Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IZAA28

FACET O 17 LAT STARSZY!!JEST KTO W TAKI ZWIAZKU??JA TAK!!

Polecane posty

Gość IZAA28
u mnie 17 ja 28 on45 przyznam ze duzo ludzi twierdzi iz jestem jego utrzymanka ale tak nie jest!jestesmy razem ponad 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekawości...
jeszcze mu staje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam i do doopy
mi ciegle wkladał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZAA28
nie jeden młodzieniaszek moze mu pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialam tyle mlodszego
mial 20 ja 37...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak to wlasnie bylo
ja mam 28 moj juz ex 45 rozstalismy sie po 3 latach zwiazku, na poczatku bylo wspaniale pozniej czulam sie jak mala dziewczynka a on moj ojciec , on wszystko wie lepiej, on wszystko zrobi lepiej a ja mam siedziec cicho bo nie znam zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgvwrfg
:-) no to wspołczuje autorko bo ja mam meza 45 letniego,a sama mam 43 lata. Po co Ci taki"staruch":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgvwrfg
Mialam tyle mlodszego :-) i czym sie tutaj chwalic :-) Ja mam 43 i mam faceta do seksu 20 letniego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertas
moj ma 32 a ja 21 POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbfgbhjw
qwertas--widac,ze jestes jeszcze neizbyt dojrzała,bo POLECASZ zwiazek młodszej ze starszym. Powinnaś wiedziec,ze nie mozna komus polecać takiego zwiazku,bo ludzie sa rozni i nie w kazdym przypadku takie zwiazki sie sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertas
rbfgbhjw a ty sie wypowiadasz jak stara baba. chyba kazdy ma swoj rozum. mi sie uklada jest super itd itdmi dlatego "polecam" wiadomo! jeden lubi starszych, drugi mlodszych a trzeci rowiesnikow! nie jestem wyroczni i kazdy to wie, chyba Ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhdqhbdhb
qwertas--a mzoe ja jestem stara baba ktora z niejednego pieca chleb jad ła i wie na temat zwiazków ze starszymi i mlodszymi co nieco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze kiedy słysze ze laska ma starszego faceta to zastanawiam co wami kieruje : domyslam sie chodzi o: sex - doswiadczenie kase samochod mieszkanie perspektywy = kasa a za kolejne 20 lat juz nie bedzie seksu , bo juz nie bedzie mogl :) a wy bedziecie robic tu wpisy typu "chce miec kochanka" albo "on znalazł inna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertas
lhdqhbdhb nie wnikam, ale każdy ma swoj rozum i sam wie najlepiej czego chce i czy cos polece czy nie to już mniej istotne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to czytam to mnie
"zawsze kiedy słysze ze laska ma starszego faceta to zastanawiam co wami kieruje" bo wśrod mlodszych mozna napotkac tylko takie durne tomcioszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym to polega zeby poszukac odpowiedniej osoby a skad wiecie ze starszy jest lepszy ? zakladacie to nie sprawdzajac , a taki facet wie jak sprawic na kobiecie wrazenie , ps. skoro laskie w wieku faceta nie chca go tzn ze jest cos z nim nie tak - za mały poziom rozwoju, a dla mlodej laski bedzie za wysoki poziom - wiec na niego poleci dla faceta po 40 - stce to prestiz bujac sie z mlodsza o 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w zwiazku z facetem 16
lat starszym, rożnie bywa, jest cholernie zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZAA28
nie interesują mnie opinie innych a tymbardziej cytuje "po co mi staruch lub "ze kasa,dom itp.czekam na odpowiedzi o doswiadczeniach itp...mój też jest troszke zazdrosny ale lubie to w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadadda
lubisz starych tatusiów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie interesują cię po są
nie po twojej myśli, co nie zmienia postaci rzeczy, jesteś głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia z kwiatkiem
mój meżczyzna jest ode mnie starszy o 12 lat, ja mam 24 , on 36. Poprostu sie zakochaliśmy w sobie. Oboje czasami myśleliśmy czy to ma sens, bo jakas tam różnica jest. Ale kochamy sie i nie potrafimy bez siebie żyć. Za pare dni zamieszkamy juz razem, planujemy ślub. Jest mi znim o niebo lepiej niż z równieśnikamiz zktórymi sie spotykałam. Moze akurat takich spotykałam, ale powiedzmy sobie prawde ze meżczyxnie sie teraz wahają co do wyboru kobiety do 30-stu paru lat i ciagle nie wiedza która. Mój juz przynajmniej wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodsi faceci czesto obrazaja na tym forum laski bedace ze starszymi m krytykuja takie zwiazki z czystej zazdrosci ze mlode fajne kobiety wola tych dojrzalszych a nie ich. gdy bedziecie w ich wieku pewnie taki uklad nie bedzie wam przeszkadzal hipokryci :P poza tym dowiedzono naukowo ,ze zarowno dla kobiety jak i faceta taki uklad jest zdrowszy niz zwiazek z rowiesnikiem :P kobietom za to szkodzi bycie z mlodszym. taka jest opinia badaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×