Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pryszcz na pryszczu

LAKTOCER + Zn - suplement diety na TRĄDZIK- stosował ktos?

Polecane posty

Gość pryszcz na pryszczu
upppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszcz na pryszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irsnee
wczoraj kupiłam ale po 2 niecalych dniach niewiele moge powiedziec :) mam stosować 9 tygodni 2 razy dziennie, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety strasznie mnie po tym wysypalo .. maial prawdziwy koszmar ale tobie moze pomoc nigdy nic nie wiadomo .. oby Ci sie udalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irsnee
o kurde :D to nie jest pocieszające, ale zobaczymy, w sumie poki co nic nie widze zeby działo sie coś złego, prócz Lactoceru biore 3 razy dziennie witaminę PP i na noc Effaclar duo krem :P jak coś zauważe czy to zmiane na lepszę bądź gorsze dam znac dzieki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irsnee
a ile ten wysyp się u Ciebie utrzymywał? i czy było widać jakaś poprawe po stosowaniu tego Lactoceru ? :) czy zrezygnowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irsnee
chyba jeszcze nikt tego nie uzywał... dziwne... w każdym razie jutro u mnie minie tydzień i póki co zero różnicy ale jeszcze 8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolet
Ściema, jak wszystkie inne "cudowne tabletki" na trądzik. Antybiotyki, retinoidy, hormony (przepisane przez mądrego lekarza i jeśli można je stosować) to chyba jedyny środki wewnętrzne na trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rolet
ja bym z Twojego spisu wyluskala tylko retinoidy to tak z doswiadczenia, bo 1. bralam hormony, odstawilm - wysyp 2. bralam antybiotyki - odstawilam - w krotkim czasie wysyp 3. bralam aknenormin - brak wysypu juz dlugi czas po zakonczeniu kuracji a w te srodki witaminowo-bialkowo-ziolowo-mineralowe nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irsnee
hm ja osobiście to jeszcze nigdy nie brałam czegoś "od wewnątrz" czy to hormonów czy antybiotyków,więc trudno mi cokolwiek powiedzieć na ten temat, być może ten "super" specyfik nie zadziała, ale stwierdziłam że spróbuję jakoś narazie nic nie jest gorzej więc nie odstawiam *BYĆ MOŻE później będzie lepiej ;) ), zaznaczę że mój trądzik nie jest jakis koszmarny po 5 latach powolutku chyba zaczyna się uspokajać ale na maxa powoli, trudno powiedzieć czy ja w te środki wierze :D (póki nie zobacze... :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabalahala
cynk to sciema, z tej laktoferryny moze cos byc, ale kto wie ile jej trzeba zeby byla skuteczna ;pp poza tym 25 zl za 20 dni kuracji to definitywnie za drogo jak za zwykly suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde 2 opakowanie skonczone i tylko zmiany na gorsze :/ ide we wtorek do dermatologa i się zapytam jak Ona to widzi, bo ja kiepsko (pewnie sie oczyszczam dlatego takie wszsytko paskudne) hm, :) no nie jest tanio ale najdrożej w sumie tez nie, sprobuje jeszcze to 3 opakowanie zjeść, moze to dłuższy czas trzeba stosować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac Once Daily Gel
Ja używam codziennie na noc od roku cudownego kremu Duac Once Daily Gel i muszę powiedzieć że trądzik nie ustąpił, lecz jest minimalny,ledwo widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonyGdynia
