Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blada19

czy powinnam przerwac zazywanie tabletek antykoncepcyjnych ?

Polecane posty

dopiero zaczelam pierwsze opakowanie novynette .. tzn biore je 5 dzien i mam same skutki uboczne tzn mdlosci ..stany depresyjne i obrzydliwy tradzik na twarzy .. nie sadze aby to mogl byc efekt diety bo w ostatnich dniach nie zmienila sie ona jakos drastycznie . wczesniej tez mialam pryszcze ale nie w takiej ilosci .. jestem zalamana .. prosze o pomoc osoby ktore braly tabletki novynette .. bo zastanawiam sie czy powinnam poczekac do skonczenia opakowania tzn czy moze te nagatywne efekty ustana i bedzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zjadla opakowanie do ko
nca byc moze ci to minie , jesli nie wybierz sie po inne tabletki widocznie te byly zle dobrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosyCZARNEEEEE
po pierwsze KAZDA REAGUJE INACZEJ NA DANY RODZAJ TABLETEK wiec apel do ciebie abys nie pisala potem glupot ze odradzasz novynette bo sa takie czy siakie... no a odpowiadajac na pytanie to jak strasznie zle sie czujesz z tymi mdlosciami to skontaktuj sie z ginekologiem jesli jest taka mozliwosc doradzi ci czy przerywac teraz czy poczekac do konca opakowania i wtedy zmienic na inne... ale musze cie zmartwic ze wiele osob ma skutki uboczne na poczatku, bo to normalne, organizm mysli ze jest w ciazy i dlatego wariuje:) ja np mialam mdlosci przez dwa dni, teraz gin mi zmienil na plastry tez mialam mdlosci przez 2-3dni, oprocz tego tez pogorszyla mi sie cera, ale stwierdzilam ze poczekam chociaz do tych 3 opakowań, bo tak nalezy robic ze jak po 3 opakowaniach skutki uboczne nie przejda wtedy trzeba zmienic tabletki moje zdanie: poczekaj i pobierz jeszcze, moze to akurat jutro bedzie tym dniem, gdy mdlosci mina?:) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszekZZZ
jak mozesz to poczekaj, ale jak na prawde bedzie ci bardzo zle i te stany depresyjna beda sie utzrymywac to natychmiast dzwon do gina i umawiaj sie na wizyte zeby zmienic tabletki! ale ja bym poczekala jeszcze to opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej jak l
Przestaniesz uprawiać eks. To najlepsza antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasacjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
własnie moze te skutki uboczna lada dzien sie skoncza i bedzie ok:) czego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajek
tez radze poczekac do konca opakowania bo strasznie ci sie hormony pomieszaja ,mozesz miec krwawienia,plamienia a tak dostaniez normmalnie okres i organizm nie bedzie szalal,ale napewno pogadaj z lekarzem moze tylko zamieni lek w trakcie brania tego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wzielam 6 tabletke .. i powiem wam ze nadal nie czuje sie najlepiej .. ale chyba rzeczywiscie poczekam z tym chociaz do konca opakowania , nie chce sobie rozstroic organizmu .. nastepnie wybiore sie do gina .. moze przepisze mi cos lepszego .. ale wiecie tak naprawde to mam ochote rzucic ta chemie w cholere .. nie wiem na co ja naiwniaczka liczylam ;P .. wszystkie moje kolezanki stwierdzily ze oprocz tego ze tabletki to swietny sposob antykoncepcji to na dodatek poprawila im sie cera powiekszyly piersi .. i wogole wszystko naj naj naj ... zaczelam brac te tabsy wlasnie z takim nastawieniem ze bede coraz piekniejsza i bezpieczniejsza ;) a tu niemile niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy inaczej dziekuje za rady ;) musze jakos wytrwac i starac sie nie patrzyc w lustro ... do wlosyczarnee : nie zamierzam robic novynette antyreklamy bo pewnie dla kogos innego te tabletki moga byc swietne ale wiem ze niektore dziewczyny pytaja sie za jakie antykoncepty sie zabrac i wtedy zaczyna sie rozmowa o niczym bo to ze jakies otrzymaja wiele nagatywnych badz pozytywnych opini ma sie nijak do faktycznie trafnego wyboru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedna rzecz ... jestem zla ze nie poszlam do endokrynologa .. moj gin nie chcial mnie tam skierowac .. czy tez wykonac badan poziomu hormonow bo slyszalam ze takie mozna sobie normalnie zrobic .. ale moglam na wlasna reke .. teraz zaluje bo po tabsach to moge sobie pomarzyc o badaniach nie beda wiarygodne .. mam nadzieje ze albo moj organizm sie przystosuje albo te 'nowe' bede trafnym wyborem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×