Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fashion

Sklep ONLINE z ubraniami

Polecane posty

Gość fashion

Ktos poleci jakis fajny? Chcialam kupic klasyczny czarny golf, moze cos poza tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam signific.pl albo monashe.pl :) fajne ciuchy w fajnych cenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna odzież damska i przestępne ceny www.betastyl.pl Polecam Towar dostałam w ciągu 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiaa
Ja kupuję sukienki na bacardo.pl, bo tam są rozmiary dla kobiet, które nie są wieszakami. Szybko realizują zakupy. Jestem naprawdę zadowolona i mogę każdej polecić ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam tego allegrowicza : allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=35403046 kupiłam 2 rzeczy, wymieniłam po czasie na większe przez moje niedopatrzenie. Dokupiłam marynarkę z atmosfer za 45 zł i spodnie dresowe. Jestem zachwycona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiking1111
A jakiś z męskimi ubraniami? Koszule itp? tylko nie all, bo tam nie lubię kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terakot
Jeśli chodzi Ci o eleganckie ciuchy to polecam zajrzeć do sklepu http://mojekrawaty.pl/ Mają bardzo fajne koszule, sam mam około 3 z długim rękawem i 5 z krótkim od nich. Ale mają też krawaty, spinki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam także odwiedzić profesjonalny salon wizażu,gdzie każda z Was moze uzyskac szereg porad www.Wizaz.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiking1111
Terakot dzięki!! Przejrzę sobie więcej wieczorem jak będę miał czas ale póki co widzę że mają spory wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_rajstop
polecam zdecydowanie domodi jako zbió sklepow z internetu (dzieki temu mam zaufanie) i przegladam sobie dzialami i potem kupuje w sklepach :) mega spoko, dla corki mojej tez kupuje, bo tak nam najwygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam www.vip-shop.pl Jest to mój ulubiony sklep jeśli chodzi o ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam sklep www.elcanto.pl fajne ciuchy i modne dużo do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colletttee
Swietnej jakosci eleganckie ubrania (ale z pazurem i modne!) http://quiosque.pl - tutaj swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z lepiej wyposażonych sklepów z odzieżą w sieci jest allinside.pl. Widziałam tam przepiękne sukienki i buty na szpilce w sam raz na karnawał i sylwester ;) Do tego można dobrać fajną biżuterię czy jakiś inny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zukka
ja osobiscie na fasardi.com zawsze cos fajnego znajde,wiec polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę polecić allinside.pl. Ogromny wybór rzeczy za grosze ;) Łatwo znaleźć tam coś dla siebie, albo coś na prezent dla koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep z ubraniami turystycznymi ale i takimi które można nosic na co dzień jest bushman. http://pl.bushmanwear.com/. Ciekawy styl wg mnie, no popatrzecie sami. Materiały tez bez zarzutu- - bawełna 100% i naturalne dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP: www.moscofashion.com/store/index.php?route=common/home KAMPANIA: www.moscofashion.com FB: www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam : www.noriko.pl Bielizna bardzo duży wybór, wiele ciekawych rzeczy. Z ogólnych to można zawsze poszperać w Amazonie ale trzeba uważać na formy i koszty wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupuję czasem na allinside.pl ;) bardzo dobra jakość, a ceny przystępne ;) Z całego serca można ich polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie allinside.pl. Są polskim przedstawicielem firmy sprzedającej na całym świecie, więc to o czymś świadczy. kupuje tam nie tylko ubrania, ale też np elektronikę i jestem mega zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×