Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pryszcz na pryszczu

LAKTOCER + Zn - suplement diety na TRĄDZIK- stosował ktos?

Polecane posty

Gość Sprightly1988
ja wlasnie zakupilam laktocer więc na ten temat jeszcze zdania nie mam jednak co do unidoxu to owszem stosowalam dwa lata temu i po calej kuracji efekt byl rewelacyjny cera idealna. jednak po 3 lub 4 miesiacach po zakonczeniu cera stopniowo wracała do stanu sprzed kuracji. Moim probemem jest paskudny wysyp tak okolo tydzien przez okresem i utrzymujacy sie 2 tyg takze pewnie bez dobrych hormonow tradziku sie nie pozbede. Od roku biore novynette antykoncepcyjne co prawda nie ze względu na cerę jednak miałam nadzieję, że zadziała także i na nią;) niestety nie. Ale jak wybiorę się do ginekologa to zapytam o sindi 35. moze któraś z was stosowała i może powiedzieć czy to naprawdę ten trądzik redukuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka2010
Hej! Walcze z tymi cholernymi pryszczami już dłuugi czas (ok 3 lat). Wcześniej miałam zaskórniki,a teraz zrobił mi się trądzik gruczołowy (na szczescie tylko na dole polików! - cechuje się on twardymi i nie dającymi się wycisnąć krostkami). Stosuje codziennie witamine PP i B6. Co ok 4 miesiące zmieniam maść na buzię. Aktualnie mam IZOTREXIN (kiedys juz go stosowalam). Dziś dodoatkowo kupiłam sobie LAKTOCER (mam nadzieje, że pomoże!) Jak skończe opakowanie dam znać wszytskim czy coś pomogło Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka2010
Jeśli chodzi jeszcze o cene, zapłaciłam niecałe 35 zł. Cena zależy oczywiscie od apteki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didifoch
hej. od kilku ładnych lat męczę się z trądzikiem i tak na prawdę stwierdzam że nie ma nic lepszego niż opalić o w diabły... antybiotyki, maści, bratek, drożdże i inne super leki są do d.... wydałam kupę kasy a do dziś chodzę w golfie bo wstyd odsłaniać plecy.... jak ktoś znajdzie cudowny lek to proszę o kontakt:) a i zaczynam używać laktocer... może pomoże.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka2010
Po maści robiły mi się czerone syfy. Odstawiłam ją już. Biorę tylko wit PP i Laktocer. Jak narazie syfy są jaśniejsze (nie robią się takie czerwone) i nie wyskakują mi tak. Dodatkowo zaczełam wiztyty u kosmetyczki. Podobno kwas borowy jest dobry na trądzik i różne krostki(z rozwagą!). Należy nim przemywać buzię(np na wieczór, po demakijażu), a szczególnie te miejsca, w których występuje trądzik. Jak narazie kwas stosuję od 3 dni... syfki przysychają. Mam nadzieje, że to pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka2010
dziś kończe 2 opakowanie LAKTOCER + Zn... Nic się nie poprawiło.. jest tak jak było. Może po pierwszym opakowaniu aż tak mnie nie wysypywało... Od jutra zaczynam brac "FACE OKEY" - podobno są o wiele lepsze, i widać różnicę (to opinia mojej kosmetyczki, ktora ma dwie klientki, które maja podobne problemy i stosują właśnie te proszki). Spróbuje... a o efektach będe pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraaaa23
Brałam laktocer zn 3 miesiące nie było pozytywnych zmian szkoda pieniędzy lepiej działa Face ok.Mam porównanie bo w ciagu roku brałam te 2 suplementy. Laktocer jest nie warty swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka2010
a po ilu opakowaniach zauważyłaś poprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka2010
Kończe pierwsze opakowanie FACE OKEY i widzę poprawę. Mam nadzieje, że pozbędę się wkońcu tego cholernego trądziku!!!! Dziewczyny / chłopcy!! Uważam, że trzeba próbować po koleji różnych rzeczy, które pomagają wyleczyć trądzik. Jedne proszki działają na jedną osobę tak, a na drugą inną.. każda osoba jest inna i ma inny układ ... nie każde proszki będą działać na każdego człowieka tak samo! Po 4 latach widzę dopiero poprawę.. dopiero widzę, że coś na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwienka
kurcze ja też mam z tym problem, stosowałam sporo już róznych rzeczy ale tak to jest, trzeba od jednego do drugiego i może coś pomoże. Akurat skoro mówicie o laktocerze to chyba spróbuję bo w gazetce łódzkiej AzG w manufakturze widziałam że teraz jest promocja i kosztuje 19zł z groszami. Może ten środek akurat mi przypasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bother2
