Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g666d66d

Tak wyglada krew na mej podpasce....co mi moze byc? foto

Polecane posty

Gość jelcz
Pędź do lekarza czem prędzej, bo się wykrwawisz! Lekarz założy parę szwów i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. trudno uwierzyc ale jesli sie nie wyglupiasz to jest skrzep krwii .. ja tez miewam takie tylko ze duzo duzo mniejsze .. pytalam kiedys mamy i stwierdzila ze to nie jest normalne i najlepiej byloby zapytac gina ale jakos zawsze zapominam w kazdym razie w twoim przypadku sadze ze to jest konieczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. trudno uwierzyc ale jesli sie nie wyglupiasz to jest skrzep krwii .. ja tez miewam takie tylko ze duzo duzo mniejsze .. pytalam kiedys mamy i stwierdzila ze to nie jest normalne i najlepiej byloby zapytac gina ale jakos zawsze zapominam w kazdym razie w twoim przypadku sadze ze to jest konieczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaakakka
truskawkowy byłby lepszy. te owoce leśne nie są zbyt wiarygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka555
Sluchajcie, autorka tego topiku sie wyglupia, niech sobie jaja robi gdzie indziej, a nie tutaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna z bagna
chyba was pojebało żeby takie foty wklejać, to nie ważne że to dżem, niedługo zesracie się na środku kafelków w łazience i zrobicie z tego temat, kto z was więcej wysrał. D e b i l e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×