Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krysztynaa

Proszę o poradę, co sądzicie o tej sukni, warto?

Polecane posty

Gość martaagacka
tradycyjna suknie slubna, nic nadzywczajnego, bolerko ja szpeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem fajna sukienka, prosta, klasyczna, nie uważam, zeby była jakaś niemodna. szkoda, ze niektórzy nie czytają co jest napisane, tylko bezmyślne wklejają linki do swoich sukienek, ehh ta kafeteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z przedmówczynią... Mimo, ze jest na kole, to wydaje sie być taka "lekka". Wg mnie wzór tej sukienki jest raczej klasyczny a nie niemodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia z linku wklejonego przez autorkę jest dość ładna, nie podoba mi się kwiatek dopięty do dołu i kępki aplikacji ale na żywo wszystko może się ładnie prezentować. Na pewno ma górę w całkiem dobrym guście i nie przesadzoną :) jeśłi kupiłabyś ją za około 500 zł to byłby bardzo dobry interes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysztynaa
Dziękuję za taki szybki odzew :) Wiadomo, każdy ma swój gust, mi właśnie się podoba to, że jednocześnie jest prosta i nie za strojna i to, że widać ze to jest suknia ślubna a nie zwykła sukienka. Załozyłam ten wątek, bo zauważyłam, ze teraz są modne takie sukieneczki blisko ciała, bardzo skromne, co niekoniecznie mi odpowiada i bałam się , że ta jest staromodna, ale ku mej uciesze widzę że nie. Myślę, że powalcze o nią :) Dzieki raz jeszcze. Chętnie przeczytam więcej opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
dla mnie też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet fajna, ale jak dla mnie ciut za skromna no i bez trenu, ale każdy lubi co innego :) Jak za taką cenę to myślę, że warto. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linki można wklejać tylko kafe dziś pada i wszystkie pierwsze posty znikają. Suknia całkiem OK, nawet mi sie podoba bo lekko wygląda, tylko kwiatek mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokiaaaaa
dla mnie hmmmm... ładna nawet bardzo łanda :) ALE zdecydowanie przerobiłam kilkak rzeczy tj. wywaliłabym koło KONIECZNIE!!!) i tego kwietauszka z boku wywaliła zeby dół był bardzie 'lejący' :) ale za te pienioazdze i tak sie opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererererererererer
ladna, zwlaszcza z bolerkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkiala
śliczna jest, też będę szukac suknii w tym stylu, no może jedynie bez tego kwiatka, ale generalnie to jest to czego też bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kactuss
moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×