Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejbisi

Ślub na Hawajach

Polecane posty

Gość ejbisi

Co o tym sądzicie? Niedawno dowiedzialam sie ze istnieje taka mozliwosc wziecia slubu na Hawajach lub w innym egzotycznym miejscu :) Oczywiscie jest to tylko slub cywilny. Są rozne biura ktore to organizuja. Ech marze o takim slubie, ale niestety malo osob jest w stanie sie zdecydowac na taki krok - olać wszystkich, rowniez rodzicow, poleciec na drugi koniec swiata i wziac slub nad oceanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotpegie
moja kumpela tak miała widziałam zdjęcia super:)ciekawe ile taki slub kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest tam konsulat PL
bo zeby slub byl wazny w PL to musi go udzielic urzednik panstwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotpegie
no chyba tak skoro moja znajoma sie tam hajtneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Pewnie z 10 000zł... Jak ktoś sam płaci za wesele a nie rodzice to uważam że lepszym pomyslem jest taki slub ;) w dodatku zero stresów, bieganiny i szarpaniny przedslubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaagacka
a co wiesz o hawajach? moze tylko fajnie Ci brzmi....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotpegie
super wolałabym hawaje niz ta calą bieganine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliżej niż Hawaje jest cudna Malta z ambasadą polską, nie powinno być kłopotów z formalnościami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadka
zeby slub byl wazny w Pl wystarczy akt slubu. Pozniej trzeba to tylko zglosic i zarejestrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
O Hawajach wiem tyle co opowiedziala mi znajoma para która tam była :) Widziałam fotki i jest tam pieknie. A na Malcie bylam kiedys na kursie jezykowym i nie polecam... tam w ogóle nie ma plazy i jest tak goraco ze przed 22 nie da sie wyjsc na zewnatrz. Same dyskoteki i zboczeni obmacywacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANNKA1
Ja wspominam go barzo miło było cudnie :) A do tego poczeliśmy tam córcię hihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Savannka1 - zazdroszcze Ci bardzo :D A powiedz mi, byliscie tam sami z mezem? Nie bylo Ci głupio ze zostawiasz rodzicow ? Jak bym miala kase to bym zasponsorowala wyjazd rodzicom swoim i swojego faceta ale to nierealne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa pora.....
ojj mi sie tez tak marzy:) ale ja bym tez wziela rodzicow i rodzenstwo ale pewnie oni by sami sobie czesc oplacili wiec moze realne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe paski.....
a bral ktos slub an Cyprze? to taka tansza wersja Hawajow:) i bede mogla zabrac rodzinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie cudnie to wziac slub przy obecnosci rodzicow rodziny i znajomych a nie my sami na hawajach. tam mozna polecic milo spedzic wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
10 tys? Tyle to bedzie kosztowal sam bilet do USA. Patrzylam ostatnio na ceny w LOT i jeden bilet bodajze do Las Vegas kosztowal 7tys z kawalkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOT....
w ogole nie jest konkurencyjny cenowo, wiec darujcie sobie sprawdzenie z nimi cen. trzeba laczyc loty i sprzwdzac na jakims anglojezycznych stronach, ktore to robia. 7tys t jakis koszmar. mozna poleciec znacznie taniej do US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe paski....
Pytalam ostatnio z ciekawosci o slub na Cyprze. i na sama mloda pare to koszt leciutko 12-15tys. no i do tego goscie (mozna im poszukac jakies last minute ale tez minimum ok 1500). ale taka opcja mi sie wciaz bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azdajica
podnosze temat, slub z narzeczonym planowalismy na 2012 rok, tradycyjnie itp, oczywiscie jeszcze za wczesnie na przygotowania, ale z kazdym dniem coraz bardziej wydawalo mi sie, ze moze to nie jest TO. organizacja, nerwy (z natury jestem b. nerwowa wiec nie wiem jak znioslabym ten dzien, trema by mnie zzarla) Oprocz tego moi rodzice sa po rozwodzie, ponadto nienawidza sie wzajemnie, oboje sobie ulozyli zycie, tu sa i dzieci (ja bylam jedynaczka), mam mala rodzine, nie wiedzialabym nawet kogo wziac na swiadka. No i najwazniejszy argument: nienawidze swojej tesciowej (z wzajemnoscia), i jakos to wszytko mi nie pasuje to slubu, a ogladajac ten temat wpadlam na pomysl slubu na Hawajach czy cos podobnego, wiec jesli ktos ma doswiadczenie, bral slub w ten sposob albo zna taka osobe, niech sie wypowie, czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azdajica
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aloha!!! Jesli ktos planuje Ślub na Hawajach i chcialby to uwiecznic na przepieknych zdjeciach wraz z niesamowitymi hawajskimi widokami. Prosimy o kontakt z Right Frame Photography www.rightframe.net . Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie fotografii ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×