Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IZAA28

FACET O 17 LAT STARSZY!!JEST KTO W TAKI ZWIAZKU??JA TAK!!

Polecane posty

facet 17 lat starszy, on będzie miał 80 , ty będziesz miała 63, przy dobrym i racjonalnym ,życiu możesz być jeszcze całkiem do rzeczy i ostrego bzykania bez obawy zaciążenia. Stary pryk wykorkuje i zostawi ciebie, i co zrobisz, zbzikujesz z braku chłopa i wszystko puścisz ze swoim księdzem proboszczem, albo wikarym. I tak majątek starego durnia pójdzie na szczytny cel, księżulo, będzie mógł bzykać młode panienki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadaba
Blondyn, starzejesz się i tępi Ci sie dowcip - piszę to z niejakim smutkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinibgqz
U nas jest 13 lat różnicy, ja mam 28 lat,on 41...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam i miewam watpliwosci. jestesmy razem 2 lata. tez slysze ze jestem z nim dla kasy, domu , kariery... ale ludzie gadaja bo gadac musza ;/ kinibgqz - powiedz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do starzenia to mi jeszcze daleko, i to nie dowcip, tylko spostrzeżenia życiowe, i doświadczenie, którego , Ty zapewne nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cholerę się wysilacie
niech głupie same sprawdzą na własnej skórze :) pielęgnacja starucha może jest ich życiowym sukcesem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadaba
blondyn ... nie bulwersuj się:) Mam doświadczenie (pewnie nie takie rozległe jak Ty, ale zawsze), jednakowoż ta gadka o proboszczach i wikarych wydaje mi się jakaś taka mało śmieszna, przekonująca i prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałem trochę , żartobliwie, a zarazem złośliwie. Wystarczy obejrzeć msze, w tv Trwam. Większość ludzi na mszach, to starsze kobiety. Więc w interesie kleru jest pochwalać takie małżeństwa z dużą, a nawet bardzo dużo różnicą wieku. Zwiększa się ilość wdów, a tym samym dochody księży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efref
moj starszy o rowne 20 lat:) cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadaba
Blondyn, Ty to normalnie masz przemyślenia i żyłkę do interesów:D:D Nie oglądam TV Trwam, więc nie wiem, jaki odsetek starszych kobiet bierze udział w mszach, ale nie sądzę, żeby kiedykolwiek z ust jakiegoś księdza padła afirmująca wypowiedź na temat związków z różnicą wieku:). Nadinterpretujesz rzeczywistość. Ale niech Ci będzie, że to tylko żart:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po cóż miałbym nadinterpretować?????? Czy nie widzisz jaki jest model katolickiej rodziny, przedstawiany w Piśmie św. Dużo starszy Józef i jego utrzymanka, i po co ksiądz ma cokolwiek mówić, jak naucza się tego modelu od najmłodszych lat?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZAA28
ja za głupią sie nie uważam-tylko dlatego że jestem z kimś starszym od siebie...utrzymanka równiez nie jestem bo oboje prowadzimy własne działalnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadaba
Hmm, przyznam szczerze, że nie mam takiego rozeznania w Piśmie Świętym, jak Ty. Możesz wskazać mi fragment mówiący o tym, że Józef był sporo starszy od Maryi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadaba
I tyle blondyna widzieli:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to żeś mnie rozbawiła, wskazywać, cytaty Pisma św. w którym jest mowa o różnicy wieku???????? Poczytaj sobie Nowy Testament, to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadaba
Na chwilę obecną nie mam czasu wziąć się za polecaną przez Ciebie lekturę, której, coś mi się zdaje, sam też nie przeczytałeś należycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadaba
Jeśli podaję jakieś informacje jako fakty, to mam należytą wiedzę na ich temat. Obawiam się, że Tobie tejże brakuje:) Wybacz, ale gadasz jak ślepy o kolorach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbadgb
starsi,starsze sa fajni do czasu,bo potem gdy jest sie jescze młodym 40 lat roznica wieku jest kolosalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhkklops
blondyn to stary palancisko, który gada co mu ślina na język przyniesie a że nie ma to ani ładu, ani składu, o sensie nie wspomnę, to całkiem inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, a ty gadasz z sensem..... a propos, stara to jest dupa bo zębów niema...... a człowiek w podeszłym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clnvknwkv
bmblondyn :-) a niech sobie pisza o Tobie,ze jestes stary i niech sie nasmiewaja:-) to swiadczy tylko o tym,ze maja albo beda miały starych facetow i beda sie z nich nasmiewac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędne kołooo
nie każdy starszy facet ma tak nawalone w czaszce jak nasz blondynek i nie każdy wali takie orty ech chłopie, złap się lepiej za słownik albo za Biblię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz lepiej się robi, a walę to chyba kupę w kiblu, a nie orty, gdyż mam pod ręką słownik kupiony w polo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędne kołooo
"w kiblu" - matko, jaka kultura bycia:O blondyn, Ty chyba po to udzielasz się na tym wątku, żeby wszystkim tym zakochanym laskom obrzydzić związki z facetami w Twoim wieku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, przecież, trzeba być niespełna rozumu, żeby zadawać poważnie z kimś w moim wieku. Choć mam swoje lata i nie wyglądam na tyle ile mam tylko dużo młodziej, tak mówi moja żona, nigdy bym nie wiązał się z młodszą ode mnie kobietą np o 20 lat. Może na początku, byłoby, to urocze i zabawne, ale codzienność, zabije bardzo szybko szaleństwa zakochania. Wiążąc się z tak młodą dziewczyną, zdawałbym sobie sprawę, że ją krzywdzę, zostanie wdową, i co ona ma wtedy robić? Chyba szukać pociechy w kościele i stać się kolejną dewotką. Powiem ci to co widzę, babcia ze strony ojca, była dużo młodsza, i długie lata wdową, ze strony matki, też. Wśród moich znajomych na ulicy, naliczyłem chyba ze siedem starszych pań będących wdowami, a mężowie byli od nich dużo starsi. Więc, jeśli to ma być związek typu kochanka, to można to ciągnąć, ale trzeba związek małżeński, trzeba przygotować się na wdowieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 333
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4218481&start=90 michaela 345 niczym się nie przejmuj.. kochaj jak kochasz - to proste.... Nie ma reguły - różnica wieku między moimi rodzicami była 16 lat... mają z tego 2 dzieci.. rozumieli się, szanowali i nigdy nie nudzili... tato bardzo kochał mamę i z wzajemnością .... no cóż ponad 30 lat temu moja mama miała właśnie taki dylemat co zrobić być z nim na przekór rodzinie czy nie - pokierowała się sercem i dobrze na tym wyszła Pozdrawiam... patrz sercem najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×