No ja zacząłem brać laktocer bo cóź Zn nigdy za wiele w diecie zwłaszcza u aktywnych osób. Ale jeśli ktoś ma problem z trądzikiem to trzeba do lekarza nie kosmetologa tylko pierwszy przystanek lekarz nie wróżka , czarodziej drogeria tylko dermatolog. Ja olewałem sprawe stosując kosmetyki które stosowali moi znajomi zamiast zacząć leczenie .Ale w końcu poszedłem i takie są fakty : mam spory łojotok i licze że laktocer go zmniejszy nieco. Dostałem Clindacne z antybiotykiem żel żeby smarować na dzień przez pierwsze 2 tyg aż do zmniejszenia zmian później Hascoderm na dzień-to ma zabijać bakterie.Na noc dostałe Epiduo żel z jakims retinoidem i nadtlenkiem bezoilu- o działaniu normalizującym funkcje naskórka i p-bakteryjnym.Po 3 dniach coś zaczyna się poprawiać alelekko mnie piecze skóra twarzy chyba po epiduo poza tym retinoidy uczulają na światło słoneczne będę musiał zakupić krem z filtrem UV p-trądzikowy :) Wizyta + leki to koszt 215 zł no ale jak trzeba to trzeba a i jeszcze powiedział mi babka żebym mydła nie używał bo sobie za bardzo skórę wysuszę i dostałem że z Biodermy Sebum(czy jakoś tak) antybakteryny do mycia pyszczka.Pozdrawiam towarzyszy niedoli idźcie do lekarza!Jak źle traficie i po 2 m-cach nie będzie efektu poszukajcie innego doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella28
Te tabletki to super sprawa, usuwają toksyny, co pomaga w walce z trądzikiem. Uzywam już ich od trzech tygodni oczywiscie systematycznie tak jak napisali czyli dwie tabletki dziennie. Poprawę zauważyłam już po dwuch tygodniach stare krosty znikają, a nowe się nie pojawiają czyli pomaga. jest to swietna metoda na trądzik nic skomplikowanego, a działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macius1@22
Ja także borykałem się z tym swiństwem, ale muszę powiedzieć, że to praktycznie przeszłość. Dzięki właśnie laktocer+zn moja skóra twarzy odżyła. Od kąd je używam nie wyskoczył mi ani jeden pryszcz. bardzo mi pomogły, a to dzięki laktoferryny i cynku, które zawarte są w tabletce i mają znakomite działanie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olanja
Te tabletki same w sobie ci niwiele pomoga to jest tylko taki dodatek do zwalczania tradziku ... Idz do dermatologa i on ci ulozy plan zwalczania krostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaPi
Ja od kilku miesięcy stosuję suplement http://nonacne.pl/ i muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że będzie tak skuteczny. Pryszczy jest o wiele mniej, a dodatkowo środek ten oparty jest na naturalnych składnikach, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na mój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej córce zapisała ten lek dermatolog,dodatkowo epiduo na wieczór i lek robiony na dzień za 8zł.. Widać efekt,Ola też jest zachwycona. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko ,że córka ma 14 lat i zmiany skórne były dość widoczne .Za wizytę u dermatologa płacę sporo bo 90 zł,córka miała jeszcze oczyszczanie skóry za przeszło 200 zł..Jestem pewna że prawidłowo dobrane leki - laktocer+zn dał takie efekty. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fillon
Stosuję aktualnie Laktocer w polaczeniu z tabletkami beta karotenu i witamina PP. Oprucz tego regularnie chodze na zabiegi mikrodermabrazji diamentowej i musze przyznac ze skora jest super, zero wypryskow, przebarwien ani zmarszczek. Dodatkowo betakroten poprawil kolor mojej cery wiec goraco polcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam laktocer zn, 5 opakować pozostałych po kuracji, proszę patrzyć na ogłoszenie na tablicy, mail david22pl@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś dla faceta może? Jak połączysz suplement diety Promen plus odpowiednie ćwiczenia to w przeciągu dwóch miesięcy można poczuć się fenomenalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, Laktocer nie spełnił moich oczekiwań. Stosowałam go przez dwa miesiące - więc myślę, że to wystarczająca ilość czasu na wydanie subiektywnej opinii... Na początku mnie "wysyfiło" - pomyślałam, że to normalne. Organizm oczyszcza się z toksyn. Myliłam się - ta sytuacja utrzymywała się przez cały czas trwania kuracji. Zresztą, poczytałam trochę o tej całej laktoferynie i wiecie, co? Ona to jest dobra na anemię a nie trądzik! A co z cynkiem? Cynk jest ok? Ale po 10 mg nie spodziewajmy się cudów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nonacne kupiłam za na mową koleżanki, która twierdziła że to najlepsze tabletki na trądzik. Patrząc na jej cerę, trudno było uważać inaczej. Gładka jak pupa niemowlęcia! Moja też tak teraz wygląda! Jeszcze dwa miesiące temu wstydziłam się wyjść z domu - zwłaszcza bez makijażu. Teraz chodzę soute - trądzik stał się przykrym wspomnieniem! Twarz jest promienna, zero pryszczy czy zaskórników! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×