Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tickler

Które z was lubią łaskotki?

Polecane posty

3 minuty temu, Maryyyś napisał:

Wszystko, tylko nie łaskotki!🙄

Wszystko? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jbsg napisał:

Wszystko? 🤔

Nie rozpedzaj się zbytnio w domyslach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maryyyś napisał:

Nie rozpedzaj się zbytnio w domyslach 😉

Za późno... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Maryyyś napisał:

😉 Zimna woda.

Nie pomaga... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Piotr 12345 napisał:

Z piórkiem, nie 😄 Ale skoro pan Piórko napisał "Piórko" z dużej litery, myślałem, że chodzi mu o inne zabawy  😄

Przynajmniej zawsze wydawało mi się, że takie pieszczoty kobiety po prostu uwielbiają 😉

Po prostu podkręciłam temat, bo różnie można zinterpretować nawet nawet takie magiczne słowo piórko, budząc u co niektórych śmiech na sali, a przecież o to chodzi 😁Czy to ważne z jakiej litery? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Tylko gorzej będzie, jak zacznę się w trakcie śmiać

Akurat moje doświadczenia (nie twierdzę, że jestem szczególnie doświadczony!) mówią mi że często śmiech o specyficznym brzmieniu tuż tuż poprzedza orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niejaki Piórko napisał:

Akurat moje doświadczenia (nie twierdzę, że jestem szczególnie doświadczony!) mówią mi że często śmiech o specyficznym brzmieniu tuż tuż poprzedza orgazm

Raczej wyglądasz na doświadczonego i piszesz dosyć specyficznie, co jest mało spotykanym zjawiskiem w tym miejscu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 16:24, Gość Tickler napisał:

No właśnie, Które z was kobiet lubią łaskotki? Które to bardzo podnieca i w jakiej formie ? czy kręci was łaskotanie podczas gry wstępnej i sexu ?

Łaskotanie łechtaczki - to najbardziej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2020 o 17:11, Kasiaaxxx28 napisał:

Łaskotanie łechtaczki - to najbardziej 😉

raczej masowanie ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2020 o 17:08, Magda bez loginu napisał:

Po prostu podkręciłam temat, bo różnie można zinterpretować nawet nawet takie magiczne słowo piórko, budząc u co niektórych śmiech na sali, a przecież o to chodzi 😁Czy to ważne z jakiej litery? 

Jak złota stalówka to piórko wiele warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie codziennie łaskoczę w stopy moją żonę; a stópki ma naprawdę prześliczne - wąskie, smukłe, delikatne o gładziutkich podeszwach i zgrabniutkich paluszkach w rozmiarze 37. Ostatnio jak Ją łaskotałem to się tak głośno chichotała, że aż nasza 15 letnia córka przyszła zobaczyć dlaczego mamusia się tak strasznie śmieje. Wtedy Ona też położyła się obok mamy żeby Ją też połaskotać. Gdy zdjąłem córce skarpetki to okazało się że też ma takie łaskotki jak mamusia. Więc teraz zdarza się tak że łaskoczę w stópki obie moje dziewczyny; żoneczke i córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2021 o 15:59, PrawiczekPzn napisał:

Też myślę, że giglanie się z własnymi dzieciakami jest dobrą metodą by kobieta nabrała ochoty na giglanie

Ale Ty nie zrozumiałeś tego co ja napisałem wcześniej! Moja żona bardzo lubi jak Ją łaskoczę w stopy, nawet sama bardzo chętnie podsuwa mi stópki na kolana żebym Ją pogilgał. Chodziło mi o to że moja córka jak zobaczyła jak mamusia się słodko chichocze podczas łaskotania, to też nabrała ochoty żebym Ją też połaskotał po stópkach. I okazało się że też bardzo polubiła łaskotki. Teraz rozumiesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pawelus napisał:

 Moja żona bardzo lubi jak Ją łaskoczę w stopy,

jedni lubią to inni tamto ... a ty pewnie jesteś kolejnym albo tym samym fetyszystą stóp..... coś nachalnego jest u tych fetyszystów stóp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nachalny to jest ktoś, kto się stanowczo czegoś domaga. A ja napisałem wyraźnie; "że moja żona bardzo to lubi" A ty pewnie nigdy nie miałeś kobiety, bo wolisz bić konia niż i przesiadywać za komputerem niż rozejrzeć się za jakąś kobietą. Powodzenia Stary; tylko nie zamęcz go, bo nie będziesz miał się czym odsikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pawelus napisał:

Nachalny to jest ktoś, kto się stanowczo czegoś domaga. A ja napisałem wyraźnie; "że moja żona bardzo to lubi"

tak pewnie napisałeś .... ale czy faktycznie lubi to trzeba byłoby zapytać żony jeśli ją masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2021 o 21:24, ddt60 napisał:

tak pewnie napisałeś .... ale czy faktycznie lubi to trzeba byłoby zapytać żony jeślimasz

A ty pewnie wiesz bardziej niż moja żona, co Ona lubi a czego nie. Ja jestem żonaty od 20 lat, ale ty pewnie cały czas konika walisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2021 o 22:15, PrawiczekPzn napisał:

No i tak samo jak kobieta byłaby zazdrosna gdybyś giglał inną kobietę

Wybacz ale ja w dalszym ciągu nie jarzę o co Ci chodzi? Piszesz o jakiejś innej kobiecie, piszesz o jakiejś prostytutce, potem o jakiś dwóch facetach (być może miałeś na myśli pedałów).... Piszesz o jakimś braku seksu w małżeństwach... Jeszcze trochę to napisałbys o stosunku hipopotama jeżem... Tylko pewnie kolce by ci przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2021 o 06:39, Pawelus napisał:

A ty pewnie wiesz bardziej niż moja żona,

mnie dziewczyna może ... jedynie delikatnie łaskotać woreczek z jajkami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2021 o 14:54, ddt60 napisał:

mnie dziewczyna może ... jedynie delikatnie łaskotać woreczek z jajkami

 

Ha ha ha.... Jedna "dziewczyna" to twoja prawa ręka; a druga to twoja lewa ręka....  i tak na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 17:24, Gość Tickler napisał:

No właśnie, Które z was kobiet lubią łaskotki? Które to bardzo podnieca i w jakiej formie ? czy kręci was łaskotanie podczas gry wstępnej i sexu ?

Wow Kiler, ty wariacie🚴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2014 o 16:39, Gość gość napisał:

ja uwielbiam byc laskotana i jednoczesnie rozbierana, to szybko jestem gotowa do dobrego posuwania mnie

Wiem że minęło sporo lat ale może chcesz się umówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2016 o 19:17, Gość gość napisał:

Ja bardzo kocham łaskotki w biodrach i pod pachą mi na rzebrach ale nie ma mnie kto połaskotac a bardzo bym chciała być związana i łasjotani

Ja cię chętnie połaskocze tylko podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2016 o 21:42, Gość AMELKA CHRYNIEWICZ napisał:

Ja uwielbiam łaskotki mam 11 lat ale je uwielbiam ale nie ma mię kto łaskotac bardzo bym chciała żeby ktoś mię związał i łaskotał przez przynajmniej 3 godz aż bym nie wytrzymała za darmo oczywiście bym chciała albo nawet 4 godz dla kogo to by była frajda dla mnie tak to moje marzenie

Ja mam 15 więc możemy się spotkać gdzieś i cię z przyjemnością połaskocxe tylko podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to było 6 - 8 lat temu! Myślisz, że jeszcze tu siedzą i czekają na Twoje oferty? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×