stosowałem i stosuję zalecił mi to dermatolog i muszę przyznać że mówił o 2opakowaniach a ja kończę pierwsze i widzę dobre efekty. Nic mnie też na początku nie wysypało jak tam ktoś pisze wyżej no ale to pewnie u każdego może byc indywidualnie. z czystym sumieniem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do duacu to zgadzam się, bo rzeczywiście jest rewelacyjnt (dal mnie ), po wizycie u dermatolog stwierdziła ze brac nie zaszkodzi a czy pomoże to nie wie (a tak zachwalała no!) a kazdym razie koncze 3 opakowanie, cera jak sie "oczyszczała" tak sie oczyszcza, sa lepsze dni i gorsze, więc pojutrze kupuje wspomnianay duac i zobaczymy jak to razem zadziała, póki co biorę i póki co wstrzymuję się od głosu czy brac czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaaaaaaaaaaaa
Ja stosuje laktocer od 3 tygodni i widzę wyraźną różnicę! Z pewnością nie jest to produkt przeznaczony na ostry trądzik (tutaj należy stosować antybiotyk),ale przy drobnych krostach,zaskórnikach działa rewelacyjnie. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie... czy ten laktocer daje trwałe rezultaty? tzn. czy po zuzyciu przepisanej mi dawki moge go odstawic? czy moze tradzik wroci po kilku dniach/tygodniach/miesiacach? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakis tydzien temu skonczylam, cera jest świeższa i czystsza to fakt, tylko nie wiem na jak długo sie to utrzyma, może trzeba sobie robić taka kuracje ze 2 razy do roku? bede u dermatologa nie omieszkam sie spytać, pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaCwa
ja zaczynam brac laktocer od dzis, po stosowaniu rocznej kuracji yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniomm
Ja biorę laktocer od 2 tyg nie widzę żadnej poprawy :( / Wiecie może ile trzeba czekać zanim bd chociaż minimalne poprawy bardzo proszę o odpowiedz Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallllllllaa
czyli kuracja to 3 opakowania po 20-35 zł. to nie tak drogo. a co myślicie o jakiś bratkach itp.??? bo szukam leku w miarę naturalnego. ja już za dużo wszelakich lekow brałam (na drogi oddechowe) i mi wszystko rozregulowało się to na trądzik nic ostrego raczej nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga555
jeśli chcecie pozbyc sie tradziku, polecam UNIDOX. jest to antybiotyk, bardzo tani (na recepte). za opakowanie 10 tabletek zapłaciłam 5 zł. przez pierwsze 2 tyg. brałam po dwie tabletki dziennie, potem po jednej i tak przez nastepne 2 miesiace (+ osłonka). Tradzik całkowicie ustąpił (a stan mojej cery przed ta kuracja naprawde był beznadziejny). Minal miesiac odkad nie biore unidoksu i cera wyglada znakomicie (no i-jak powiedziala moja pani dermatolog-pozbylam sie tradziku na zawsze:)) nie polceam Laktoceru. jest za drogi, a efekty sa bardzo krotkotrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolline
Witam serdecznie, Nie wiem na ile będę innowacyjna, ale próbowałam wielu rzeczy - niestety bez skutku. Kosmetyczka L'Oreal mi potwierdziła, że powody powstawania pryszczy to hormony + brak odpowiedniego nawilżenia skóry + zanieczyszczenia. Przestałam używać wszelkie specyfiki i kupiłam krem i żel Yves Rocher (z Jej polecenia - wypróbowała go jej córka) Nazywa się PURE CAMILLE. Krem kosztuje 23 zł a żel 19 zł (w promocji 13 zł). Dlaczego ten krem działa - bo ma bardzo mało konserwantów i parabenów (metylparaben, etylparaben itp), które to bardzo źle działają na skórę trądzikową. Nie zniknęło mi wszystko, ale mam 1/5 tego co miałam. Żelu używam rano i wieczorem i tak samo kremu. Mam nawilżoną skórę i dlatego nie chłonie bakterii i zanieczyszczeń z otoczenia - jak nie jest nawilżona to "łapie" wszystko z otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja używam laktocera 2 tygodnie. Efekty są widoczne. Chcecie się pozbyć trądziku? Jeździjcie rowerem bez pudru z odsłoniętą twarzą! Wiecie jak pomaga? Mi tej rady udzieliła najlepsza dermatolog w moim mieście. A to bardzo dobre tabletki, nie wiem, może mi się zdaje, ale mniej mi się po nich chce jeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×