Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jolanta Drutowicz

Straciłam wiarę w facetów

Polecane posty

zawsze wiekszosc ludzi bedzie postepowala tak jak inni. ludzie sa jak owce :) poza tym -znasz teorie o popycie i przedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tozz
toz blokers i lawkers to prostak ktory ledwo naprostsze zdanie sklada i to tylko jezeli chodzi o jedna tematyke- seks. wiele mu blyskotliwosci brakuje by mogl stac sie idolem kogokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadadda
do autorki : a co jest złego w bzykaniu ? nie lubisz się bzykać ? każdy lubi seks. nie nasza wina, że nie odczuwasz przyjemności z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadadda ... nic złego ... ale ileż można łazić i wyrywac "puste" dupy tylko w tym celu Panowie?! Seks jest przyjemny, ale ... w połączeniu z uczuciami...miłością ..to jest coś! A nie przypadkowe bzykanie pustych laluń tudzież blachar! P.S. Nigdzie nie napisałam, że nie czerpię przyjemności z sexu! :) 🖐️ )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanto
jestes dziewica? jesli nie to z iloma facetami spalas? bo jesli mialas przygody i tego typu rzeczy, to nie oczekuj ze faceci beda porzadni. dla mnie kobieta, ktora juz gzdzila sie z kims bez milosci jest nic nie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie czasy, a dokładniej koszta zerwania z tradycyjną moralnością. Spójrzcie w ten sposób: tradycyjna kultura ostracyzuje jednostki niepodporządkowujące się jej. Zła żona, zły mąż, zły ojciec, zła matka, kurwa, ćpun są wyrzucani poza nawias społeczeństwa. Więc w takich kulturach każdy się stara, bo... musi. Na zachodzie tak nie ma, właściwie nie ma nic, więc po co się starać? Róbta co chceta, i to wcale nie w tym pozytywnym sensie. Tak więc po co się starać i piąć do góry, osiągać coraz wyższe standardy skoro łatwiej spadać w dół i zrzucać winę na innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez stracilam :( nima fajnych facetow, takich normalnych. Takich do pogadania, posmiania sie i przytulenia :( do obejrzenia filmu, pojscia na spacerek, do kina :( takich zeby dac buziaka na dobranoc i zeby ich po wloskach poczochrac i za uszkiem posmyrac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bronka bez ogonka
masz sliczne oko i na niezla lale wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metrosexy sa okropni
to prawie pedaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla nieznających j. ang, tłumaczenie : Halleluja Słyszałem, że jest tajemny akord, Dawid go zagrał i ucieszył nim pana Ale ty nie dbasz o muzykę, nieprawdaż? To leci: czwarty, piąty, mniejszy upadek, większe wzniesienie Zdezorientowany król komponujący Alleluja Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja... Cóż, twoja wiara była silna, lecz potrzebowałeś dowodu Ujrzałeś ją kąpiącą się na dachu Jej piękno w świetle księżyca cię powaliło A ona przywiązała Cię do kuchennego krzesła Złamała twój tron, obcięła twe włosy Z twych ust wydarła: Alleluja! Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja... Cóż, może byłem tam wcześniej Widziałem ten pokój, przemierzyłem jego podłogę Przywykłem o życia w samotności zanim poznałem ciebie. Widziałem twą flagę na marmurowym łuku Ale miłość nie jest triumfalnym marszem To zimne i złamane Alleluja! Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja... Był czas gdy uświadomiłaś mi Co się tak naprawdę dzieje Nigdy wcześniej tego mi nie pokazywałaś, nieprawdaż Ale pamiętaj, kiedy przeprowadziłem się do ciebie I święty gołąb był z nami I z każdym naszym oddechem wydobywaliśmy z siebie: Alleluja! Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja... I może gdzieś na górze jest Bóg wszystko czego się jednak nauczyłem od miłości to jak zastrzelić kogoś, kto wyjął broń pierwszy przed tobą Miłość to nie płacz, który słyszysz w nocy To nie ktoś, kto zobaczył światło To zimne i złamane Alleluja! Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja... Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja... Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja... Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano Jaluś ,depeche15 and wszyscy obecni.. tak wiec Jolanto wiedz ze ja tyz stracilam wiare... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanto drutowicz z iloma
facetami spalas? robilas to bez zwiazku z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×