Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fashion

Sklep ONLINE z ubraniami

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam www.slavinia.pl - mają t-shirty, bluzy i bluzki dla kobiet i mężczyzn. Dość nietypowe, folkowe, wykorzystują wzory ludowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli poszukiwany jest sklep online z odzieżą męską to polecamy się z całego serca! O garderobie męskiej wiemy naprawdę wszystko. Ubierzemy każdego Pana – czy to miłośnika elegancji szukającego koszul, marynarek czy zwolennika luzu i wygody. Niestety w modzie damskiej Paniom nie pomożemy, ale za to możemy ubrać mężów, chłopaków czy synów :D i to całkiem fajnie, za nieduże pieniądze. Sprawdźcie nas, jesteśmy tu -> www.Ombre.pl :) W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka888
Moim ostatnim odkryciem to na pewno jest sklep Lejdi ( www.lejdi.pl). Fajne miejsce z modą damską, gdzie rzeczywiście można przebierać w sukienkach, czy bluzkach i sweterkach. Uczciwie mają opisane ubrania, zdjęcia są obiektywnie zrobione a nie podrasowane żeby to lepiej na foto wyglądało a w domu rozczarowanie. Niestety sporo sklepów ma takie nieczyste zagrania i się kiedyś nacięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najepsze są sklepy typu answear, zalando, bo masz w jednym sklepie ubrania z różnych firm i możesz łatwo znaleźć za jednym zamachem identyczne produkty wybranych firm i w wybranych cenach. a do tego przesyłka i zwrot za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa_m
Widzę, że był już polecany, ale również mogę polecić www.marbellawear.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Sprawdź naszą kolekcję na www.lagres.pl Wysokiej jakości odzież na każdą okazję Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 96
www.kashmir-butik.pl Modne fasony i spoko ceny :) Ja to sprawdziłam więc POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam wspaniałą sukienkę, właśnie wczoraj do mnie przyszła <3 jest boooska! Kupiłam tutaj: https://butik-kesi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre promocje można wyłapać na stronie www.internetowy-sklep.net . Znajoma mi ich poleciła ze dwa miesiące temu i już sobie dwie rzeczy tutaj zdążyłam zamówić od tego czasu – szpilki i torebkę. Absolutny must have każdej kobiety moim zdaniem ;-) Bez takiego zestawu nie wychodzę na żadną randkę :) Szpilki od Gucciego, torebka od LV – także zestaw naprawdę klasowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z replikami to wiadomo, że różnie bywa. Ja dwa razy póki co kupowałam przez stronę www.dobre-repliki.pl i tutaj co do jakości to jestem pozytywnie zaskoczona. Mam torebkę od Prady i portfel Gucciego, zapłaciłam bez porównania mniej niż oryginały a całość wygląda bardzo efektownie. Jeśli ktoś na co dzień w takich markach nie chodzi to nie zauważy różnicy moim zdaniem. Wszystko dobrze uszyte, mocna skóra, jak na razie nic mi się nie przeciera, nie pęka pasek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep https://pasujemi.pl/ Mają naprawdę fajne ciuchy, dobre ceny i gotowe zestawy przygotowane przez stylistkę, które można od razu kupić. :) Dla mnie idealne miejsce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaSama
Zobacz tutaj www.sisunia.pl, ja robiłam tam zakupy i było wszystko ok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiankaaaa8
fajne rzeczy mają na psoty.com jeśli szukasz dobrej jakości. ja tam wybieram ubranka dla maluchów albo na prezent. zawsze dobry pomysł i trafiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele sklepów odwiedziłam zanim zdecydowałam sie na swoje pierwsze zakupy ubrań przez internet. Wybór padł na born2be.pl i nie żałuje tego wyboru, bo ubrania, które dla siebie wybrałam spisują się świetnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubrania na różną okazję stosunkowo często kupuję w http://sibysi.pl/, lubie te ciuchy bo dobrze się noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam na born2be albo renee.pl oba sklepy fajne, lecz częściej zaglądam na borna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Ja od jakiegoś czasu zamawiam na netmoda.pl. Mają bardzo modne ciuchy i dobrej jakości. Dostawa też jest bardzo szybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schaffashoes godne polecenia jest., A teraz jeszcze promołszyn dali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka112
Ja często ubrania zamawiam na Netmoda.pl :) Ceny mają naprawdę korzystne, no i kontakt z obsługą sklepu na ogromny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysia90
fajne nie ciuchy, ale zegarki ma miugo - a od dodatkow moim zdaniem nalezy zaczynac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie też do sklepu http://iiliada.pl Ja tam kupowałam spodnicę i jest świetna jakościowo! Widziałam też, że szyją na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×