Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

perfumy z allegro

Polecane posty

zdecydowanie maja watpliwosci czy to oryginal, no nawet sama pomysl na chlopski rozum - tak najlatwiej oszukac zreszta nieraz podrobki pachną trwalej niżeli oryginaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak powiada klasyk
poka fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, dlatego sie pytam:) tylko jak cos kosztuje 30zl a ludzie mysla ze to nie jest podrobka to cos z tymi ludzmi jest nie tak ;) nie wiem no zastanawiam sie czy mi sie to oplaci, takie sprzedawanie w sumie bo wlasnie mam watpliwosci co do tego czy ludzie beda kupowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nad tym trzeba bedzie pomyslec ale jezeli jest normalnie pudelko oryginalne i wszystko? perfumy zamkniete i w ogole? no nie wiem jak mozna oszukiwac? w domu samemu perfumy produkowac czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ja wczoraj posiedzialam troszke i "rozejrzalam sie" ze tak powiem, co ludzie maja do zaoferowania na allegro no i troszke zawiedziona jestem bo jakies perfumy za 30zl przewazaja, a ludzie to kupuja i jeszcze moje drugie pytanie czy ludzi stac na to zeby kupowac perfumy np za 180zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewno, ze mozna oszukiwac pomimo, ze opakowanie oryginal, jak w srodku moze byc bubel :P mysle ze stac nielicznych , ale czyja wiem...wiadomo, ze pojda do konkurencji, jak ci mają nizsze ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindziukowa
Ja kupuję perfumy tylko i wyłącznie w Sephorze. Podobno to jedna z niewielu marek, gdzie perfumy nie są rozcieńczane- przynajmniej ja tego nie wyczuwam. Po co mam kupować perfumy na allegro? W sklepie mam pewność, że biorę dokładnie to, co wybrałam. Myślę, że ciężko będzie Ci znaleźć chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Agniecha, ja nie mowie o Tobie, ze Ty oszukujesz, boooze kobieto !!!! mowilam o innych, jak robią a jezeli mozesz zakupic je taniej i w sumie sprzedac nawet te 3 dychy drozej to pewno wyjdzie i tak taniej niz w niejednej perfumerii :), zgadza sie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuru
kupiłam kiedys perfumy za granicą i dokładnie te same w Polsce porównalam i naprawdę te zza granicy dłuzej się trzymały i miały instensywniejszy zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko ze w sklepie sephora woda toaletowa dolce&gabbana stoi po 217zl, w sklepie boots stoi zas po 160zl... jest roznica? jest:D o tym wlasnie mowie tylko ze boje sie ze ludzie nie beda chcieli kupowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze kolejny przyklad perfumy euphoria od kalvina kleina w sklepie sephora kosztuja 250zl, w sklepie boots stoja po 190zl szukam teraz w necie tych cen ale czy to ludzi jakos zacheci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się nacięłam
Kupilam na allegro perfumy DKNY,byly tez zza granicy.Mimo,ze mialy oryginalne pudeleczko ,to niestety bubel. pachnialy gora 30 minut;/ Pieniedzy nie odzyskalam i w ogole tylko na tym stracilam. wiem,ze na pewno juz nie kupie perfum przez allegro. Ale na pocieszenie napisze,ze moje kolezanki kupuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz sama nie wiem czy kupowac czy nie bo jesli mam tylko problemy miec przez to to ja dziekuje ;) ja sama teraz uzywam perfum dolce&gabbana nr3 ze tak napisze ;) no i cholernie piekny jest zapach powiem tak na ciele sie utrzymuje caly dzien, a na ubraniach nawet 2 dni:) zaplacilam za nie dokladnie zeby nie sklamac 160zl za 100ml! w sklepie boots dlatego ze byla jakas tam promocja a tutaj na necie patrze i koszt 100ml to 284zl.. roznice widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze znajda sie Ci, ktorzy tyllko i wylacznie kupują oryginalne z kolei ja obkupuje sie perfumami , ja to nazywam z tzw. "dojnej krówki" ---- z rozlewni i jestem mega zadowolna :)), bo nie dosc, ze perfumy potrafią jeszcze na drugi dzien pachniec to jest to niedrogie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga agnieszko
Ja na twoim miejscu bym się martwił o Urząd Skarbowy. Żeby sprzedawać w sposób, o którym mówisz musiałabyś założyć działalność gospodarczą, odprowadzać ZUS i podatek dochodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga agnieszko
A ja sądzę, że nie zadba, dlatego ją ostrzegam. Żeby nie było potem zdziwienia, że zły urząd skarbowy naliczył zaległy podatek i karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdxxxxxxxxxxxxxxxxxx
wypie**alajcie do zolwi z galapagos 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urzad skarbowy
Powiem wam tak.Od lat sprzedaje na allegro.Nic nie rejestrowalam itp.:P Urzad moze kogos sprawdzic wybiorczo. Moj przyjaciel pracuje wlasnie w takim dziale. Sam mi powiedzial,ze nie sprawdzaja takich osob,bo Urzad nie ma na to pieniedzy. Sprawdzaja tylko tych ,ktorzy sprzdaja za kilkanascie tysiecy miesiecznie a nie zarejestrowali dzialalnosci.sami widzicie,ze ludzie na allegro handluja drogimi sprzetami RYV,AGD,samochodami,mieszkaniami. Watpie by sie ktos do perfum przyczepil:) W kazdym badz razie ja miesiecznie zarabiam przez allegro sporo i od lat mam luz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×