Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość STARACZKI NA 2010

Przygotowania do ciazy, zaczynamy sie starac...

Polecane posty

Gość STARACZKI NA 2010

Topik dla tych ktorzy rozpoczynaja starania do ciąży. Piszcie razem nam bedzie weselej i ciekawiej. Wlasnie wypisalam kilka waznych informacji o diecie podczas ciazy. Zaczne chodzic na aerobik. Rozpoczynamy z mezem starania o dzidziusia.

a my się staramy już 2 lata, i nic...coś pewnie jest nie tak ale niedawno zaczęłam mojemu mężowi dawać Promen - na wzmocnienie , może pomoże:)

Gość Staraczka 2010
hm mała pomyłka w pseudonimie mialo byc Staraczka 2010

Gość Staraczka 2010
Kasiula 1983 gdy czytam wypowiedzi niektorych dziewczyn o dlugosci staran to wierzyc mi sie nie chce skad taka mała płodność.

Gość pyska11
przylanczam sie do was

Gość Staraczka 2010
Zaczynamy sie starac od tego cyklu. Ja mam dostac okres w tym tygodniu i czekam, by po okresie moc działac z mężusiem. A w tym czasie zaczynam diete.

Gość Staraczka 2010
pyska 11 zapraszam, badz z nami i dziel sie radością z zdobywania góry hihihiihi

Gość dajcie spokojjjjjjj
a moze tak zamiast myslec o glupotach dietach,aerobikach itp zaczniesz przyjmowac kwas foliowy.tez sobie dobry okres na diete wybralas...

My z mężem staramy się już siódmy cykl. Obecnie czekamy do środy/czwartku czy @ przyjdzie czy nie. Trzymam kciuki i za siebie i za was :)

chwila, ja proponuje, żeby przyłączały się kobietki, które faktycznie myślą powaznie o starankach - ignorantkom i krytykantkom dziękujemy:/

Gość pyska11
a ja mam nadzieje ze juz jestem w ciazy bo wlasnie czekam na termin @i robie tescik 31.10

Gość pyska11
A witaminki to juz od 2 miesiecy zazywam

To i ja sie dolaczam:) Kwas foliowy nie pomoze niestety zajsc w ciaze tylko uchroni Twoje Malenswto przed wadami wrodzonymi:) A co do diety to fakt przy staraniu sie juz jest troche za pozno no chyba ze chodzi o zmiane zywieniowa a nie diete odchudzajaca:) Ja sie staram juz kilka miesiecy i tez bez efektow:( Wszyskie badania sa ok wiec przyczyna moze lezy w psychice. Trzeba dzialac i czekac :)

Gość pyska11
od 9 do 15pazdziernika bo celowalismy na dziewczynke

może stworzymy sobie taką tabelkę? Każda nowa kobietka będzie się wpisywała:) NICK............Cykl starań.........przewidywana @.......Miasto kasiula1983.......25.................10.11.09.................Trzebinia

Gość likto
Witam My z mezem bedziemy sie starac od piatku To nasz pierwszy cykl staran Takze weekend zapowiada sie pracowity:)

Gość Staraczka 2010
Dajcie spokoj -> gdybys kulturalnie zasugerowała lub pisała bez krytyki o kwasie foliowym to dowiedziałabys sie czy biore kwas czy nie? Tak jak KAsiula tobie zasugerowałą to jest topik dla powaznie myslących i nie ma tu miejsca na krytykę....wiec daj sobie spokoj

pyska może się udało zaciążyć:) byłoby super:) kasiekkk nie martw się czasem ,a już 2 lata się staram tzn nie sama hehe:D

Gość pyska11
NICK............Cykl starań.........przewidywana @.......Miasto pyska11...........1..................31.10.....................Krosno kasiula1983.......25.................10.11.09........... ......Trzebinia

ja kochane zaczęlam także pic miąższ z aloesu, oczyszcza organizm z toksyn no i też ma kwas foliowy:) wszystkiego trzeba sprobować:) A dziewczyny prowadzicie oczywiście jakies obserwacje swojego ciała?:>

Gość pyska11
ide robic synkowi obiadek wracam za15 minut

Gość dajcie spokojjjjjjj
to nie byla krytyka tylko realne myslenie...sama jestem w ciazy(zaszlam w pierwszym cyklu).wczesniej bralam kwas foliowy,ale nie cudowalam z dietami,zwyczajnie sie odzywialam,i nie staralam sie dzien w dzien.tylko kilka dni przed i w sama owulacje bez pomocy testow owulacyjnych,ani mierzenia temperatur.wystarczyla mi obserwacja siebie.wiec radze nie cudowac....bo potem wielkie rozczarowania

a jak z Wami jest robilyscie jakies badania poprzedzajace zajscie w ciaze? Jesli tak to jakie napiszcie prosze! Kwas foliowy to ja lykam od 2 lat tak naprawde bo nie zabezpieczalismy sie wiec tak naprawde nie wiedzialam kiedy moge zajsc ewentualnie. Ale jak widac nie udalo sie:(

Gość pyska11
ja nie uzywalam testow owul. a z tego co mysle owulke mialam 9 dnia cyklu jakies dziwne co? strasznie bolaly mnie wtedy jajniki podczas stosunku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować