Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bogini3

Jaki krem nawilżający polecacie do cery mieszanej?

Polecane posty

Gość gość
najlepiej głęboko nawilżający, który się wchłania, AA ma dobre serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parciej
Rozwiązanie w zasadzie pod każdą cerę, czyli Krem kwiatowy nawilżający Hb. Cera gładka, delikatna, miła w dotyku, miękka. Tylko wiadomo - nie po jednym zastosowaniu, tylko po korzystaniu z tego przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam glacier z sensilis, drogi, ale nie uczula, doskonale się wchłania i jest całkiem wydajny. www,kremynazime.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki32
Poszukaj kremów tej firmy http://www.eldancosmetics.pl/ . Wiem, że oprócz kremów dostępne jest także skoncentrowane serum nawilżające. Z kosmetyków od Eldan Cosmetics korzystają m.in. salony kosmetyczne, spa itp. Myślę, że w domu też Ci się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labinkaw
No niestety... dobry krem musi trochę kosztować. Mam koleżankę farmaceutkę i wszystkie kremy które mi polecała kosztują powyżej 200 zł... ten, który testowałam: https://www.fenice.pl/index.php?view=product_entry&id=152 był super. Skóra nei rpzetłuszczała się po nim w strefie T, a do tego była dobrze nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam avst environu, jedyny, który mi nie nie wałkuje pod pudrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam krem firmy Diochi - PANADERM- jest naturalnym bioinformacyjnym kremem ozonowym, który nie zawiera żadnych środków chemicznych ani konserwantów. Nadaje się do każdego typu cery.! Ja go kupiłam na https://od-natury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazkowa
Mogę polecić krem rose revita różany, jak sama nazwa na to wskazuje. Nie tylko nawilża, ale też dobrze wygładza, jest też krem-maska na noc z tej samej serii też bardzo dobrze się u mnie sprawdza. Kremy dostaniecie w drogerii bez problemu, ja kupiłam je w Rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooath
Floslek ma doskonałe kremy, polecam zwłaszcza żel z aloesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może maski? L'biotica ma genialnie nawilżające maski. Mi różana po prostu odbudowała skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super jest ta seria Black Sugar Detox  z Bielendy z cukrem trzcinowym i weglem. Rewelacyjny krem u nich kupiłam, własnie do cery mieszanej .Oczyszcza skórę z toksyn, nawilza. Zdecydowanie pomógł mi przy zmianach tradzikowych, mam teraz ładna gładka i miękką skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam i stosuję od lat kremy z olejem konopnym efektimy.. Jak dla mnie są niezawodne, a moja cera jest bardzo wymagająca 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezawodne są kosmetyki z Bielendy ta linia Vegan Muesli ze zbożami, super nawilżający krem od nich mam i masło do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

seria z kurkuma od Orientany! Naturalne produkty ktore na pewno nie wyrządzą Ci krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×