Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gluptosa

Faceci mowia wam w zartach ze jestescie glupie itp..??

Polecane posty

Gość gluptosa

Mi tak czasami mowi na powaznie lub w zartach jestes glupia ,chora itp.. a kiedys tez mowil z emoglby sobie znalesc ladniejsza ,madrzejsza co on chce jestem atrakcyjna kobieta nie jeden mi mowil ze jestem ladna ,inteligentna itp. a on? jestesmy 5 lat razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On chce Cie doprowadzic do zakompleksienie i zdobyc wladze, zeby moc manipulowac Toba i w razie potrzeby wmowic CI , ze jestes wariatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały czas to powtarzam
i to wcale nie w zartach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz szybko ustalic granice szacunku - ze tak to nazwe..., albo za rok zalozysz topik - " moj chlopak zneca sie na mnie psychicznie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno Ci powiem! Sa slowa , ktorych nie mozna wypowiadac nawet w zartach. Nie pozwol sobie na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zvzsdfzsdf
" On chce Cie doprowadzic do zakompleksienie i zdobyc wladze, zeby moc manipulowac Toba i w razie potrzeby wmowic CI , ze jestes wariatka! " fajna teoria spiskowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koreczek dupeczek
ja pieprze... my czesto w zartach od glupoli, gluptasow sie wyzywamy i co?? czy to znaczy, ze za pare lat bedziemy sie bic/zdradzac i nie wiadomo co jeszcze?! ja rozumiem, ze szacunek jest bardzo wazny, ale nie robmy wokol tego jakiego cyrku, ze nawet w zartach nie mozna sie "gópkiem" nazwac. ja sama mowie "ale ty glupi jestes!" jak mnie wkurzy czyms, albo cos zrobi durnego... gorzej z tym tekstem, ze mogl miec ladniejsza i madrzejsza... to juz jednak podchodzi pod manipulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
w żartach to co innego...niż z lekceważeniem powiedzieć "ale jesteś głupia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfghdfhgf
W 100 % zgadzam się z KORECZEK DUPECZEK, już nie przesadzajcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie zgadzam z kropeczkiem
Ja stale do męża mówię: zdurniałeś? pogięło cię? itp, itd. Ale to nigdy tak na serio. A jak on coś zażartuje na temat urody czy tuszy coś, to ja pytam czy coś mi tu sugeruje. Wtedy on mówi że skądże, gdzieżby śmiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananana
moj tez czasem powieee ' no blondynka' ;p ale jak on cos zrobi to ja tez tak mowie do niegoo ;) alr gdyby mi powiedzial ze jestem brzydka czy coss.. nie przeszloby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaaaaaaa
przerwazliwieni ludzie..... przeciez takie wyglupy i zlosliwosci tylko pomagaja! Ale trzeba sie znac i sobie czasem podokuczac, a nie wciaz tylko "kotus, misiu". rzygac sie chce. wiadomo, ze my sie nie wyzywamy, ale mozna czasem sie podroczyc i cos palnac dla zabawy i jak sie rozkreci taka "klotnia", to tylko podsyca zazylosc miedzy ludzmi. bo tylko z ta jedyna osoba mozemy sobie pozwolic na takie wydurnianie sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleo
jak ktos zna swoja wartosc to mu takie zarty nie przeszkadzaja a wrecz przeciwnie zdrowo sibie podokuczac :D widac, ze kompleksy wychodza z co nie ktorych i rzeczywiscie czuja sie glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kumpla :) do swojej żony mówi "gamoniu" :) Ostatnio się oburzyła ,ze zwrócił sie do niej inaczej niż zwykle :P Są normalni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jako facetowi już wiele osób oznajmiało ze jestem głupi, jestem gamoniem, że robię coś bez zastanowienia, powinienem sie ogarnąć ect. Nie biorę zazwyczaj takich uwag na poważnie gdyż sam wiem lepiej co sądzić na swój temat. Aczkolwiek słyszę takie uwagi dość często, zaś tych pozytywnych prawie nigdy wiec moze cos jest na rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×