej podaję wam moją starą stronę, na której po przejściu do zakładki ''Produkty'' możecie se coś wybrać ( ceny do negocjacji ). Strona: dreamplace.pl

Przy większych zamówieniach / bądź zakupu wszystkiego będzie większa zniżka Wink 
Dostawa przez moją ekipe z montażem ( czas wysyłki około 3 dni ), bądz odbiór osobisty.

Link do strony - dreamplace.pl ( kontakty na stronie są nieaktualne !!! )
Także możecie mnie znaleźć na takich portalach jak - allegro bądz olx po wpisaniu frazy - Dream Place
Jeśli jesteś zainteresowany pisz najlepiej na Email - bDaniel32DS@gmail.com

Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×