Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarymary

moja dziewczyna spotyka sie z innym

Polecane posty

moja dziewczyna studiuje w innym miescie i widujemy sie tylko w weekendy. wiem ze ma kolege na roku z ktorym spedza czas i wcale sie z tym nie kryje. nawet kilka razy spotkalismy sie wszyscy razem on tez jest w zwiazku od 2-3 lat. jestem bardzo zazdrosny i przytlacza mnie to ze nie mam nad tym kontroli... skrzynkie za kazdym razem kasuje trwierdzac ze nie chce abym sobie cos uronil... rozmowa nic nie daje bo jak cos powiem to smieje sie i twierdzi ze tylko mnie kocha. ale kazde przerwy na wykladach to razem z nim.. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zdzira
kopnij ja w dupsko bo widac ze jaja sobie z ciebie robi. ty jestes na weekend bo nudno byloby samej w domu, a on jest od pon-piatku i jak to baba oczywiscie musiala sie w nim zakochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chlopie ! Musisz miec nad wszystkim kontrole, wiec to raczej z Toba cos jest nietenteges :) Dziewczyna ma prawo miec kolegow, zwlaszcza, sa w tej samej grupie studentow. Moim zdaniem jestes sam nie w porzadku, skoro podejrzewasz ja o niecne zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem przesadzasz i tak naprawde to jedyna droga do tego, zeby ona sama z Ciebie zrezygnowala. A jesli tak lubisz kontrolowac, to zajmij sie praca przy np.kontrolowaniu przyjazdow pociagow :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli ktoś kogoś komus
wmawia to znaczy, że on sam ma takie intencje , więc ... ? Zaufanie to podstawa każdego związku, bez tego nie da się żyć, nie da się funkcjonowac ... Po prostu spokojnie rzeczowo porozmawiaj z nią powiedz o swoich odczuciach, że tobie się nie podoba ... Poza tym zapytaj ją czy ona byłaby zadowolona gdybys ty spotykał się z inna dziewczyną bo przecież macie takie same prawa ... Zobaczysz co tobie powie, jaka będzie jej reakcja ... Przecież nie chodzi o to żeby ona nie miała znajomych, kolegów tylko chodzi o to, że chęsto spotyka się własnie z tym facetem ... a to różnica , powodzenia PS Kasowanie skrzynki to podpada, bo jak nie ma nic do ukrycia to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się spotyka z innym
to znaczy nie jest twoją dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×