Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfffffffffffffsfdxfzsfd

mam okropne paznokcie. nie wiem juz co robic. pomocy!

Polecane posty

Gość dfffffffffffffsfdxfzsfd

nie rosną nawet za opuszek bo po prostu sie łamią, sa strasznie ale to strasznie cieniutkie i miękkie. biore revalit i silice, ale to nic nie daje. co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij jesc witaminy kup beli
sse poprawia wlosy skore i paznokcie odzywiaja sie zdrowo i nie naklejej sobie tipsow bo one oslabiaja plytke paznokciowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha a belisse stosuje sie regu
larnie przez 3 miesiace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odżywiaj się zdrowo
i kup sobie jakąś odżywkę. Ja zawsze używałam Sally Hansen i mi pomogły te odżywki, mojej przyjaciółce też, ale są też osoby, którym niekoniecznie. Ja polecam taką w niebieskiej buteleczce, ni epamiętam nazwy ale jest właśnie na słabe i łamiące się paznokcie. Trochę kosztuje, ale mi pomogła. Poza tym faszerowanie się pięcioma różnymi zestawami z krzemem wcale nie pomoże. Ja kiedyś używałam skrzyp polny z witaminami (wtedy ni ebyło jeszcze tego zalewu jak teraz) i na początku pomagał super, a po kilku miesiącach zaczęły mi się kruszyć paznokcie, jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan robic tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffffffffffffsfdxfzsfd
stosuje odżywki, ale niewiele pomagają. jak nie mam tipsów to obgryzam strasznie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to tipsy
osłabiają płytkę!! Za niedługo w ogóle zostanie Ci wspomnienie po paznokciach :o Obcinaj króciutko aż si wzmocnią i kup sobie preparat przeciwko obgryzaniu pazurów. ps. wstyd że dorosła babka zgrywająca damule w tipsach obgryza pazury :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffffffffffffsfdxfzsfd
preparaty mi nie pomagają... wlasnie o to chodzi. a tipsy mialam tylko dlatego zeby przestac obgryzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×